زمان مطالعه: 4 دقیقه

برای به دست آوردن بهترین نتایج از بهینه سازی موتورهای جستجو، در طراحی سایت ممکن است نیاز به استخدام یک سئو سایت  برای موتور جستجو داشته باشید، اما هنوز هم می توانید برای بهبود رتبه بندی خود و افزایش میزان ترافیک که دریافت می کنید، وجود داشته باشد.

وب سایت SEO با تحقیق کلی کلمات کلیدی شروع می شود

اولین گام این است که کلمات کلیدی مربوط به وب سایت شما را کاملا تحقیق کنید. شما می خواهید بدانید که چه تعداد افراد در جستجوی این کلمات کلیدی و همچنین نوع رقابت هستند.

در صورتی که اصطلاحاتی وجود داشته باشد که در آن رقابت کمی وجود دارد، مکان های بالاتر در موتورهای جستجو، آسان تر می شود اما اگر هیچکدام از این اصطلاحات را دنبال نکنید. واقعا مفید نخواهد بود. بنابراین برای ایجاد بیشتر ترافیک، شما باید یک تعادل داشته باشید.

از کلمات کلیدی ابزار تحقیقاتی مانند  Wordtracker یا ابزار تحقیقاتی کلمه کلیدی Google Adwords استفاده کنید تا کلمات کلیدی بیشتری را برای وب سایت خود دریافت کنید.

آیا هنوز نام دامنه خود را انتخاب نکرده اید؟

 

هنگامی که شما کلیدواژه هایی را انتخاب می کنید که قصد دارید آن را هدف قرار دهید، باید نام دامنه خود را یکی از این کلمات کلیدی اولیه انتخاب کنید.

اگر قبلا نام دامنه خود را انتخاب کرده اید، سعی کنید کلمات کلیدی اولیه خود را برای هر صفحه در نام فایل خود قرار دهید. دلیل انجام این کار این است که URL اولین چیزی است که موتورهای جستجو می بینند و به همین ترتیب، از جمله کلمات کلیدی اولیه خود را در URL شما که موتورهای جستجو را دقیقا همان چیزی که در مورد وب سایت شما است، می گویند.

عنوان های صفحه خود را بر اساس کلمات کلیدی خود انتخاب کنید

 

تمام عناوین صفحه ای که استفاده می کنید باید شامل کلمات کلیدی اصلی شما در آن بهینه سازی شده باشد. بعد از آدرس  URL، عنوان صفحه شما چیزی است که برای موتورهای جستجو قابل مشاهده است و به تقویت آنچه وب سایت شما مربوط می شود کمک می کند. این موضوع در مورد هر دو عنوان روی صفحه و عنوان متا نیز صادق است.

برچسب های متا – چه چیزی باید شامل شود

برچسب های متا عبارتند از برچسب هایی که در بخش هدر وب سایت شما قرار دارند و به موتورهای جستجو کمک می کنند در مورد صفحه بیشتر بدانند، از جمله این که آیا آن باید نمایه شود یا نه.

اگر می خواهید صفحه خود را در موتورهای جستجو گنجانده شود، باید یک تگ از آنچه که کد گذاری شده است استفاده کنید، کلمات کلیدی شما، توضیحات سایت، و همچنین شما می توانید چندین برچسب دیگر را در صورت انتخاب انتخاب کنید.

کلمات کلیدی خود را در جایی پر از صفحه خود قرار دهید

یکی دیگر از مکان های مهم برای قرار دادن کلمات کلیدی اولیه شما در قسمت کشویی در نزدیکی بالای صفحه شما قرار دارد. این بعد از عنوان عنوان صفحه می آید، اما هنوز هم باید در چند خط اول باشد، یا به عنوان عنوان زیر و یا شاید زیر عنوان در قسمت اول.

کلمات کلیدی پراکندگی در سراسر محتوای وب سایت شما

بهینه سازی کلمات کلیدی برای طراحی سایت صرافی های صحیح ضروری است و شما می خواهید کلمات کلیدی اولیه و همچنین تغییرات کلیدی مختلف و کلمات کلیدی ثانویه را در کل محتوای خود قرار دهید. افراد مختلف در مورد بهترین چگالی کلمات کلیدی اندیشه های مختلف دارند، اما چیزی که ما می دانیم این است که ضروری است کلمات کلیدی خود را تعدادی بار در محتوای خود قرار دهیم.

پیوند ساختمان برای وب سایت SEO

یکی دیگر از جنبه های مهم وب سایت سئو ساخت لینک است. صفحات بیشتری که به صفحه وب شما پیوند دارند، نتایج بهتر شما خواهد بود. اینها نه تنها باید بر روی لینک سایت (صفحات شما در ارتباط با صفحات دیگر شما در وب سایت) باشد، بلکه باید از روش های بازاریابی دیگر نیز استفاده کنید تا لینک های بیشتری مانند استفاده از دایرکتوری های وب، بازاریابی مقاله، بازاریابی رسانه های اجتماعی و بسیاری از تکنیک های دیگر به عنوان امکان برای دریافت لینک های بیشتر به صفحات خود را.

وب سایت SEO می تواند حجم زیادی از ترافیک هدفمند را به وب سایت شما جذب کند، زیرا اکثر مردم موتورهای جستجو را برای پیدا کردن آنچه که آنها به دنبال آنلاین هستند، استفاده می کنند. اگر بتوانید آن را بپردازید، احتمالا نتایج بهتر را با استفاده از یک شرکت که در بهینه سازی موتورهای جستجو متخصص است، دریافت خواهید کرد، اما حتی اگر نمیتوانید، این مراحل ساده را تمرین کنید و تاثیر آن را در ترافیک خود ببینید.

اگر شما به دنبال طراحی سایت تهران و مقرون به صرفه هستید، از وب سایت www.payamava.net بازدید کنید و یک طرح سایت رایگان را دانلود کنید.

 

به این مقاله امتیاز دهید:
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

3 نظر در مورد “روش های بهینه سازی وب سایت

  1. سلام روز بخیر ممنون . ما هم در سایتتون مقالات زیادی می گذاریم خوشحال میشوم سر بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

تصویر شاخص تحقیق کلمه کلیدی بهترین روش تحقیق کلمات کلیدی برای سئو سایت

زمان مطالعه: 5 دقیقهتحقیق کلمات کلیدی یا کیورد ریسرچ اطلاعات ارزشمندی را برای کوئری هایی که بیشتر سرچ می شوند و مخاطبان بیشتری دارند، در اختیارمان قرار می دهد. ...

بیشتر بخوانیم
کاهش نرخ پرش 3 راهکار مفید برای کاهش نرخ پرش

زمان مطالعه: 6 دقیقههیچ کس نمی خواهد که نرخ پرش یا باونس ریت سایتش بالا باشد. بستن صفحه و سایت با سرعت بالا می تواند آسیب زیادی به سئو ...

بیشتر بخوانیم
مشکلات سئو 3 اشتباه فاحش سئو که رتبه سایت را نابود می کند!

زمان مطالعه: 5 دقیقهحتماً می دانید که برای موفقیت در فضای مجازی و اینترنت نیاز است که فرایند سئو به خوبی انجام گیرد. بهینه سازی برای موتورهای جستجو برای ...

بیشتر بخوانیم

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.