Powered by Smartsupp
021 44010116
زمان مطالعه: 3 دقیقه

برنامه های موبایل به دلیل استفاده عالی از آنها در اکوسیستم کسب و کار هستند. افراد کسب و کار از این برنامه ها برای تسهیل کارکرد بی نظیر و اختیاری کسب و کار و ارتقاء محصولات و خدمات استفاده می کنند. وقتی که آن را برای توسعه نرم افزار تلفن همراه می آید، خود یک فرآیند پیچیده است، زیرا برنامه ریزی و اجرای مناسب برای دریافت نتایج مناسب است.

 

اجازه دهید ما در مورد برخی نکات که توسعه دهنده باید قبل از توسعه برنامه های تلفن همراه رعایت کند بیان کنیم :

 

کنفرانس مشتری:

این شروع و مهم ترین مرحله در فرایند توسعه نرم افزار تلفن همراه است. در این مرحله، شما باید با مشتریان ارتباط برقرار کنید تا همه نیازهای مربوط به برنامه ای را که باید توسعه یابد، درک کنید. این مرحله برای برنامه نویسان بسیار مهم است زیرا آنها نیاز به برنامه ریزی رویکرد خود دارند. خوب است که می توانید سوال خود را مربوط به برنامه ای که نیاز به توسعه دارد. شما می توانید با مشتریان در طول توسعه پروژه ارتباط برقرار کنید، اما اولین حرکت می تواند سودمند باشد.

 

نمونه اولیه توسعه:

بعد از جمع آوری تمام الزامات مشتری، گام بعدی در حال توسعه نسخه اولیه است. در این صورت می توانید یک طرح خشن از پروژه را در یک مقاله ایجاد کنید یا چند ابزار دیگر نیز وجود دارد که به شما کمک می کند این مرحله هنگامی که تمام قطعات را جمع آوری می کنید، درباره ی مزایا و معایب مربوط به برنامه ای که باید توسعه یافته باشد، بحث و گفتگو می شود، که مجددا مورد تایید مشتری قرار می گیرد.

 

پیشنهادات را امتحان کنید:

این مرحله نیز مانند سایر مراحل قبلی مهم است. این به شما در ایجاد اعتماد در میان مشتریان کمک خواهد کرد. همچنین می توانید برخی از نکات خود را که به اضافه کردن جوهر بیشتر به نرم افزار کمک می کنند پیشنهاد کنید. همه ما می دانیم اگر شما می خواهید از جمعیت بیرون بیایید، شما نیاز به کمی بیشتر از جوهر در ایده خود دارید.

 

استراتژی ساخت:

پس از درک تمام ایده هایی که در آن برنامه های موبایل نیاز به توسعه دارند، چیزی که بعد از آن استراتژی است. در این مرحله، شما باید با طراحان، برنامهنویسان و تستر خود مشورت کنید تا درباره راهبردی که در روند توسعه برنامه های موبایل دنبال می کنید بحث کنید.

 

طراحی:

مهمترین بخش در فرایند توسعه برنامه موبایل و حتی طراحی سایت میباشد، زیرا اگر برنامه یا وب سایت شما دارای رابط کاربری خوب مانند navigate نیست، نگاه کنید و احساس کنید، پس برنامه شما شکست خواهد بود.

 

توسعه برنامه:

زمانی که راه اندازی با ایده و استراتژی شما تمام شد ، فرآیند بعدی توسعه نرم افزار است. بیشتر افراد کسب و کار در حال حاضر ترجیح می دهند برنامه های خود را برای سیستم عامل های مختلف باشد، بسته به نیاز مشتری که شما نیاز به ادامه کار. شما می توانید فرآیند توسعه نرم افزار تلفن همراه را به تعدادی از قطعات در میان تیم خود تقسیم کنید تا به موازات کار کنید.

 

توسعه برنامه:

این یک گام مهمی است که فرآیند توسعه کامل می شود. در این مرحله شما باید اطمینان حاصل کنید که برنامه خود را توسعه داده است از اشکالات آزاد است. تعدادی از ابزار موجود برای آزمایش درخواست شما برای اشکالات و خطاها وجود دارد.

سخن پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت  کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت   طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

سئو سایت برای موتورهای جست و جو و همچنین  تبلیغات گوگل  از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران و سئو را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد. بازاریابی و تبلیغات به رکن اساسی جامعه امروز ما تبدیل شده است.

به این مقاله امتیاز دهید:
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

نظر در مورد “راهنمایی برای توسعه برنامه های موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

نحوه راه اندازی یک تلگرام با PHP

زمان مطالعه: 10 دقیقهانقلاب ربات نه تنها در مورد هوش مصنوعی است. یک ربات میتواند یک ابزار در پیام رسان خود با یک رابط چت ساده باشد که میتواند ...

ساخت، آزمایش و توزیع برنامه های اندروید

زمان مطالعه: 16 دقیقهزمانی که iOS شروع به حرکت کرد،  پس از مدتی اولین آیفون خود را راه اندازی کرد. تعدادی از برنامه ها برای iOS به صورت یکپارچه ...

بیشتر بخوانیم

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.