زمان مطالعه: 7 دقیقه

سال ۲۰۱۹ به زودی آغاز می شود!با سال نو روندهای دیجیتالی جدیدی مانند دنیای در حال تغییر طراحی سایت به وجود می آیند. جدیدترین روش های طراحی سایت در سال ۲۰۱۹ را باید در نظر بگیرید و خود را برای سال جدید و ترند های جدید آماده کنید.

web-trends

در دنیای آنلاین گسترده، تجربه کاربری شگفت انگیز و طراحی سایت خلاقانه یک کار عجیب نیست بلکه از شما انتظار می رود. بنابراین، ما زمان را برای برجسته شدن UX و روند طراحی که ما به آن فکر می کنیم می گذاریم. ما تلاش می کنیم تاثیر عمده ای در جهان طراحی سایت در سال جاری داشته باشیم. یک روند که شما ممکن است در سراسر این مقاله را متوجه شوید، این واقعیت است که طراحان از فرصت های ویدئویی و فعالیت هایی برای جلب توجه کاربران و نگه داشتن بازدید کنندگان در صفحه برای مدت زمان بیشتری استفاده می کنند. در زیر این روند ها را برایتان شرح می دهیم.

 استفاده از انیمیشن ها

استراتژی نهایی در طراحی سایت چیست که کاربران را به سایت شما باز می گرداند؟ سعی کنید مطالب خود را تغییر دهید. مطالب جالب کاربران را بیشتر کنجکاو می کند. از یک ویدیو نام تجاری جدید و ابتکاری برای صفحه اصلی ایجاد کنید. ما بعضی از مارک ها را نیز دیده ایم که عناوین مقالات یا تماس های تلفنی را نیز تغییر می دهند. این گزینه ها می توانند هر بار که بازدید می کنند، کاربران را با یک تجربه منحصر به فرد در وب سایت شما را ترک کنند.

Web_Animation

پیمایش غیر سنتی

ما متوجه شدیم که سایت ها بیشتر با تکنیک های پیمایش متفاوت برای تجربه کاربری منحصر به فرد تجربه می کنند. به جای یک اسکرول عمودی که معمولا مشاهده می کنید، Aces، یک  شرکت بیسبال است که از بالای صفحه وب خود استفاده می کند تا توجه کاربران را جلب کند. بازیکنان با استعدادی را که با آنها کار می کنند، نشان می دهد. واقعیت های سریع در مورد کسب و کارشان را نشان می دهند . ما وب سایت های دیگر را از پیمایش سنتی دیده ایم با تمرکز بر بخش های مختلف طراحی وب به عنوان کاربران پیمایش اصلی برای سایت شان. در طول سال ۲۰۱۹، ما هیجان زده می شویم که شکل های مختلف طراحان برای پیمایش غیر عادی را تجربه کنیم.

scrolling

طرح های متفاوت

هنگامی که Instagram آرم خود را به شکل گرادیان قرمز  تغییر داد،، مردم متوجه شدند. این تغییر خیلی متفاوت تر از سبک  لوگو آن زمان بود. اما تصمیم شان برای مدرنیزه کردن طرح ها، طراحی ها را به طور کلی تحت تاثیر قرار داد و در حال حاضر تبدیل به یک انتخاب طراحی محبوب بین طراحان شده است.

طراحی سایت تعاملی و تشویق کاربر به تعامل

تعاملات کاربر به طور فزاینده ای محبوب شده است و رو به افزایش است. مصرف کنندگان زمان بیشتری را در طراحی سایت ریسپانسیو که از ویژگی های تعاملی کاربر استفاده می کنند، سپری می کنند. این روند در طراحی UX، مشتریانی که از پرداختن زمان خود در تعاملات پیشرفته خودداری می کنند، برخورد می کند.

گرچه مشتریان و تیم خودشان مایلند این ویژگی های جذاب مانند را داشته باشند و تجربه کنند. پیش بینی تیم طراح وب ما برای این سال این است که فرایندهای توسعه اتوماتیک ظاهر شوند و امیدواریم هزینه را برای مشتریانی که می خواهند ویژگی های منحصر به فرد و تعاملی در سایت های خود را می خواهند، کاهش یابد.

یک نمونه عالی از تعامل کاربر را می توان در Cocainenomics از وال استریت ژورنال بررسی کرد. این نوع طراحی سایت نه تنها استعداد طراحی بصری را نشان می دهد بلکه زمان وب سایت را در صفحه و آگاهی از نام تجاری برای مخاطبان افزایش می دهد.

استفاده از تجربه کاربری با خطوط مورب

در سال های گذشته، ما شاهد روند استفاده از خطوط مستقیم و افقی برای جدا کردن بخش ها در صفحات وب سایت بوده ایم. پس از انجام برخی تحقیقات UX در این زمینه، تیم ما کشف کرده است که استفاده از طراحی با خط مورب نه تنها از نظر بصری جذاب تراست، بلکه جهت چشم انداز کاربر را برای دنبال کردن صفحه یا اشاره به یک تماس به عمل ایجاد می کند. با استفاده از طراحی مورب در طرح های شما ،حرکت کاربران را در کل سایت شما فزایش می دهد، به همین دلیل TaxiNet این روند را در وب سایت خود اجرا می کند.

