تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

برای طراحی سایت شرکتی  بگذارید ابتدا سه واژه زیر را تعریف کنیم: طراحی سایت به دیدگاه کاربر و احساسی که از...

برای طراحی سایت شرکتی  بگذارید ابتدا سه واژه زیر را تعریف کنیم:

طراحی سایت به دیدگاه کاربر و احساسی که از وب سایت می گیرد،اشاره می کند. طراحی سایت به مواردی مثل لوگو، پالت رنگ، عناصر صفحه اشاره می کند. وب سایت یک  کسب و کار محلی با کیفیت بالا که باعث ایجاد  یک احساس حرفه ای، مناسب با صنعت و جغرافیای شرکت و درگیر شدن احساس غریزی اعتماد در کاربر می شود.

معماری به ساختار وب سایت اشاره دارد، از جمله منو سایت و نحوه ای که برخی صفحات از طریق پیوندهای دیگر به صفحات دیگر سایت منجر می شوند. معماری وب سایت محلی خوب، مسیرهای معقول و بصری برای مصرف کننده را ایجاد می کند. اطمینان حاصل می کند که به جای گم شدن در سایت، می تواند به راحتی به تمام عناصر دسترسی پیدا کند.

طراحی سایت شرکتی

تجربه کاربری به استفاده مصرف کنندگان کمک می کند که از وب سایت به صورت بهینه استفاده کنند. این شامل سرعت، منو و عملکرد وب سایت به عنوان یک مجموعه عمل می کند، می شود و همچنین شامل این می شود که چگونه می توان اقدامات خاصی را انجام داد، مانند مسیریابی در رانندگی، فراخوانی کسب و کار یا سفارش دادن. یک تجربه کاربری موثر، کاربر، را هدایت می کند.

همه این سه جزء با هم کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که مصرف کنندگان از وب سایت برای برآوردن نیازهای خود استفاده کنند. در نهایت صاحبان کسب و کار، درآمد خود را به دست آورند.

حالا که این عناصر را تعریف کردیم، اجازه دهید نگاهی دقیق تر به جزئیات کنیم.

طراحی سایت شرکتی

Business Team

از آنجا که جهان تجارت محلی شامل همه چیز از کیک پزی تا شرکت پزشکی و صدها مکان دیگر است، هیچ استاندارد جهانی برای چگونگی طراحی سایت شرکتی بهینه سازی شده محلی وجود ندارد. برای مثال یک فروشگاه اسباب بازی مستقل نمی خواهد خود طراحی سایت فروشگاهی خود را همانند طراحی سایت بیمه معرفی کند، و در عین حال، تقریبا هر مدل کسب و کار محلی نیاز به ارائه یک طراحی کاربر پسند در وب سایت خود به عنوان یک موضوع حیاتی برای خدمات مشتری عمل می کند.

قوانین طراحی سایت حرفه ای

صرفنظر از صنعت / مکان جغرافیایی،برای طراحی سایت حرفه ای در زمینه کسب و کار محلی به قوانین زیر توجه دارد:

