تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

شرکت مناسب برای طراحی سایت

نکات پایانی اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت ...

شما به دنبال استخدام یک شرکت مناسب برای طراحی سایت هستید؟ چه چیزی باعث می شود یک شرکت بهتر از دیگری باشد؟ چه کسی بهترین است؟ اگر شما نیاز به یک توسعه دهنده وب سایت تجارت الکترونیک دارید، چگونه می دانید اگر آنها در توسعه تجارت الکترونیک تخصص دارند؟ به عنوان یک صاحب کسب و کار مشغول به کار، ممکن است زمان لازم برای یادگیری در مورد کارهای داخلی اینترنت نداشته باشید. به این ترتیب، ممکن است مطمئن باشید که چه چیزی برای یک شرکت طراحی سایت حرفه ای استثنایی ایجاد کند. این مقاله برای افرادی مانند شما نوشته شده است، چراکه خوانندگان بتوانند با یک مرور سریع ، آنچه که در هنگام انتخاب یک شرکت طراحی سایت مورد نظرشان دارند، اطلاع داشته باشند.

web design

مواردی که باید در هنگام انتخاب شرکت طراحی سایت مورد توجه قرار گیرد:

  • شرکت های در طراحی سایت تجربه دارند.
  • کار قبلی و نمونه کارهای قبلی شرکت.
  • اعضای تیم و نیرو ها.
  • مکان دفتر و دسترسی سریع به شرکت.
  • قابلیت های بازاریابی شرکت.
  • مشتریان و مراجعه کنندگان به سایت.
  • قیمت گذاری پروژه وب سایت.

انتخاب یک شرکت مناسب برای طراحی سایت شباهت زیادی به انتخاب سازنده برای خانه شما دارد. هدف شما این است که می خواهید خانه ای که قابل اعتماد و خوب  به نظر می رسد خریداری کنید. برای رسیدن به این هدف، اولین گام یافتن یک شرکت است که دارای تجربه ثابت شده است. اطمینان حاصل کنید که این شرکت در صنعت بوده است حداقل برای چند سال و اعضای تیم آن همه با تجربه هستند.

web design-1

یکی دیگر از عوامل مهم در جستجوی یک شرکت طراحی سایت، این است که مطمئن شوید شرکت دارای یک تیم توسعه است. نه فقط یک نفر. به عقب بر گردیم. به مثال خانه، اگر یک نفر خانه خود را ساخته باشد، نتیجه این موضوع را نشان می دهد. یک تیم از توسعه دهندگان و سازندگان مورد نیاز است. هنگام ایجاد یک وب سایت، به یک طراح گرافیک، یک برنامه نویس و مدیر بهینه سازی موتور جستجو نیاز خواهید داشت. داشتن چندین نفر با مجموعه مهارت های مختلف کار بر روی سایت شما، تضمین می کند که وب سایت به بهترین نحو توسعه یافته است.

درست مانند ساخت یک خانه، وظایف و مجموعه های مختلفی برای تکمیل آنها وجود دارد.  وظیفه برق کار، سیم کشی است، یک نجار با چوب کار می کند، و لوله کش با لوله کار می کند. تمام این کارگران در حال همکاری با یکدیگر برای ایجاد یک محصول نهایی که کارآمدتر از یک محصول طراحی شده توسط یک فرد است، خواهد بود.

محل دفتر یا شرکت طراحی سایت

اطمینان حاصل کنید که شرکت انتخابی شما دارای موقعیتی دقیق هستند. شما باید بتوانید در صورت لزوم بتوانید با آنها ملاقات کنید. دانستن اینکه شرکت طراحی سایت شما چه کسی است. همچنین به جلوگیری از هر گونه تقلب که ممکن است با “شرکت” رخ نمی دهد،  زمانی تقلب صورت می گیرد که در واقع یک فرد در زیرزمین خود مشغول به کار است.

