طراحی برای startups می‌تواند بیشتر شبیه یک گردباد باشد تا یک پروژه طراحی سایت واقعی . اگر برای تجربه کامل آمادگی نداشته باشید , این فرآیند می‌تواند راه ناهمواری برای سفر باشد . خوشبختانه , startups از نیاز به طراحی مؤثر وب آگاهی دارد و بسیاری از افراد حرفه‌ای مانند شما را استخدام می‌کنند تا به درستی کار را انجام دهند . طراحی بزرگ بیشتر و مهم‌تر می‌شود زیرا صاحبان تجارت متوجه می‌شوند که جز لاینفک استراتژی های رشد آنها است .

 

از startup ها چه انتظاری میرود؟

برای startups , طراحی بزرگ وب بیش از colors و دکمه‌ها در صفحه وب است . اینکه آنها چگونه به مخاطبان خود می‌رسند , محصولات خود را بفروشند , محصولاتشان را بهتر بفروشند و establishment را رشد دهند . Startups همیشه در مورد کد پیچیده فکر نمی‌کند ; آنها فقط یک راه حل برتر می‌خواهند . وقتی که شما می‌توانید اتحادیه بین چه چیزی را پیش‌بینی کنید و چه چیزی را می‌دانید , یک ترکیب برنده خواهید داشت .

 

عناصر کلیدی طراحی

در piece , ولز عناصر کلیدی طراحی را برای startups مشخص می‌کند . او تلاش می‌کند تا دیدگاه آغاز شده در طراحی را افزایش دهد و توضیح دهد که آن چیست و چگونه می‌تواند به مؤسسات آنها کمک کند . ولز آنچه را که احساس می‌کند اهداف واقعی طراحی است . آنها را در زیر کلمات خودم خلاصه کردم و بعضی از جمله‌هایش را نقل کردم . تو با ولز موافقی ?

 • ابتکاری
 • کارآیی محصول
 • زیبایی شناختی
 • محصول را قابل درک می‌کند
 • بی نظیر
 • صادق
 • طولانی مدت
 • کامل
 • دوستدار محیط زیست

برای startups , ” رویکرد کمتر ” ایده‌آل است . طراحی باید تنها بر موارد ضروری تمرکز داشته باشد و هیچ گاه به خاطر زیبایی به عناصر مهم نیاز نداشته باشد . خلوص و سادگی بیشتر تاثیر خواهد داشت .

 

startups  مهم‌ترین کیفیات طراحی را در نظر می‌گیرد ?

برای پاسخ به این سوال , ولز از ۷۸ CEO , marketers و طراحان سوال کرد که چگونه طراحی را تعریف می‌کنند . آنچه او یافته بود این بود که هر دو طرف طراحی را به صورت مشابهی مشاهده کردند .

 

چگونگی زنده ماندن در فرآیند طراحی

برای موفق شدن با startups , چند نکته را در نظر بگیرید …

 1. تغییرات سریع

هنگامی که طراحی برای startups , طرح های شما را با جزییات همراه با نقل قول شما طراحی کنید . از آنجایی که اهداف آغاز به کار می‌توانند هر روز تغییر کنند , اگر هزینه ی خود را به درستی تغییر دهید , شما به میزان بیشتری از زمان خود برای پول کمتر از آنچه که ارزش دارید , پایان خواهید داد . هنگامی که startups جهت تغییر را تغییر می‌دهد , طراحی ممکن است در فرایند تغییر کند , اگر برای زمان اضافی پرداخت نشود , می‌توانید پول را از دست بدهید . جزییات خدمات شما را فاش کنید و شامل یک بند تعریف نرخ‌ها برای هر کار اضافی فراتر از محدودیت‌های پروژه است . پس از کار با چند startups در وب سایت خود , این درس را یاد گرفتم . آنها ذهن خود را از طریق پروژه تغییر دادند و به این دلیل که من نقل قول خود را درست تنظیم نکرده بودم , هر وقت که به طور معمول پول بیشتری دریافت می‌کردم , دو برابر می‌شدم .

نکته : این نکته در مورد هر پروژه نیز صدق می‌کند , اما برای startups به دلیل محیط chaotic بسیار مهم است .

 

 1. آشوب

طراحی startups شامل حل مشکل است . Startups با dilemmas و هرج و مرج مواجه هستند اغلب یک متغیر مشترک است . با این همه دردهای رو به رشد , محیط می‌تواند تا حدی indecisive باشد . توانایی شما در حفظ آرامش در طول فرآیند , به نفع شما خواهد بود .

 

 1. بودجه کم

بسیاری از startups bootstrapped هستند و سعی می‌کنند هر پنی را به حساب بیاورند . از آنجا که بودجه آنها پایین است , طراحی سایت ها که با startups کار می‌کنند اغلب باید مهارت های خود را گسترش دهند تا تجربه کاربر را شامل شوند . یکی از اهداف ایجاد یک طراحی وب مؤثر برای startups , گرفتن تصویری واضح از کسی است که از وب سایت خود یا برنامه استفاده می‌کند . در طول consultations , شما باید اطلاعات بیشتری را به عنوان حتی اگر مشتری کاملا روشن نباشد , استخراج کنید

 

 1. IFTTT

 

 

 1. Clarifai

 

 

 1. Clark

 

 

 1. Nomiku

 

 

 1. Atlas

 

 

 1. Virta

 

سخن پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت  کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت   طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

سئو سایت برای موتورهای جست و جو و همچنین  تبلیغات گوگل  از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران و سئو را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد. بازاریابی و تبلیغات به رکن اساسی جامعه امروز ما تبدیل شده است.

 

به این مقاله امتیاز دهید:
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

One thought on “زمان طراحی Startups

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
چگونگی گسترش بازار چگونگی گسترش بازار

گسرتش بازار شاید یکی از دغدغه های اصلی تمام صاحبان کسب و کار در همه بخش های مختلف اقتصاد در تمام کشورهای دنیا باشد. امروز افزایش فروش، بازاریابی و ...

بیشتر بخوانیم
بازاریابی شفاهی بازاریابی شفاهی

بازاریابی شفاهی در یک جمله به معنی چرخیدن دهان به دهان برند یا محصولی خاص از برند شما در میان صحبت های روزمره عموم مردم است. برای مثال وقتی ...

بیشتر بخوانیم
محاسبه ارزش برند محاسبه ارزش برند

ارزش برند یکی از موضوعاتی است که شرکت های مختلف هنگام انتقال سهام خود به دیگری بر روی آن مانور می دهند و همچنین مهمترین دارایی معنوی یک شرکت ...

بیشتر بخوانیم
آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.