تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

ساخت وب سایت

ساخت وب سایت در انواع متفاوتی می تواند اجرا گردد؛ تفاوت های فاحشی از نظر امکانات و خدمات سرویس دهی در میان انواع ساخت وب سایت وجود دارد. از نظر کاربردی از ساخت وب سایت شخصی گرفته تا ساخت وب خبری، ساخت وب سایت شرکتی و ساخت وب سایت فروشگاهی می تواند وجود داشته باشد. بهترین روش ها برای ساخت سایت با توجه به نیاز شما در شرکت پیام آوا دنبال می شود.

ساخت وب سایت در یک نگاه

ساخت وب سایت های تعاملی و پویا و ایجاد قابلیت های مورد نیاز و ایجاد پایگاه های داده نیازمند متخصص ماهر است. بهره گیری از کد نویسی استاندارد، زبان های برنامه نویسی همچون جاوا اسکریپ، پی اچ پی، سی اس اس توانمندیهای یک شرکت ساخت وب سایت را در نهایت به نمایش می گذارد.

آنان که ادعای ساخت وب سایت را دارند ولی در عمل از تمپلت های آماده استفاده می نمایند در واقع وقت و هزینه مشتریان را به باد می دهند چرا که اینگونه ساخت وب سایت با گذر زمان دچار مشکلات عدیده ای می گرددد و اغلب نیز سارندگان اینگونه وب سایت ها پاسخگو نیستند و پشتیبانی ارایه نمی دهند.

زبان های برنامه نویسی در ساخت وب سایت

زبان برنامه نویسی در طراحی سایت نوعی از زبان های برنامه نویسی هستند که ساختار یک مجموعه تحت وب یا اپلیکیشن خاص را کنترل می کنند، برای مثال یکی از این زبان ها جاوا اسکریپت است که عملکرد یک مرورگر وب را تحت نظر دارد.

قابلیت های های مختلف و پیشرفته در ساخت وب سایت مانند ایجاد سیستم ثبت نام، سیستم ثبت سفارش آنلاین، رزرو آنلاین، سبد خرید و غیره در ساخت سایت حرفه ای ، نیاز به برنامه نویسی های تحت وب دارد. بنابراین معمولا از طریق یک زبان برنامه نویسی مثلPHP  ، Asp و غیره چنین قابلیت هایی در سایت پیاده سازی می گردد.

بظور نمونه و خلاصه وار به برخی از زبانهای برنامه نویسی در ساخت وب اشاره می گردد:

زبان برنامه نویسی HTML در ساخت وب سایت

HTML اولین زبان برنامه نویسی تحت وب است. ساختار این زبان برنامه نویسی بر اساس عناصر html استوار است.

این زبان در ساخت وب سایت، یک زبان برنامه نویسی نیست بلکه زبانی است که برای نشانه گذاری عناصر صفحه مورد استفاده قرار می گیرد.

زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت در ساخت وب سایت

از معروف ترین زبان های برنامه نویسی زبان جاوا اسکریپت است، توسعه دهندگان وب از زبان جاوا اسکریپت برای تعاملی کردن سایت استفاده می کنند. از زبان جاوا اسکریپت برای تولید اپلیکشن های موبایل نیز استفاده می شود.

زبان برنامه نویسی php در ساخت وب سایت

php یکی از زبان های برنامه نویسی است که درساخت وب سایت مورد استفاده قرار می گیرد. این زبان برنامه نویسی یک زبان منبع باز و قابل توسعه است که غالبا برای طراحی برنامه های سرور در ساخت سایت های دینامیک مورد استفاده قرار می گیرد.

PHP یک زبان برنامه نویسی سمت سرور برای ایجاد سایت های پویاست و قابلیت ترکیب با HTML را دارد. از PHP معمولا در طراحی سایت حرفه ای ها و سایت های بسیار تعاملی با تعداد کاربران بالا و به روزرسانی های متعدد استفاده می گردد. قسمت اعظم از ساخت سایت های معروف مثل فیسبوک٫ آمازون، گوگل، یاهو و … با زبان PHP ایجاد شده است.

زبان برنامه نویسی Action Script در طراحی سایت

زبان برنامه نویسی Action Script برای ایجاد فایل های Flash مثل فیلم ها و انیمیشن ها در ساخت وب سایت به کار می رود. با این زبان برنامه نویسی می توان تصاویر وکتور را بر روی وب به نمایش گذاشت. تصاویر وکتور تصاویری هستند که با توجه به مختصاتی که به آنها داده شده ترسیم می شوند و بنابراین چون نیازی به ذخیره تک تک پیکسل های یک تصویر ندارند، دارای حجم پایینی هستند اما مرورگرهای وب توانایی پخش آنها را ندارند.

زبان برنامه نویسی پایتون در طراحی وب سایت

پایتون امروزه یکی از برترین زبان های برنامه نویسی است که محبوبیت بسیار زیادی در میان سازندگان سایت و توسعه دهندگان وب سایت دارد.

این زبان برنامه نویسی کاربرد گسترده ای دارد و همچنین به طور گسترده ای نیز پشتیبانی می شود، به گونه ای که برنامه هایی به زبان پایتون نوشته می شوند روی سیستم های عامل و بسترهای اصلی و سیستم عامل خاص تر به خوبی اجرا می شوند.

پیام آوا با تسلط کافی بر متدهای طراحی سایت و زبان های برنامه نویسی و کدنویسی تاکنون توانسته ساخت وب سایت های موفقی را رقم بزند. اگر شما نیاز به ساخت وب سایت برای خود دارید قبل از هر اقدامی با کارشناسان ما مشاوره نمایید تا بهترین نتیجه دلخواه را گرفته و به مقصود خود نائل آیید.

درخواست مشاوره ساخت سایت
CAPTCHA
لطفا صبر کنید
ثبت سفارش