خدمات مشتریان در شرکت طراحی سایت

این که یک شرکت با مشتریان خود چگونه رفتار کند، اغلب نمونه ای برای استدلال از نحوه کار آنها است و توسعه محصولات شان است. اطمینان حاصل کنید که شرکتی پیدا می کنید که تماس هایتان را (یا حداقل پیام هایتان را) دریافت می کند. به سرعت به روزرسانی های وبسایت خود را انجام می دهد. معمولا می توانید بگویید که آیا این شرکت به سرعت از طریق درخواست شما به سرعت پاسخ می دهد یا خیر، اما به یاد داشته باشید، یک درخواست برای یک طراحی سایت سفارشی ممکن است کمی زمان ببرد. این نشانه خوبی است زیرا می دانید که این شرکت احتمالا وقت خود را صرف بررسی جزئیات پروژه شما در هنگام برنامه ریزی یک استراتژی توسعه می کند.

مشتریان و مراجع کنندگان به این شرکت ها

همیشه با افراد دیگری که قبل از شما با این شرکت کار کرده اند، صحبت کنید. بپرسید که آیا آنها می توانند توصیفات یا ارجاعات طراحی سایت برای آنها که ممکن است با آن تماس بگیرید. اطلاعات مور نیاز خود را دریافت کنید. اگر هیچ چیز دیگر، این به شما اعتماد را می دهد تا بدانید که هر اندازه ای را گرفته اید، مطمئنا شرکتی که انتخاب کرده اید، شرکت مناسبی برای سایت شما است. برای مثال به بخش مشتری های ما در سایتمان معرفی شده اند.

هزینه انجام طراحی سایت و پروژه

البته، آنچه شما می خواهید بیشتر بدانید، این است که چقدر باید برای وب سایت پرداخت کنید. به جای تمرکز بر آنچه که برای وب سایت جدید پرداخت می کنید، توصیه می کنیم تمرکز کنید که چگونه این وب سایت می تواند به کسب و کار شما کمک کند. به عنوان مثال، اگر شما ۱۰۰۰ دلار برای یک وب سایت که به کسب و کار شما کمک نمی کند یا ۲۰،۰۰۰ دلار در وب سایت ای کسب کنید که مشتریان کسب و کار جدیدی را دریافت می کند، پرداخت کنید، سپس وب سایت $ ۲۰،۰۰۰ به میزان قابل توجهی ارزش دارد. هنگام فکر کردن در مورد یک وب سایت جدید، باید بازگشت سرمایه را نیز در نظر بگیرید.

گاهی باید به این ضرب المثل فکر کنید که هر چقدر پول بدهید آش  می خورید. پس در زمان هزینه کردن به این موضوع نیز فکر کنید.

سخن پایانی درباره شرکت مناسب برای طراحی سایت

مطمئن شوید که شرکت مناسب برای طراحی سایت خود را انتخاب می کنید تا ببینید آیا این شرکت ها می توانند نتایج  واقعی خود را به شما نشان می دهند. بدانید که وب سایت هایی که در آن شرکت ساخته می شوند، موثر هستند. از نحوه ایجاد برای ایجاد سایت در آنها مطمئن شوید. برای نمونه هایی از وب سایت هایی که توسعه یافته اند و رتبه بندی موتور جستجو بالا داشته باشند، بپرسید.

اگر یک وب سایت رتبه بندی موتور جستجو بالا برای کلمات کلیدی مربوط به کسب و کار خود را داشته باشد، احتمالا آنها از طریق وب سایت خود به مشتریان می رسند. در کل شما باید یک شرکت طراحی سایت را بیابید که نتایج اثبات شده داشته باشد و در این صورت شما می توانید پروژه خود را با اعتماد کامل شروع کنید. ما می دانیم که فرایند انتخاب یک شرکت طراحی سایت را می توان با استرس روبرو کرد و امیدواریم این راهنمایی های فوق می تواند تصمیم شما را ساده تر کند.

آیا در طراحی سایت با شرکت پیام آوا سوالاتی دارید؟ با تیم متخصصان ما همین امروز تماس بگیرید!

نکات پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت  طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

همچنین سئو سایت برای موتورهای جست و جو و  تبلیغات گوگل از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران ،تبلیغات گوگل و سئوسایت را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد.