تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

زمان طراحی Startups

طراحی برای startups می‌تواند بیشتر شبیه یک گردباد باشد تا یک پروژه طراحی سایت واقعی . اگر برای تجربه کامل...

طراحی برای startups می‌تواند بیشتر شبیه یک گردباد باشد تا یک پروژه طراحی سایت واقعی . اگر برای تجربه کامل آمادگی نداشته باشید , این فرآیند می‌تواند راه ناهمواری برای سفر باشد . خوشبختانه , startups از نیاز به طراحی مؤثر وب آگاهی دارد و بسیاری از افراد حرفه‌ای مانند شما را استخدام می‌کنند تا به درستی کار را انجام دهند . طراحی بزرگ بیشتر و مهم‌تر می‌شود زیرا صاحبان تجارت متوجه می‌شوند که جز لاینفک استراتژی های رشد آنها است .

 

از startup ها چه انتظاری میرود؟

برای startups , طراحی بزرگ وب بیش از colors و دکمه‌ها در صفحه وب است . اینکه آنها چگونه به مخاطبان خود می‌رسند , محصولات خود را بفروشند , محصولاتشان را بهتر بفروشند و establishment را رشد دهند . Startups همیشه در مورد کد پیچیده فکر نمی‌کند ; آنها فقط یک راه حل برتر می‌خواهند . وقتی که شما می‌توانید اتحادیه بین چه چیزی را پیش‌بینی کنید و چه چیزی را می‌دانید , یک ترکیب برنده خواهید داشت .

 

عناصر کلیدی طراحی

در piece , ولز عناصر کلیدی طراحی را برای startups مشخص می‌کند . او تلاش می‌کند تا دیدگاه آغاز شده در طراحی را افزایش دهد و توضیح دهد که آن چیست و چگونه می‌تواند به مؤسسات آنها کمک کند . ولز آنچه را که احساس می‌کند اهداف واقعی طراحی است . آنها را در زیر کلمات خودم خلاصه کردم و بعضی از جمله‌هایش را نقل کردم . تو با ولز موافقی ?

 • ابتکاری
 • کارآیی محصول
 • زیبایی شناختی
 • محصول را قابل درک می‌کند
 • بی نظیر
 • صادق
 • طولانی مدت
 • کامل
 • دوستدار محیط زیست

برای startups , ” رویکرد کمتر ” ایده‌آل است . طراحی باید تنها بر موارد ضروری تمرکز داشته باشد و هیچ گاه به خاطر زیبایی به عناصر مهم نیاز نداشته باشد . خلوص و سادگی بیشتر تاثیر خواهد داشت .

 

startups  مهم‌ترین کیفیات طراحی را در نظر می‌گیرد ?

برای پاسخ به این سوال , ولز از ۷۸ CEO , marketers و طراحان سوال کرد که چگونه طراحی را تعریف می‌کنند . آنچه او یافته بود این بود که هر دو طرف طراحی را به صورت مشابهی مشاهده کردند .

 

چگونگی زنده ماندن در فرآیند طراحی

برای موفق شدن با startups , چند نکته را در نظر بگیرید …

 1. تغییرات سریع

هنگامی که طراحی برای startups , طرح های شما را با جزییات همراه با نقل قول شما طراحی کنید . از آنجایی که اهداف آغاز به کار می‌توانند هر روز تغییر کنند , اگر هزینه ی خود را به درستی تغییر دهید , شما به میزان بیشتری از زمان خود برای پول کمتر از آنچه که ارزش دارید , پایان خواهید داد . هنگامی که startups جهت تغییر را تغییر می‌دهد , طراحی ممکن است در فرایند تغییر کند , اگر برای زمان اضافی پرداخت نشود , می‌توانید پول را از دست بدهید . جزییات خدمات شما را فاش کنید و شامل یک بند تعریف نرخ‌ها برای هر کار اضافی فراتر از محدودیت‌های پروژه است . پس از کار با چند startups در وب سایت خود , این درس را یاد گرفتم . آنها ذهن خود را از طریق پروژه تغییر دادند و به این دلیل که من نقل قول خود را درست تنظیم نکرده بودم , هر وقت که به طور معمول پول بیشتری دریافت می‌کردم , دو برابر می‌شدم .

نکته : این نکته در مورد هر پروژه نیز صدق می‌کند , اما برای startups به دلیل محیط chaotic بسیار مهم است .

 

 1. آشوب

طراحی startups شامل حل مشکل است . Startups با dilemmas و هرج و مرج مواجه هستند اغلب یک متغیر مشترک است . با این همه دردهای رو به رشد , محیط می‌تواند تا حدی indecisive باشد . توانایی شما در حفظ آرامش در طول فرآیند , به نفع شما خواهد بود .

 

 1. بودجه کم

بسیاری از startups bootstrapped هستند و سعی می‌کنند هر پنی را به حساب بیاورند . از آنجا که بودجه آنها پایین است , طراحی سایت ها که با startups کار می‌کنند اغلب باید مهارت های خود را گسترش دهند تا تجربه کاربر را شامل شوند . یکی از اهداف ایجاد یک طراحی وب مؤثر برای startups , گرفتن تصویری واضح از کسی است که از وب سایت خود یا برنامه استفاده می‌کند . در طول consultations , شما باید اطلاعات بیشتری را به عنوان حتی اگر مشتری کاملا روشن نباشد , استخراج کنید

 

 1. IFTTT

 

 

 1. Clarifai

 

 

 1. Clark

 

 

 1. Nomiku

 

 

 1. Atlas

 

 

 1. Virta

 

1 دیدگاه برای “زمان طراحی Startups”
 1. الان زمانیه که استارت آپ ها میتونن باعث رشد اقتصادی کشور بشن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

ثبت سفارش