استفاده از انیمیشن های وابسته به پیمایش صفحات

روند جالب دیگری که طراحی سایت که محبوبیت بیشتری دارد وما متوجه آن شده ایم. این نوع طراحی سایت نه تنها استعداد طراحی بصری و مهارت های توسعه ی سمت کاربر را نشان می دهد، بلکه زمان وب سایت را در صفحه و تعامل کاربر را افزایش می دهد. وب سایت ایگور این کار را با تشویق کاربران به حرکت در صفحه و یا با از کلیک انجام داده است. اینچنین کاربر تمام خط خدمات آنها را ببینید. تا زمانی که انیمیشن هاشما را  از اهدافتان دور نکند و یا کاربران را گیج نکنند، این روند طراحی وب می تواند یک راه بسیار موثر برای تبدیل بازدیدکنندگان سایت به کاربران سایت باشد.

استفاده از رنگ ها در برندسازی

یک روند طراحی سایت که شما دوست دارید، یک نگاه به برند در چند رنگ است. شرکت هایی نظیر Camden Town Brewery در حال حرکت به سوی طراحی سایت این چنینی هستند که براساس صفحه یا محصول مارکدار هستند. نحوه ای که کاربر با محصول یا صفحات ارتباط برقرار می کند را تغییر می دهد. این طراحی سایت به طور ناخودآگاه به کاربر کمک می کند تا با کمک سایت در سایت شما حرکت کند و محصول یک صفحه یا خدماتی که آنها می دهند، پیدا کنند. این موضوع تنها بر پایه نشانه های رنگ بصری است.

افزودن عمق بیشتر به طراحی

طراحان ما  در سایت پیام آوا  از سایه های افتاده و رنگ های مختلف برای اضافه کردن عمق و ارائه سایت مرکزی و پیچیده تر استفاده کرده اند. ما در شرکت اعتقاد داریم که ایجاد طرح های مسطحی که به نظر می رسد سه بعدی هستند، باعث می شود تا آنها از نظر بصری جذاب تر شوند. یک طراحی سایت حرفه ای بعضی اوقات کاربران را به گام بعدی فرایند فروش هدایت می کند. برخی از رایج ترین تکنیک ها برای اضافه کردن عمق بیشتر به طرح های وب سایت شامل استفاده از سایه افتاده، شیب یا طرح های رنگی دوتایی است.

عناوین بزرگ و قابل توجه 

به نظر میرسد که کاربران در جامعه فتوشاپ ما زمان کمتری برای صرف کردن در وب سایت ها دارند. با استفاده از جملات با عناوین بزرگ و جسورانه و پیام کوتاه، برای جذب مخاطبان سریع و سریعتر برای تبدیل آنها به مشتری است. اندازه بیشتر این تگ های عنوان معمولا با زیر متن بیشتر کوچک می شود.

Website-Design

استفاده از شکل ها و تصاویر خلاقانه

روندی که در طراحی سایت ما خیلی دوست داریم استفاده از اشکال انتزاعی است. ما شروع کرده ایم که از مارک ها به سمت شکل های همه کاره استفاده کنیم. این اشکال به عناصر اضافی در سایت ما برای کمک به کاربران استفاده می شود. گروه elje یک کار عالی برای معرفی اشکال و گرافیک انتزاعی کرده است که شبیه یک لامپ گدازه است و کاربران را بیشتر جذب می کند.

استفاده از فوتر هایی با طرحی جداگانه

در طول این سال ها، پاورقی های سایت ها اغلب از نظر طراحی وب به طور کلی نادیده گرفته شده یا از آن خارج شده اند. ‘آنچه که یک بار فقط برای ارائه اطلاعات تماس یا یک فرم ثبت نام استفاده شود به یک فضای دیگر انتقال داده شده است تا عناصر اضافی صفحه اصلی را وارد کنید. یک شرکت که کار فوق العاده ای انجام داده است، ۳۶۰gardalife است که این موضوع را نشان می دهد.

برای جدیدترین روش های طراحی سایت در سال ۲۰۱۹ با مشاوران ما در پیام آوا پردازش تماس بگیرید.

نکات پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت  طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

همچنین سئو سایت برای موتورهای جست و جو و  تبلیغات گوگل از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران ،تبلیغات گوگل و سئوسایت را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد.

به این مقاله امتیاز دهید:
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

طراحی سایت با قالب آماده مزایا و معایب طراحی سایت با قالب آماده

زمان مطالعه: 5 دقیقهاگر قصد راه اندازی کسب و کار خود را دارید ولی نمی دانید از کجا شروع کنید و برای راه اندازی وب سایت تان نمی دانید ...

بیشتر بخوانیم
انتخاب نام دامنه 11 راهنمایی برای انتخاب نام دامنه مناسب

زمان مطالعه: 7 دقیقهبه نظر شما کدام یک سخت تر است؟ انتخاب نام فرزند یا نام دامنه برای سایت؟ برای انتخاب نام فرزندتان می توانید از منابع مختلفی ایده ...

بیشتر بخوانیم
چک لیست سئو وردپرس 2021 نکات طلایی درباره چک لیست سئو وردپرس (آپدیت2021)

زمان مطالعه: 15 دقیقهسئو عملیاتی برای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است، بطوری که سایت شما در صفحات اول گوگل دیده شود. تهیه چک لیست سئو وردپرس (SEO ...

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.