زمان مطالعه: 5 دقیقه

طراحی سایت تاثیر گذار از آرزوی هر شرکت طراحی سایت است. این موضوع که افراد جذب طراحی های سیاه و سفید میشوند. کاملا میتواند به شما کمک کند تا یک طراحی سایت تاثیر گذار انجام دهید. افراد قدرتمند اغلب جذب طراحیهای بصری و جذاب میشوند. اگر فکر میکنید که سایت شما به یک طراحی مجدد نیاز دارد.ا گر فکر میکنید که کسب و کارتان در حال سقوط یا رکود است. زمان آن رسیده است که طراحی سایت خود را تغییر دهید. ما به شما طراحی سیاه و سفید را پیشنهاد می دهیم. احتمالا طرحهایی در ذهن دارید. ممکن است شامل رنگ سیاه و سفید باشد. به عنوان یک شرکت طراحی سایت در تهران، ما دوست داریم با مشتریان همکاری کنیم. اهداف و الهامات آنها را برای سایت ها بدانیم. طراحان ما نیز در تئوری رنگ آموزش دیده اند تا اطمینان حاصل شود که نتیجه یک طراحی سایت حرفه ای برای هر مشتری انجام شود.

طراحی سایت سیاه و سفید

سادگی درک یک طراحی وب سایت سیاه و سفید گمراه کننده است. با استفاده از دو رنگ برای ایجاد تجدید نظر بصری سخت تر از آن است که به نظر می رسد. آیا کسب و کار شما برای چالش آماده است یا نه؟

طراحی سایت باید بر اساس هدف سایت شما باشد. هر رنگ احساسات مختلفی را تحمیل می کند و پاسخ های مختلفی از کاربران شما می دهد. شما می خواهید مطمئن شوید که طراحی شما برای اهداف کسب و کار شما مناسب است. با توجه به اینکه اگر یک وب سایت طراحی سیاه و سفید برای کسب و کار شما مناسب باشد، هدف وب سایت شما مهمترین عامل برای حفظ مشتریان است. وب سایت های سیاه و سایت هایی با پس زمینه سفید هر کدام مزایای خود را بسته به اهداف خود دارند.

طراحی سایت با پس زمینه سیاه

تیم طراحی سایت پیام آوا پردازش در هنگام ایجاد یک طراحی سایت ریسپانسیو ، روانشناسی رنگ را در نظر می گیرد. رنگ سیاه به عنوان یک رنگ قوی و قدرتمند درک شده است. وب سایت های سیاه نیز می توانند حرفه ای، ظرافت و اقتدار را بیان کنند.

طراحان سایت باید هنگام ایجاد وبسایتها با پس زمینه سیاه، مراقب باشند. زیرا متن زیاد در پس زمینه سیاه می تواند به سرعت خسته کننده شود. هنگام استفاده از یک طراحی سایت تیره، بهتر است عناصر بصری بیشتری را در سایت داشته باشید. مطالب خود را کم نگه دارید. متن در سایت با پس زمینه سیاه و سفید باید به شدت مورد استفاده قرار گیرد، زیرا چشم ما برای خواندن متن سفید در وب سایت سیاه و سفید از متن سیاه در پس زمینه سفید بسیار خسته می شود.

طراحی سایت با پس زمینه سفید

در طیف رنگ، سفید به عنوان ترکیبی از تمام رنگ ها شناخته می شود. نظریه های روانشناسی رنگ نشان می دهد که سفید نشان دهنده مثبت بودن، صلح و سادگی، و خلاقیت است. پس زمینه سفید و محصولات اغلب برای نشان دادن تازه، تمیز و سادگی استفاده می شود. اپل همیشه با استفاده از زمینه های سفید و طرح های تبلیغاتی، جدیدترین محصولات خلاقانه خود را برای تقویت نظریه های روانشناسی رنگی نشان می دهد. ابزارهای آنها نوآورانه، ساده و با تکنولوژی بالا را نشان میدهد.

برای وب سایت هایی که دارای محتوای زیادی هستند. به خصوص اگر کلمات زیادی دارند. بهترین انتخاب یک پس زمینه سفید برای یک نگاه پاک و آسان برای خواندن است.

بهترین طراحی سایت های سیاه و سفید

با وجود اینکه رنگها محدود هستند،. بسیاری از روشهای خلاقانه برای طراحی وب سایت های سیاه و سفید منحصر به فرد وجود دارد.

در زیر تعدادی از طراحی سایت های مورد علاقه پیام آوا را گنجانده ایم. این مثالها چند چیز مشترک دارند:

  • آنها از کنتراست عریض استفاده می کنند و برای طراحی سایت شما تعادل ایجاد می کنند.
  • استفاده از عکس های سیاه و سفید به سایت ها نگاه کلاسیک می دهد.
  • آنها یک پاپ رنگی را به وب سایت های سیاه و سفید اضافه می کنند تا دکمه های ضمیمه و متن مهم را برجسته کنند.
  • وب سایت های سیاه برخی از رنگ های خاکستری را برای کنتراست کم استفاده می کنند.

طراحی سایت تاثیر گذار  : Studio Bjork

این شرکت طراحی سایت ریسپانسیو از طراحی سیاه و سفید مورب استفاده می کند تا اشاره ای به مسیری که در صفحه شما می گذرد کنید. به جای پیمایش عمودی، Studio Bjork هنگامی که به سمت راست حرکت می کند، مشتریان خود و کار طراحی آنها را برجسته می کند. پس زمینه سیاه وب سایت به خوبی کار می کند از آنجا که تمرکز بر روی تجربه تعاملی به جای محتوای نوشته شده است.

طراحی سایت تاثیر گذار : Duft & Co.

این یک صفحه ساده سیاه و سفید است که به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید که کدام طرف این کسب و کار مورد علاقه شماست. در Duft & Co. شما می توانید رفتارهای خود را در سایت Bakehouse خود مرور کنید یا می توانید به منوی رستوران Brickhouse نگاه کنید

طراحی سایت تاثیر گذار  : Studio Grafite

طراحان وب سایت سیاه و سفید در Studio Grafite کار بسیار خوبی انجام دادند. نگاهی دقیق به نام تجاری آنها داشته باشید. “Grafite” یک بازی با کلمات است، شبیه به “گرافیت”، که یک شکل از زغال سنگ است. از دیدگاه نام تجاری، طراحی خاکستری سیاه و سفید و سفید با انفجار گرد و غبار زغال سنگ در پایین اولین بار معنی دارد.

طراحی سایت تاثیر گذار   : The Ordinary

طراحی سیاه و سفید این وب سایت چیزی عادی است! پس زمینه سیاه و سفید زیبا است.  شما را به یک شب پر ستاره ای نزدیک می کند، که زمان مناسب برای خوردن در این رستوران غذاهای دریایی با غذای لذیذ است. لمس خاکستری همراه با آیکون های لنگر و قلاب به موضوع دریایی می پیوندند،The Ord

inary در درجه اول به غذاهای دریایی اشاره می کند.

طراحی سایت تاثیر گذار   : The Black Sheep Agency

 

The Black Sheep Agency بر تشویق تغییر و بیانیه متمرکز شده است. ما اعتقاد داریم که وبسایت سیاه و سفید رنگ آن درست است. آنها در طراحی سایت های سیاه و سفید در تمام سایت ها درست عمل می کنند و حوادث رنگی را برای برجسته کردن علل مختلف خود اضافه می کنند. ما همچنین عاشق اثرات متحرک پیمایش می شویم که در هنگام وب سایت خود کشف می کنیم.

طراحی سایت تاثیر گذار  : Double Barrel

این وب سایت پس زمینه سیاه مناسب  است برای یک محصول قدرتمند است. دستگاه Double Barrel ادعا می کند که تجربۀ عالی تبخیر با دو بشکه نفت به جای یک بشکه را دارد. این وب سایت سیاه و سفید  احساس قدرت را به این محصول براق ارائه می دهد.

به این مقاله امتیاز دهید:
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

طراحی سایت با قالب آماده مزایا و معایب طراحی سایت با قالب آماده

زمان مطالعه: 5 دقیقهاگر قصد راه اندازی کسب و کار خود را دارید ولی نمی دانید از کجا شروع کنید و برای راه اندازی وب سایت تان نمی دانید ...

بیشتر بخوانیم
انتخاب نام دامنه 11 راهنمایی برای انتخاب نام دامنه مناسب

زمان مطالعه: 7 دقیقهبه نظر شما کدام یک سخت تر است؟ انتخاب نام فرزند یا نام دامنه برای سایت؟ برای انتخاب نام فرزندتان می توانید از منابع مختلفی ایده ...

بیشتر بخوانیم
چک لیست سئو وردپرس 2021 نکات طلایی درباره چک لیست سئو وردپرس (آپدیت2021)

زمان مطالعه: 15 دقیقهسئو عملیاتی برای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است، بطوری که سایت شما در صفحات اول گوگل دیده شود. تهیه چک لیست سئو وردپرس (SEO ...

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.