تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

عملکرد وب سایت

طراحی سایت

وب سایت شما، نمایندگی شرکت شما و شخصیت آنلاین شما را بر عهده دارد. با این دیدگاه، اگر می خواهید تاثیر حرفه ای، دقیق و آگاهانه در اینترنت آنلاین داشته باشید،  طراحی سایت و نگهداری آن ابزاری مهم برای اطلاعات خواهند بود . حقیقت این است که موفقیت کسب و کار شما در اینترنت به طراحی سایت بستگی دارد که

می تواند باعث ایجاد یا شکست آن شود. اهمیت حضور آنلاین کاملاً محسوس است، اما اهمیت داشتن یک طراحی وب سایت خوب موضوع قابل تامل است.

برخی از ویژگی های یک وب سایت خوب به قرار زیر است:

یک وب سایت خوب باید ماهیت هدایت شوندگی داشته باشد.

سادگی استفاده از وبسایت بسیار مهم است، زیرا اگر بازدید کننده با دشواری برای حرکت از یک صفحه به صفحه دیگر مواجه شود، نا امید خواهد شد و وب سایت را ترک خواهد کرد. جذب بازدیدکنندگان ناراضی برای بازگشت به سایت بسیار دشوار است.

نشانه مشخصی از مکان کاربر باشد.

بازدید کننده سایت همیشه باید یک نشانه مشخصی از صفحه وب سایتی که در آن هستند و نحوه دسترسی آنها را داشته باشد، بنابراین جابجایی ساده تر می شود.

آدرس سایت باید ساده باشد تا به خاطر سپرده شود.

یکی از رایج ترین اشتباهات در طراحی وب سایت انتخاب یک نام دامنه مناسب است. نام دامنه شما باید به آسانی قابل یادآوری باشد و به راحتی بتوان آن را علامت گذاری کرد.

جستجودر وب سایت باید آسان باشد.

با توجه به این که میلیون ها وب سایت اینترنتی در اینترنت وجود دارد، برای شما مهم است که اطمینان حاصل کنید که رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو بسیار بالا است.

وب سایت باید در مرورگرهای متعدد کار کند.

زمان استفاده از Netscape به عنوان تنها مرورگر اینترنتی که همه  از آن استفاده می کردند، سپری شده است. امروزه مرورگرهای مختلف اینترنتی وجود دارند که مردم آنها را ترجیح می دهند. بنابراین، ضروری است که وب سایت شما قادر به بارگذاری بر روی هر مرورگر باشد – حتی اگر اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس، سافاری یا گوگل کروم باشد.

محتوا باید به روز باشد.

عامل واقعی که وبسایت را به سمت موفقیت هدایت می کند محتوا است. اگر محتوای به روز نشود بازدید کنندگان وب سایت هیچ دلیلی برای بازدید از سایت ندارند. اگر کسی HTML را نداند به روز رسانی محتوا به صورت منظم دشوار می شود و در نتیجه باید به یک وب مستر تکیه کند، که ممکن است همیشه در دسترس نباشد.

طرح بندی و انسجام کلید ثبات است.

صفحات وب سایت باید یک طرح خاص را دنبال کند تا تم و یکنواختی را حفظ کند. اگر صفحه بندی صفحات وب با یکدیگر سازگار نباشد، وب سایت نامرتب و درهم ریخته به نظر می رسد، بنابراین به درستی تصویر آنلاین باشگاه خود را نشان نمی دهد.

حذف بهم ریختگی.

از اشتباهات رایج که بسیاری از افراد مرتکب می شوند، قراردادن حجم زیادی از مطالب در یک صفحه است. بسیاری از افراد اغلب اطلاعات زیادی را یک جا جمع می کنند که بازدید کننده با اطلاعات بیش از حد مواجه می شود.

هماهنگی طرح بندی مهم است زیرا اجازه می دهد طراح وب سایت پس از هماهنگی نحوه قرار دادن محتوای در وب سایت را بررسی کند. با انتخاب یک قالب طرح بندی خاص، می توانید ویدجت های خاصی را جایگزین کنید

با استفاده از ویژگی های منوی کشویی، هرگز نگران افزایش بازدید کننده وب سایت خود با اطلاعات بیش از حد نخواهید بود، زیرا این امکان را دارید که آنها را به سمت اطلاعات مورد نیازشان هدایت کنید.

دانلود از وب سایت باید سریع باشد.

در دنیای سریع حال حاضر، صبر و شکیبایی به آرامی تبدیل به گذشته می شود. بازدید کنندگان وب سایت انتظار بارگذاری سریع دارند و می خواهند سریع عکس ها، مقالات را ببینند، و بتوانند فیلم ها را تماشا کنند. هنگامی که یک وب سایت بیش از حد بزرگ است، بارگیری بیشتر طول می کشد. این باعث می شود بازدید کنندگان ناامید شوند و در نهایت سایت را ترک می کنند.

امیدواریم که این مقاله را مفید یابید و پیاده سازی کنید و این ویژگی ها را برای بازدیدکنندگان خود تجربه کنید.

امیدواریم که این مقاله را مفید یابید و برای راهنمایی های بیشتر مقالات دیگر مارا مطالعه کنید.

0 دیدگاه برای “عملکرد وب سایت”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

2 + پنج =

ثبت سفارش