تولید کردن محتوای مناسب برای سایت شما، ممکن است مقداری زمان بر باشد، اما قطعا ارزشمند ترین محتوایی است، که شما می توانید آن را منتشر کنید. اگر شما این کار را انجام داده اید، انجام تحقیقات اولیه برای شما دشوار خواهد بود، اما روزی که این محتوا منتشر شد، پایان ماجرا نیست؛ بلکه تازه می تواند شروع جریان باشد. بدون داشتن برنامه‌ای برای هدایت ترافیک به سایت خود، مطالعات شگفت‌انگیز شما ممکن است در قفسه‌های یک کتابخانه گرد و خاک بخورد. پس فکر می کنید چطور می توانید این کار را عملی کنید؟ در این مقاله ما به شما روش هایی را ارائه می دهیم،که به کمک آن ها می توانید محتوای بازاریابی خود را به بهترین نحو انتخاب کنید. قبل از شروع تبلیغات خویش، مطمئن شوید که همه چیز آماده ارائه و نمایش می باشد، نکات ارائه شده به شما در فرآیند انتشار کمک خواهد کرد.

انتشار محتوای بازاریابی در اوایل سال 

از آن جایی که این تحقیق طبق نرخ سالانه در نظر گرفته شده است، ما نتایج تلاش های بازاریابی شما در ۱۲ ماه سال را در نظر میگیریم. این یک امر طبیعی است، که هر چه زود تر مطالب سایت خود را منتشر کنید، بیشتر در معرض دید کاربران قرار می گیرد. به طور مثال، اگر شما محتوایی را در ماه فروردین منتشر کنید، ۱۱ ماه دیگر سال در معرض دید کاربران خواهد بود، ولی اگر این محتوا اسفند ماه منتشر شود، تنها چند هفته دیده خواهد شد. بازاریابی محتوا

بیشتر از یک فایل PDF منتشر کنید

شما علاوه بر داشتن یک فایل PDF برای محتوای خود، نیاز دارید تا یک صفحه HTML آن را نیز در دسترس کاربران قرار دهید. دلایل ارائه صفحه HTML در زیر آورده شده است:

  • PDF کد ردیابی تحلیلی ندارد، اگر ویروسی وجود داشته باشد، هرگز نخواهید فهمید.
  • PDF ها دکمه انتشار ندارند، تنها راه انتقال داده ها، یک ایمیل ضمیمه است.
  • PDF ها قسمت ورود به ایمیل ندارند، حتی اگر خواننده محتوای شما را دوست داشته باشد، چگونه می تاند به آن دسترسی داشته باشد.

فایل های PDF قابل چاپ هستند، و به راحتی دانلود می شوند؛ این ویژگی ها باعث می شود همراهان خوبی برای صفحات HTML باشند. آن ها به آهنربای سرب معروفند، اما هیچ محتوای بازاریابی نباید تنها دارای یک فایل PDF باشد. سعی کنید یک طراحی سایت انجام دهید، و آن را عمومی کنید. اگر تحقیقات خود را ادامه دهید،   ترافیک، اشتراک کاربران، و لینک‌های بیشتری را، در مورد سایت خود خواهید یافت.

ایجاد تصاویر برای محتوای بازاریابی

نمودارهای ایجاد شده برای نمایش آمار، باید متناسب با رسانه های اجتماعی باشد. به طور مثال دارای متن بزرگ و چشم انداز نسبی باشد. نام شرکت و لوگوش خود را در گوشه ای، و به عنوان نشانه ای قرار دهید. این امر باعث می شود که محتوای شما در شبکه های اجتماعی خوانا تر و واضح تر دیده شود.می توانید با انتشار این صفحه آن را تست کنید. قطعه محتوای شما، که قرار است در سبکه های مجازی منتشر شود، باید تصویری داشته باشد که به نظر مناسب برسد، و کاربران را مشتاق پژوهش کند. تصاویر برای محتوای بازاریابی

اضافه کردن نقل قول ها از افراد با نفوذ

چگونه می‌توانیم به رهبران صنعت کمک کنیم، تا تحقیق ما را ببینند؟ قبل از انتشار محتوای بازاریابی خود، با قرار دادن این محتوا برای نفوذ گران این مشکل را حل کنید. به نفوذ گران مربوطه دسترسی پیدا کرده، و از آن‌ها دعوت کنید تا به یک نقل‌قول کمک کنند. به طور ایده‌آل، این افراد در مشارکت با شما، سه معیار را برآورده می‌کنند:

  • آن ها می نویسند: آن ها ممکن است روزی، مطالعات شما را در محتوای خود ذکر کنند.
  • آن ها مخاطبین طرفدار خود را دارند: بسیاری از کاربران در شبکه های مجازی ممکن است تابع فرد خاصی باشند، و در صورت همکاری شما با فرد نفوذ گر ممکن است محتویات شما را برای آن ها به اشتراک بگذارد.
  • آن ها یک کارشناس هستند: طبق تجربیاتی که این افراد دارند، نظر آن ها بینش را به مطالعات شما اضافه میکند.

