زمان مطالعه: 8 دقیقه

امروزه فقط آنلاین بودن کافی نیست. برای اینکه اطمینان حاصل کنید که مشتریانی را که میخواهید، دریافت می کنید. باید طراحی سایت خلاقانه و حرفه ای داشته باشید.

اینترنت پر از طراحی سایت بد است. شما به عنوان یک طراح باید از انجام آن کارها اجتناب کنید. شما باید در ایجاد بهترین طراحی سایت برای هر یک از مشتریان خود و با تحویل هر سایت در هر حرفه ای، بهتر شوید.

ما نمیتوانیم به شما کمک کنیم که یک قاب را ایجاد کنید. طرح رنگ یا ترکیب فونت را انتخاب کنید. یک صفحه را طراحی کرده یا کد را بنویسید. با این حال، ما می توانیم شما را با ارائه یک سری ایده خوب الهام بخش طراحی سایت کمک کنیم. تا طراحی سایت خلاقانه ای داشته باشید.

برای اینکه شما را برای پروژه ای که در اختیار دارید اخلاقانه تر کنید، وب سایت ها را به دسته ها تقسیم می کنیم. به این ترتیب، اگر می خواهید صفحه اصلی را طراحی کنید، می توانید به طور مستقیم به آن بخش بروید.

طراحی سایت تجاری (طراحی سایت شرکتی)

در حال حاضر سایت ها یک ابزار حیاتی برای برقراری ارتباط با مشتریان هستند. شرکت ها از سایت ها برای ارسال پیام، ایجاد رقابت ها و ارائه برند خود، استفاده می کنند. یک طراحی سایت شرکتی خوب، برای به اشتراک گذاشتن چشم انداز شرکت، هویت حرفه ای و ارائه یک پیام سازگار به مشتریان بالقوه استفاده می شود.

یک طراحی سایت حرفه ای، بازدیدکنندگان را به مشتریان تبدیل می کند. مشتری را تشویق می کند که با شما در تماس باشد. از وبلاگ ها تا طراحی سایت فروشگاهی، شرکت های مختلفی قادر به ایجاد یک سایت آنلاین می باشند. شرکت پیام آوا پردازش از جمله این شرکت ها می باشد.

با این حال، هدف طراحی سایت تجاری این است که در هنگام ارسال یک پیام، خدمات شرکت برجسته است.

امیدواریم که برای طراحی سایت خلاقانه الگویی از نمونه های ارائه شده در زیر پیدا کنید:

الگوهایی برای طراحی سایت شرکتی

سایت کاپروک (Caprock)

طراحی سایت خلافانه - طراحی سایت شرکتی

دفاتر خصوصی خانوادگی در اواخر قرن نوزدهم ظاهر شدند، در حالی که تعدادی از خانواده های نخبه، میل به جمع آوری ثروت شدید داشتند. برای اطمینان از انتقال آن به نسل های آینده، این خانواده ها دفاتر خصوصی را اداره می کردند که دارای وکلای تمام وقت، حسابداران و متخصصین سرمایه گذاری بودند.

 • سایت Hedeker

طراحی سایت خلافانه - طراحی سایت شرکتی-3

Hedeker برای ایجاد یک طرح سرمایه گذاری برای شما و خانواده شما در تلاش است. آنها می توانند یک پلت فرم مدیریت کامل ثروت را شامل مدیریت سرمایه گذاری، برنامه ریزی مالیاتی و املاک ارائه کنند.

 • سایت Vantage

طراحی سایت خلافانه - طراحی سایت شرکتی-5

برنامه استراتژیک فعلی این شرکت همچنان به جذب یا شرکت در مجموعه های متنوعی از سرمایه گذاری های املاک و مستغلات در نیوزیلند است. که مسئولیت شرکت خود را بر عهده دارند.

طراحی سایت تک صفحه ای

همه سایت ها پیچیده نیستند.محتوای زیادی برای خواندن ندارند. اگر شرکت شما دارای محتوای روشن و مختصر برای ارسال است و نیازی به تقسیم این محتوای در چندین صفحه وجود ندارد. طراحی سایت تک صفحه ای اغلب ایده عالی است.

سایت تک صفحه ای، اطلاعات مختصری در مورد یک شرکت ارائه می کنند. اگر چه آنها به نظر ساده هستند. اما باید به خوبی طراحی شده باشند. این به این دلیل است که شما فقط یک فرصت دارید که توجه خوانندگان را جلب کنید. سپس آنها را حفظ کنید.

