تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت نفت و گاز

طراحی سایت نفت و گاز

طراحی سایت نفت و گاز برای پویایی و نمایش توامندیهای این صنعت و خدمات و تولیدات فرآوردهای نفتی حاصله در پالایشگاه ها و صنایع پتروشیمی و شرکتهای تابعه اهمیت دارد.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در عصر مدرن نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر اول شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

اهداف طراحی سایت نفت و گاز

از آنجایی که اقتصاد ایران به متکی به منابع نفتی و سوخت های فسیلی دیگر است فعالیت و حضور این بخش صنعت در عرصه اینترنت برای معرفی خود به میلیون ها کاربر حاضر ، همچنین جذب مشارکت های مدنی، گسترش روابط کاری و انعقاد قردادهای همکاری با همتایان و شرکتهای ارایه دهنده تجهیزات، و پیمانکاران و یافتن بازاهای جدید از جمله اهداف طراحی سایت پتروشیمی یا طراحی سایت نفت و گاز می باشد.

طراحی سایت نفت و گاز پتروشیمیطراحی سایت کارتل نفتی، طراحی سایت پالایشگاه، طراحی سایت شرکت فرآوری نفت و شرکتهای دانش بنیان در این زمینه، طراحی سایت شرکت حفاری و اکتشاف، طراحی وبسایت سوخت ، طراحی سایت انرژی در زمره طراحی وبسایت نفت و گاز و در کل ساخت سایت پتروشیمی محسوب می گردد.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فروشگاهی

امکانات و سرویس های طراحی سایت پتروشیمی- پالایشگاه

 • طراحی بخش معرفی

مروری بر تاریخچه تاسیس و سوابق فعالیت، اهداف ، چشم انداز پالایشگاه و یا پتروشیمی، اطلاع رسانی پتانسیل ها و توانمندی های بومی و منطقه ای و یا در عرصه جهانی، همچنین تاریخچه بهره برداری و معرفی مجتمع ها و  بخش های مختلف مانند:

پالایش، سکوهای نفتی، آزمایشگاه ،  امور بین الملل، توسعه و پژوهش، منابع انسانی، مهندسی ساختار، مدیریت ایمنی و محیط زیست و غیره و معرفی طرح های مختلف در حال اجرا و یا آتی، مثل طرح های گسترش و توسعه پالایشگاه، طرح ساماندهی، احداث سکوهای جدید نفتی، طرح های ارتقا کیفیت فرآورده ها، افزایش ظرفیت تولید و غیره

 • طراحی قسمت خدمات تولیدات

‌ نمایش تولیدات و فرآورده های مختلف مانند: نفت گاز، نفت کوره، گاز مایع، پروپیلن، بنزین، نفت سفید

 • دوزبانه یا چند زبانه

وب سایت پالایشگاه یا نفت و گار بصورت دو زبانه مانند فارسی – انگلیسی یا به چند بین المللی دنیا قابل اجرا و پیاده سازی است.

 • آمار و اطلاعات

گزارش آمار صادرات، آمار روزانه و سرانه و میزان تولید و ظرفیت اسمی واحدها و تولیداتی همچون بنزین، نفت سفید و… در این قسمت قابل مشاهده کاربران است.

 • بخش شرکت های تابعه

در این بخش معرفی شرکتهای همکار یا زیرمجموعه مجتمع اصلی پالایشگاه که در پروژه های اکتشاف و استخراج و حفاری و همچنین تولید فرآورده های مشارکت دارند، صورت می گیرد.

 • طراحی صفحه تماس

شماره های تلفن روابط عمومی و بخش های مختلف، آدرس دفتر مرکزی، فرم آنلاین ارتباط با مدیریان واحدها در این صفحه طراحی گردیده است.

 • طراحی صفحه اخبار

رویدادهای مربوط به صنعت نفت و گاز، استخراج فرآورده های نوین، اطلاع رسانی دستیابی به تکنولوژیهای جدید فرآوری منابع فسیلی،  اکتشاف میادین جدید نفت و گاز، اخبار مربوط به همایش ها و کنفرانس های صنعت پتروشیمی از این قسمت منعکس می گردد.

 • طراحی بخش فراخوان

امکان اطلاع رسنی مناقصه ها ومزایدات، فراخوان همکاری و مشارکت، جذب نیرو، قوانین و شرایط شرکت در مناقصه و … از این قسمت فراهم است.

 • طراحی گالری

قابلیت نمایش توانمندی ها، خطوط تولید و میادین نفت و گاز به زبان تصویر در گالری در نظر گرفته شده است.

 • طراحی قسمت ویدئوها

فیلمهای مربوط به اکتشافات، پیام مدیران، فرایندهای شیمیایی جذاب برای عموم مردم در قسمت ویدئو قابل ارایه است.

طراحی سایت پتروشیمی و نفت و گاز پیام اوا

 • پیاده سازی سیستم چند رسانه ای

آماربازدیدکنندگان سایت و کاربران آنلاین ، نمایش گواهینامه ها و استانداردهای اخذ شده ، پیوندهای مفید به سایر سایتهای مرتبط ، نوار جستجو ، اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی و ده ها آیتم دیگر از دیگر امکانات طراحی سایت نفت و گاز یا طراحی سایت پتروشیمی است.

طراحی سایت نفت و گاز با پیام آوا

پیاده سازی سایت به شکل حرفه ای و بر پایه آخرین متدهای برنامه نویسی روز دنیا، طراحی گرافیکی و ظاهری سایت بر اساس فضای صنعتی پالایشگاه ها و پتروشیمی ها؛ پیاده سازی سیستم ریسپانسیو یا پاسخگو بریا نمایش بدون نقص و ایراد سایت در صفحات نمایشگر دستگاه هایی همچون موبایل و تبلت؛ پیاده سازی جداول و نمودارهای آماری برای مشاهده و استفاده کاربران ؛ بازتاب تولیدات و افتخارات کسب شده توسط مجتمع پالایشگاهی بطور چشمگیر در وبسایت ؛ قابلیت اجرای دو یا چند زبانگی وبسایت و سئو یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو از اهم نکاتی است که شرکت پیام آوا در طراحی وب سایت صنعت پتروشیمی و سایت نفت و گاز و طراحی سایت پالایشگاه اجرا و پیاده سازی می نماید.

پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و تکمیلی با متخصصان ما در تماس باشید.

درخواست مشاوره طراحی سایت نفت و گاز
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

 

ثبت سفارش