تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

راه های صرفه جویی در وقت طراح

اما شما می توانید زمان بیشتری را صرف کنید و بیشتر انجام دهید و این برای خط پایین شما مناسب است. ما نمی خواهیم به شما توصیه های نظری بدهیم. این مجموعه ای از نکات و پیشنهادهای عملی است که می توانید در مورد آن فکر کنید.

 

صرفه جویی در برو به قطعات

یک کتابخانه از فونت های دلخواه، رنگ ها، عناصر رابط کاربر و قطعه کد یک نجات دهنده طراحی سایت است. به خاطر آوردن یک کتابخانه در حین رفتن، بخش جالبی است.

پوشه ای از قطعاتی را که دوست دارید برای دسترسی سریع بعد از آن نگه دارید. فکر می کنم که چقدر وقت صرف شده است که بخواهید به خاطر داشته باشید کدام فایل که قرمز کامل به آن اختصاص داده شده یا سعی دارد به یاد داشته باشید کدام فونت دم کامل برای یک پروژه آینده دارد.

قطعات را در یک فایل بومی صرفه جویی کنید. تمام فایل های بومی را در پوشه ای که می توانید با سهولت دسترسی داشته باشید ذخیره کنید. (هر ساله یک فایل قطعات جدید را برای تغییر در روند و طعم طراحی کلی من ایجاد می کنم.)

این یک راه عالی برای نگه داشتن قطعاتی است که دوست دارید و ممکن است مایل به استفاده مجدد از آنها یا استفاده از عناصر از یک قالب رد شده باشید که عالی بود اما متناسب با طعم یا سبک مشتری نبود.

 

کامپیوتر خود را ارتقا دهید

اگر ابزارهای شما ناکارآمد باشند، به خوبی خواهید بود. یک رایانه قدیمی ممکن است از کارکرد شما جلوگیری کند، اگر قادر به مدیریت نیازهای نرم افزاری شما نباشد.

حجم فایل ها در حال رشد است و شما نیاز به یک ماشین است که می تواند فایل های بزرگ با سهولت اداره، بسته های نرم افزاری بزرگ مانند Adobe Suite خلاقیت، اجازه می دهد برای چندین برنامه برای اجرای همزمان و اتصال به اینترنت zippy.

طراحان باید هر سه سال یکبار یا در اولین نشانه ای از تأخیر، تجهیزات ارتقاء را در نظر بگیرند. (و برای اکثر فارغ التحصیلان، ارتقاء کامپیوتر یک کسر مالیاتی است!)

 

خاموش کردن اطلاعیه ها

چند وظیفهای را فراموش کنید در طول زمان اختصاصی کار تمام اعلان ها را از Snapchat، ایمیل و تلفن خود خاموش کنید. اگر شما باید همه چیز را در حالت هواپیما قرار دهید.

حواس پرتی های کوچک قاتلان بهره وری هستند. قطعه فکر خود را از دست می دهید، فرآیند طراحی را متوقف می کنید و در نهایت با یک ظروف بی رویه که باید بعدا تمیز کنید. به علاوه، زمان لازم برای بازگشت دوباره به شیار، تمام وقت هدر رفته است.

فکر نمی کنید بهتر از آن هستید و می توانید چند کار انجام دهید. سعی کنید همه چیز را چند روز روشن کنید و کار خود را در واقع بهتر خواهید بود. به علاوه، شما زمان کافی برای خرج کردن یا بازی کردن بازی آنلاین مورد علاقه خود را صرفه جویی خواهید کرد.

 

شروع با یک الگو طراحی سایت

 

شما مجبور نیستید هر پروژه را از ابتدا شروع کنید. من نمی خواهم به شما بگویم که چگونه کار خود را انجام دهید، اما چرا چرخ را با هر پروژه جدید بازسازی می کنید؟

این کاملا قابل قبول است برای شروع پروژه با قالب. گردش کار Jumpstart با قالب هایی که ایجاد کرده اید – هر کس باید چند نفر از آنها را داشته باشد – یا با استفاده از یک کیت، مانند یک تم وردپرس یا مجموعه ای از عناصر UI. اگر این قاب در حال حاضر وجود داشته باشد، زمان زیادی را صرف پروژه های جدید خواهید کرد. (تنظیمات پیش فرض اندازه در InDesign و فتوشاپ یکی دیگر از صرفه جویی در زمان است!)

فقط در تله ای از استفاده از الگو دست نکشید، زیرا شما به یک دسته از پروژه های تکثیر دست خواهید یافت. قالب باید یک نسخه نزولی باشد با یک دسته از قطعات آماده برای رفتن، نه طرح به طور کامل طراحی شده است.