یک سایت تک صفحه ای نیاز به هر جنبه ای از اطلاعات اضافه شده به سایت دارد. که مربوط بوده و همچنین از نظر بصری فرد را خشنود بسازد. بنابراين، طراحی سایت تک صفحه ای، به مراقبت دقيق نیاز دارد. باید تاثیر گذاری اش به اندازه یک سایت بزرگ باشد.

الگوهایی برای طراحی سایت تک صفحه ای

 • برنامه Village kids 

طراحی سایت خلافانه - طراحی سایت تک صفحه ای - 1

یافتن پرستار کودک و قابل اطمینان کمی مشکل است. به خصوص اگر والدین شلوغ و جوان هستید که به دنبال حمایت از پرستاران کودک در آخرین دقایق هستید. این برنامه بسیار مفید است.

 • سایت اسرار(Strum)

طراحی سایت خلافانه - طراحی سایت تک صفحه ای - 2

با توجه به قوانین طراحی سایت،طراحی سایت محيط زيستی هميشه دشوارتر بوده است. آلودگی شهرها و کشورها را در بر می گیرد.مانند یک تور سیاه بر سر کشور ها و شهر هارا قرار گرفته است.

 • سایت  Aurasens

طراحی سایت خلافانه - طراحی سایت تک صفحه ای - 3

سایت AURASENS برای تجربه لذت صوت است. این سایت خیلی دقیق ساخته شده است. از مواد لوکس، این ایده با تکنولوژی بالا برای راحتی و با الهام از هنر ژاپن اریگامی طراحی شده است.

طراحی سایت انطباقی

پیمایش انطباقی، با تنظیم پس زمینه برای حرکت به پایین با سرعت آهسته تر، تصور تصویر ۳D را در کاربر ایجاد می کند. پیمایش انطباقی در بازی های ویدئویی مورد استفاده قرارمی گرفت. اما اخیرا تبدیل به جریان اصلی سایت ها شده است. پیمایش انطباقی یک روش عالی برای استفاده در طراحی سایت داستانی است.

اگر شما علاقه مند به اضافه کردن پیمایش انطباقی به سایت خود هستید. یا از آن به عنوان تمرکز سایت خود استفاده کنید. و یا حتی به سادگی برای اضافه کردن عمق بیشتری به سایت خود از آن استفاده کنید. با بررسی این طراحی سایت های حرفه ای شما می توانید پیمایش انطباقی را ایجاد کنید. و یک اثر عالی در بازدیدکنندگان سایت خود ایجاد کنید.

الگوهایی برای طراحی سایت انطباقی

 • Moon Farmer

  طراحی سایت خلافانه - طراحی سایت انطباقی - 1

 • Mountain Man

طراحی سایت خلافانه - طراحی سایت انطباقی - 2

طراحی سایت فروشگاهی

وب سایت های فروشگاهی در حال تبدیل شدن به محبوب ترین بخش سایت ها شده اند.هر فرد می تواند به راحتی از خانه های خود خرید هایش را انجام دهد. با وجود تعداد زیاد سایت های فروشگاهی که در دسترس عموم است، با این حال، بسیاری از آنها ناکام مانده اند.

چرا این چنین هست؟ بسیاری از سایت ها قادر به در نظر گرفتن تجربه کاربری نیستند. طراحی سایت های فروشگاهی را در دیدگاه شرکت قرار نداده اند. آنها کاربر نهایی را در نظر نمی گیرند. این سایت ها اغلب موفق به تبدیل بازدیدکنندگان خود به مشتری نمی شوند.

شرکت هایی که سایت های فروشگاهی را در حوزه تجربه کاربری طراحی می کنند، نتایج بسیار خوبی بدست می آورند. این به این معنی است که توجه دقیق به طراحی است. تا مطمئن شوند که طراحی سایت خلاقانه است. یک تجربه کاربری زمانی لذت بخش خواهد بود که هم بصری باشد، و هم تفکر دقیقی روی آن شده باشد.

ما مجموعه ای عالی از سایت های فروشگاهی را که بر روی ایجاد یک تجربه کاربری عالی تمرکز کرده اند، را انتخاب کرده ایم. اگر در جستجوی آنها هستید، راهنمای خوبی در مورد چگونگی ایجاد تجربه کاربری عالی با استفاده از رنگ، تایپوگرافی، منو پیمایشی و طیف وسیعی از ویژگی های اضافی دریافت خواهید آموخت.