 1. طراحی در هر دو دستگاه دسکتاپ و تلفن همراه به درستی انجام شود. سال ۲۰۱۶ سالی است که گوگل Mobile First Indexing را معرفی کرد، که به وضوح به همه کسب و کارها، اهمیت تلفن همراه را نشان می دهد. از ابزار تست موبایل گوگل برای کشف هر گونه مانع استفاده کنید.
 2. طراحی باید از هرگونه مشکل فنی جلوگیری نماید. که بتواند به طور کامل رتبه بندی شود. فن آوری هایی که به کاربران یا موتورهای جستجو خوشبین نیستند، باید اجتناب شود.
 3. طراحی کاربر را به اقدامات خاصی هدایت می کند. این که آیا کاربر به سادگی اطلاعات را جستجو می کند یا برای انجام یک معامله آماده می شود، طراحی بصری، طرح بندی، منو، معماری و محتوای سایت باید پشتیبانی ایده آل داشته باشد، کاربر را از نقطه A به نقطه B بفرستد. این کار باعث کسب رضایت کاربر است و موفقیت شما را تضمین می کند.
 4. طراحی شما نباید کاربر را گیج کند. صفحات پاپ آپ و عناصری مانند پخش خودکار ویدئو کاربر را کلافه می کند ، و ممکن است به جای استفاده از سایت آن ترک کند. طراحی ساده ای که کاربر را قادر می سازد تا تصمیم گیری را به ارمغان بیاورد، کلیدی است و هرگز نباید از آنها در یک وبسایت استفاده شود، مگر اینکه به کاربر  به طور قطعی به آنها نیاز داشته باشد.
 5. طراحی مناسب باید برای کسب اعتماد باشد. یک طراحی قدیمی مشکل ساز است و ممکن است در یک کسب و کار نادیده گرفته شود. همچنین در برابر کاربری که عادت به استفاده از وب سایت های مدرن تر داشته است، قرار می گیرد. ممکن است که برتری از محتوا بتواند گاهی اوقات بر روی یک طراحی قدیمی طراحی غلبه کند، عدم موفقیت در شیوه های طراحی فعلی خطر از دست دادن اعتبار و درآمد را دارد.
 6. طراحی باید بر مبنای برند شما باشد. لوگودر وب سایت همان چیزی است که مصرف کنندگان در نشانه های سطح خیابان می بینند، و ارائه آن هم به صورت آنلاین و هم آفلاین ممکن است. حتی کسب و کارهای محلی کوچک باید وب سایت های خود را به عنوان یک فرصت برای تشخیص فوری  برند نگاه کنند.
 7. طراحی مناسب برای صنعت و جغرافیای کسب و کار مهم است. همانطور که ذکر شد، طراحی سایت رستوران مستقل تفاوتی نسبت به یک تجارت دیگر ارائه می دهد، و خواستار احساسات کاملا متفاوت در مصرف کننده است. با این وجود، کسب و کارهای محلی در هر سطح  که باشند. هدف اصلی آنها انتخاب شدن توسط کاربران است. طراحی سایت شرکتی بهینه سازی شده نشان می دهد که کسب و کار شما قابل اعتماد است.
 8. در نهایت، اگرچه یک الزام نیست، طراح ایده آل نیز باید یک  معلم باشد. نشانه خوبیست یک سایت این است که آیا آنها وبلاگ نویسی و یا انتشار محتوا دارند که به منظور آموزش مردم در مورد بهترین شیوه های موجود باشد. این می تواند یک سیگنال مفید باشد که اجازه می دهد صاحب کسب و کار محلی می داند که او ارتباطات روشن در مورد گزینه های طراحی و تصمیم گیری را دریافت خواهد کرد.این می تواند یک شیوه مفید باشد که اجازه می دهد صاحب کسب و کار محلی که او می تواند ارتباطات مستقیم در مورد گزینه های طراحی و تصمیم گیری را دریافت کند. توانایی گفت و گو می تواند برای موفقیت پروژه حیاتی باشد، و بعضی از بهترین شرکت های جستجوگر اینترنتی و طراحی امروز نیز، مربی وبلاگ نویسی، سخنرانی در کنفرانس ها و تبلیغ صنعت خود هستند.

برنامه ریزی معماری وب سایت 

هنگامی که شما در یک راه حل طراحی حل و فصل می کنید، شما دو وظیفه را در کنار یکدیگر قرار می دهید. به طور همزمان، محتوا و معماری سایت را برنامه ریزی می کنید. اساسا تعیین می کنید که چه موادی در سایت حضور خواهد داشت و چگونه برای دسترسی و استفاده از آنها سازماندهی می شود.

 

Business-Websiteشما برای این کار در خدمت دو مخاطب هستید:

 • کاربران
 • موتور های جستجو

هر دو آنها باید بتوانند از طریق وب سایت به راحتی بدون هیچ گونه مشکلی در سایت حرکت کنند.

تبدیل و رتبه بندی بر اساس معماری قابل استفاده، فنی و تمیز است.و در عین حال، معماری وب سایت براساس سه روش هم به  حرکت مصرف کنندگان و هم به  حرکت موتورهای جستجو در سایت بستگی دارد:

 1. منوهای اصلی
  یک منوی وب مجموعه ای از لینک ها است که در لیست قرار دارند. منوی وب سایت ممکن است به صورت افقی در قسمت بالای وب سایت اجرا شود، یا به صورت عمودی در یک سمت وب سایت اجرا شود یا در پایین صفحه وب موجود باشد. در دستگاه های تلفن همراه، منوها اغلب توسط آیکون ها قابل دسترسی از طریق کلیک کرن ارائه می شوند. بهترین شیوه ها برای منوی اصلی وب سایت این است که آن را از صفحه به صفحه در سراسر سایت قرار داده شود تا اطمینان حاصل کنید که کاربران از این قابلیت استفاده کنند. منوی اصلی شامل لینک های مهم ترین صفحات سایت است.
 2. زیر منوها
  در وب سایت های بزرگ، گاهی اوقات لازم است که بیش از یک منو داشته باشید. به عنوان مثال یک نمایندگی بزرگ خودرو با ۳۰۰ مکان ممکن است یک بخش منحصر به فرد از محتوا برای هر یک از شاخه های فیزیکی خود داشته باشد. یک زیر منو برای محتوا ایجاد کند، با زیر منو ها دسترسی آسان به کاربران خاص به محتوایی که برای نیازهای خاص آنها توسعه یافته دارند میسر می کند. معماری وب سایت خوب اطمینان حاصل خواهد کرد که حضور زیر منو برای کاربر بسیار حساسی است، به جای اینکه گیج کننده باشد.
 3. سایر لینک های داخلی
  معماری طراحی سایت شرکتی بهینه سازی شده شامل پیوندهایی از درون محتوای متنی یک صفحه داده شده به سایر صفحات مربوط به سایت است. به عنوان مثال،  یک صفحه درباره مدیریت درد در یک طراحی سایت پزشکی، ممکن است در محتویات آن به صفحه نمایه یک پزشک در عمل که کلاس های مدیریت درد را ارائه می دهد. پیوند دهد. پیوند داخلی این نوع مسیرهای مفید برای کاربر ایجاد می کند. سلسله مراتب صفحات مهم را تقویت می کند. همچنین می تواند مزایای مهم SEO را از نظر گسترش عدالت رتبه بندی از یک صفحه به دیگری افزایش دهد.
  هدف از معماری وب سایت خوب این است که به هر دو انسان و ربات ها، مسیری روشن برای محتوای دلخواه آنها ارائه دهد، چه این سایت شامل ۱۰ یا ۱۰ هزار صفحه باشد.
  مدل کسب و کار معمولا پیچیدگی وب سایت را تعیین می کند. به عنوان مثال، طراحی سایت لوله کشی معمولا سایت بسیار ساده تر از یک طراحی سایت املاک و مستغلات آن است.با این وجود، صرف نظر از اندازه سازمانی، ساده ترین مسیر ممکن برای هر فرد و موتورهای جستجوگر برای دستیابی به محتوای شما، یک هدف جهانی است. اگر به مرحله طراحی وب سایت رسیده اید که در آن شما محتوای وب سایت خود را سازماندهی می کنید، توصیه می کنیم این معماری اطلاعاتی را برای آن یک تابلو اعلانات اینترنتی ارائه دهید.

small-business-web-design

قابلیت استفاده از وب سایت

هنگامی که نرم افزار نسخه حرفه ای وب سایت جدید خود را راه اندازی کرده اید. یکی از قوی ترین سرمایه گذاری هایی که می توانید انجام دهید این است که کاربران آن را آزمایش کنند. بسته به منابع کسب و کار محلی، شما می توانید از خانواده و دوستان خود برای تست سایت در حالی که اقدامات خود را  استفاده کنید، یا از طریق آزمایش های معتبر سایت خود را تست کنید. اهداف این کار می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • درک اینکه کاربران بی طرف چگونه به وب سایت شما پاسخ می دهند.
 • شناسایی بخش هایی که باعث سردرگمی کاربر می شود.
 • شناسایی مسیرهایی که به خوبی کار می کنند.
 • مقایسه وب سایت خودتان با سایت های رقیب.

به عنوان مثال، یک آزمون قابلیت استفاده ممکن است بر روی منوی اصلی یک طراحی سایت شرکتی لوله کشی محلی تمرکز کند. تصور کنید که یکی از زبانه ها که در آن منو با عنوان “خدمات” نامگذاری شده است، اشاره به یک صفحه که لیست انواع خدمات که لوله کش انجام می دهد (از بین بردن زهکشی، تعمیر آبگرمکن و غیره). یک آزمایش کاربردی ممکن است کشف کند که کاربران بر روی آن لینک منو انتظار می رود، به جای آن، به صفحه ای از فهرست های جغرافیایی که شرکت خدمت می کند (سان فرانسیسکو، برکلی و اوکلند) منتقل شود. از این آزمون، این شرکت ممکن است یاد بگیرد که بهتر است که آن لینک “خدمات ما” را تغییر نام دهد. یک لینک دیگر هم تحت عنوان “شهرهایی که ما خدمت می کنند” در منوی اصلی داشته باشیم. با ایجاد یک تنظیم کوچک، ناامیدی کاربران را می توانید کاهش دهید. و احتمال ناامیدی در سایت را به حداقل برسانید.

این یک واقعیت از دنیای دیجیتال است که صاحبان کسب و کار ممکن است با استفاده از وب سایت خود مشکلات مربوط به قابلیت استفاده برای کاربران را نادیده بگیرند، به این دلیل که آنها به قالب فعلی سایتشان عادت کرده اند. با توجه به اینکه سرعت و سهولت برای مشتریان دائمی سایت مهم می باشد، آسانی کار با سایت تاثیر بسیار خوبی بر روی رفتار کاربر می گذارد. داده های تازه می توانند با داده های تحلیلی ترکیب شود و موانع کاهش دهند.

0 دیدگاه برای “طراحی سایت شرکتی”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

پنج − 1 =

ثبت سفارش