 

ابزارهای نشانه گذاری طراحی سایت

یک پوشه از ابزارهای طراحی سایت که دوست دارید در مرورگر ایجاد کنید. مکان های مورد علاقه خود را برای پیدا کردن عکس های عکاسی، عناصر طراحی، پالت های رنگی یا فونت های مورد علاقه خود قرار دهید. پوشه ای از پوسته هایی که دوست داری برای پیروی از بعضی از آنها برای الهام بخشی نگه دارید. برو تا آنجا که علامت گذاری عناصر خاصی که می خواهید استفاده کنید و فرصت ایجاد آن را نداشته باشید. (فقط به یاد داشته باشید پس از استفاده از بوک مارک ها، آنها را حذف کنید.)

چیز زیادی در مورد نشانه گذاری این است که شما می توانید آن را حتی زمانی که شما در حالت طراحی نیست. شما عناصری را که همه جا دوست دارید میبینید و زمانی که آنها را داشته باشید، باید آن لحظات الهام را نجات دهید.

اگر نشانه گذاری در مرورگر برای شما کار نمی کند، از یک ابزار مانند Evernote برای پیگیری ویژگی های طراحی استفاده کنید. (این یک ابزار عالی برای صرفه جویی در اقلام و ایجاد تخته های خیره کننده سریع و آسان برای پروژه ها است.)

 

کار در ساعات غیر فعال

گاهی اوقات شما می توانید بهترین کار خود را انجام دهید زمانی که هیچ کس دیگر کار نمی کند. این که آیا شما یک پرنده اولیه یا جغد شبانه هستید، یک برنامه زمانی کار می کند که ساعت ها کار را برای شما انجام می دهد، زمانی که دیگران نمی توانند زمان حیرت انگیز را برای سرعت بخشیدن به پروژه های خود بگنجانند.

برای حفظ مشتریان خوشحال، فقط مطمئن شوید که شما چند ساعتی دارید که با روز کاری معمول همخوانی دارد. (من اغلب “ساعت های دفتر مجازی” را برنامه ریزی می کنم زمانی که تماس های تلفنی و ایمیل ها را انجام می دهم و کارهای اداری را انجام می دهم نه کار طراحی. این جداسازی به من کمک می کند تا متمرکز شوم و همه چیز را سریعتر انجام دهم. اسلات های زمانیکه از آنها استفاده می کنید به طور مداوم.)

 

خودکار کارهای غیر طراحی سایت

طراحان فضای مجازی می دانند که بزرگترین زمان کار کردن همه کارهای غیر طراحی است – صورتحساب، جلسات مشتری، ثبت نام، و غیره به عنوان بسیاری از این وظایف را به عنوان بسیاری از شما می توانید به عقب بر گردیم. (به یاد داشته باشید زمان پول است.)

۱ –  از نرم افزار زمان ردیابی و صورتحساب مانند Invoicely استفاده کنید.
۲ –  برنامه های رسانه های اجتماعی را برنامه ریزی کنید. (Buffer و Hootsuite گزینه های عالی هستند.)
۳ –  ارسال ایمیل ها در زمان بهینه با یک ابزار مانند بومرنگ.
۴ –  پیگیری برنامه خود را با ابزارهایی نظیر Todoist که با ایمیل و فایلهای اشتراکی شما ادغام شده است، دنبال کنید.
۵ – استخدام یک حسابدار یا CPA تعدادی از فارغ التحصیلان وجود دارد که به طور نیمه وقت درست مثل شما کار می کنند.
۶ – از پرداخت خودکار برای پرداخت صورتحساب و سفارش استفاده کنید.

نتیجه

در حالی که هرگز وقت بیشتری برای کار در روز نخواهید داشت، ساده سازی فرایندها، استفاده از ترکیبی از ابزار مناسب و از بین بردن حواس پرتی ها می تواند موجب شود که هر روز یک ساعت اضافی داشته باشید. هر طراح چیزهایی را کمی متفاوت می کند و در ایجاد کلید های میانبر برای کمک به گردش کارهای شما تا زمانی که کیفیت محصول شما رنج نمی برد شرم آور نیست.

Freelancing 101 یک سری گاه به گاه برای کمک به افزایش تعداد مترجمان آزاد در بازار است. این که آیا شما یک طراح، نویسنده، طراح یا چند کلاه هستید، ما راهنمایی ها، منابع و ایده ها را برای کمک به شما در استفاده از کسب و کار کوچک خود به اشتراک می گذاریم. آیا چیزی خاصی دارید که می خواهید بدانید؟ به ما در توییترdesignshack اطلاع دهید.

0 دیدگاه برای “راه های صرفه جویی در وقت طراح”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

18 − نه =

ثبت سفارش