الگوهایی برای طراحی سایت فروشگاهی

 • سایت Beacon

طراحی سایت خلافانه - طراحی سایت تجارت الکترونیک - 1

بیکن یک پروژه طراحی مشترک است. که برای جمع آوری پول برای تلاش های امدادی در سراسر جهان کمک می کند. تمام درآمد حاصل از خرید، چاپ و اهداء گالری ها بهبه خیریه می رود.

 • سایت  NOMAD

طراحی سایت خلافانه - طراحی سایت تجارت الکترونیک - 2

Nomad بیشتر از یک نام تجاری است. فلسفه آنها ” یک شرکت و یک تیم ” است. داشتن چیزهای کمتری، داشتن منابع و جستجو برای ماجراجویی بیشتر.

طراحی صفحه اصلی

شرکت های بزرگ همیشه سایت های خود را به راحتی قابل شناسایی می کنند. دقیقه ای که روی یک صفحه فرود می آیید، می دانید که به جای درست آمده اید. یک نام تجاری به راحتی قابل شناسایی است. امکان اشتراک دارد. و شانس خرید یک محصول یا خدمات  بیشتر است. و شما همه این موارد را راحت تر پیدا می کنید.

امروزه همه شرکت ها، هر دو بزرگ و کوچک، با استفاده از صفحه فرود خود برای افزایش نرخ تبدیل، استفاده می کنند. یک صفحه فرود عالی باید آموزنده باشد، اما نباید هرج و مرج باشد. باید اجازه دهید. بینندگان بدانند که آنها به جای درست آمده اند. و باید ارتباط واضحی برای اقدام داشته باشند.

در عین حال، یک صفحه فرود عالی اثرات احساسی را ایجاد می کند. اغلب با استفاده از تصاویر مرتبط اما احساسی این موضوع را تشدید می کند.

صفحات فرود توسط شرکت ها برای افزایش اشتراک و همچنین راهنمای خریداران در هر مرحله از سایت شما استفاده می کنند. بنابراین، این صفحات به یک عنصر ضروری در هر سایت تبدیل شده اند.

اگر شما مایل به ایجاد یک صفحه فرود برای مشتریان خود هستید، ممکن است از این مجموعه طراحی سایت خلاقانه، ایده گرفته باشید. بعضی ها از آنها واقعا عالی هستند. در حالی که بعضی دیگر می توانند بیشتر کار انجام دهند.

با توجه به نقاط قوت سایت هایی که در زیر نشان داده شده است، از تاثیرات اشتباهات یاد بگیرید. آنچه را یاد می گیرید طراحی صفحه فرود عالی برای مشتریان خود را ایجاد کنید.

الگوهایی برای طراحی صفحه اصلی

سایت Setter

طراحی سایت خلافانه - طراحی صفحه اصلی - 1

Setter تمام تعمیر و نگهداری خانه و پروژه های شما را مدیریت می کند تا بتوانید به زندگی عالی خود ادامه دهید.

 • سایت  Berlin Grotesk

طراحی سایت خلافانه - طراحی صفحه اصلی - 2

سایت  Berlin Grotesk الهام گرفته از  moderb grotesque است. این تفاوت های ظاهری شخصیتی را از Akzidenz-Grotesk 1896 از نوع Berthold Type Founding و همتایان قرن ۲۱  است.

نکات پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت  طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

همچنین سئو سایت برای موتورهای جست و جو و  تبلیغات گوگل از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران ،تبلیغات گوگل و سئوسایت را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد.

به این مقاله امتیاز دهید:
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

طراحی سایت با قالب آماده مزایا و معایب طراحی سایت با قالب آماده

زمان مطالعه: 5 دقیقهاگر قصد راه اندازی کسب و کار خود را دارید ولی نمی دانید از کجا شروع کنید و برای راه اندازی وب سایت تان نمی دانید ...

بیشتر بخوانیم
انتخاب نام دامنه 11 راهنمایی برای انتخاب نام دامنه مناسب

زمان مطالعه: 7 دقیقهبه نظر شما کدام یک سخت تر است؟ انتخاب نام فرزند یا نام دامنه برای سایت؟ برای انتخاب نام فرزندتان می توانید از منابع مختلفی ایده ...

بیشتر بخوانیم
چک لیست سئو وردپرس 2021 نکات طلایی درباره چک لیست سئو وردپرس (آپدیت2021)

زمان مطالعه: 15 دقیقهسئو عملیاتی برای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است، بطوری که سایت شما در صفحات اول گوگل دیده شود. تهیه چک لیست سئو وردپرس (SEO ...

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.