اگر تا زمان شروع کسب و کار خود صبر کنید، و سپس افراد نفوذ گر از مردم بخواهند که به کار شما توجه کنند، کمی دیر است. اگر شما همکاری محتوا را، به عنوان بخشی از استراتژی تبلیغاتی خود قرار دهید، هم محتوای بهتری خواهید یافت، و هم ترافیک بیشتری خواهید یافت.

بهینه سازی عبارات با توجه به آمار

طبیعتا ما به مطالعات خود لقبی می دهیم، این کار احتمالا برچسب عنوان یا سرفصل خواهد بود. چرا از عبارتی استفاده نمی‌کنید که افراد به دنبال آن بگردند؟ چرا این جمله را به چیزی تبدیل نمی کنید که افراد برای جستجوی اطلاعات به دنبال آن می‌گردند؟ پس از خواندن این مقاله، دوباره به اطلاعات خود نگاهی بیاندازید. برای مثال، در بررسی وبلاگ نویسی سالیانه ما،که آمار و گرایش‌های وبلاگ نویسی نامیده می شود، نتایج زیر حاصل شده است : بیشتر از ۱۰۰۰ وبلاگ نویس در این نظر سنجی شرکت کرده اند، این نظرسنجی برای بهینه سازی و رتبه بیشتر” آمار وبلاگ نویسی” انجام شده است، و بیش از ۱۰۰۰ بازدید کننده را از طریق جستجو به خود جذب کرده است. آمار در محتوای بازاریابی

آخرین تحقیق Aweber که “آمار بازاریابی ایمیلی” نامیده شده است، بر اساس ۱۰۰۰ ایمیل از کارشناسان ارشد امروزی گرفته شده است، و برای ” آمار بازاریابی ایمیلی ” بهینه سازی شده‌است. Aweber در مورد این تحقیق چنین می گوید: “بسیاری از نویسندگان، وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران برای یافتن آمار، داده‌ها و تحقیقات خود به گوگل تکیه می‌کنند. آن‌ها پرس و جو هایی را، به هدف قرار دادن در سایتشان می گذارند، مانند ” آمار بازاریابی محتوی “ که به هدف یافتن یک منبع جدید و معتبر، برای پیوند دادن به مقاله‌ای که در حال نوشتن هستند، انجام خواهند داد. حالا زمان ارائه محتوای شما می باشد، قبل از انتشار چند قدم دیگر بردارید. ایده این است که، علاقه به پیشرفت ایجاد کنید. این گام‌ها نه دشوار هستند و نه زمان گیر، بلکه با کمی صبوری خواهید فهمید که به نفع شما خواهد بود. اگر یک قطعه محتوایی را ایجاد کنید، که تازگی منتشر شده و قابل‌اعتماد باشد و همچنین حقایق جالب و مرتبطی بر روی آن ایجاد کنید، این باعث می‌شود که یک منبع عالی برای آن نویسنده، با شما ارتباط برقرار کند.

تبلیغ در گروه های خصوصی برای محتوای بازاریابی 

تبلیغات زمانی برای شما، بهترین کار است که افرادی را داشته باشید، که با یکدیگر متحد باشند، و به گروه های خصوصی در شبکه های اجتماعی دسترسی داشته باشند. به سادگی از مردم بخواهید تا تحقیق را بررسی کنند، سپس اگر به نظر آن ها مفید بود، نظر بدهند یا به اشتراک بگذارند. حتی بهتر است، به جای به اشتراک گذاشتن لینک در تحقیق خود، لینک پست رسانه های اجتماعی را به اشتراک بگذارید. از کاربران بخواهید اگر محتوا برایشام مفید بوده است، به وسیله نظر دادن یا پسندیدن آن، تعامل خود را در پست نشان دهند.  این موضوع به خصوص برای شبکه های مجازی لینکدین و فیس بوک دارای اهمیت می باشد، زیرا در آن ها تعامل اولیه در پست‌های اجتماعی مشخص می‌کند که چه تعداد از مردم آن را در جریان های خود می‌بینند. سعی کنید در پست های رسانه‌های اجتماعی، با به اشتراک گذاری لینک ها، الگوریتمی ایجاد کنید.

نکات پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت  طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

همچنین سئو سایت برای موتورهای جست و جو و  تبلیغات گوگل از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران ،تبلیغات گوگل و سئوسایت را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد.

به این مقاله امتیاز دهید:
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
چگونگی گسترش بازار چگونگی گسترش بازار

گسرتش بازار شاید یکی از دغدغه های اصلی تمام صاحبان کسب و کار در همه بخش های مختلف اقتصاد در تمام کشورهای دنیا باشد. امروز افزایش فروش، بازاریابی و ...

بیشتر بخوانیم
بازاریابی شفاهی بازاریابی شفاهی

بازاریابی شفاهی در یک جمله به معنی چرخیدن دهان به دهان برند یا محصولی خاص از برند شما در میان صحبت های روزمره عموم مردم است. برای مثال وقتی ...

بیشتر بخوانیم
محاسبه ارزش برند محاسبه ارزش برند

ارزش برند یکی از موضوعاتی است که شرکت های مختلف هنگام انتقال سهام خود به دیگری بر روی آن مانور می دهند و همچنین مهمترین دارایی معنوی یک شرکت ...

بیشتر بخوانیم
آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.