seo link
زمان مطالعه: 3 دقیقه

هرچه تعداد رقبای بیشتری از شما گمان کنند ساختار لینک تان از بین رفته است به نفع شرکت شما است. حقیقت این است که این لینک ها همچنان مهمترین عامل برای الگوریتم رنکینگ گوگل هستند. بااین وجود نوع لینکی که به سایت شما اشاره دارد اختلافات زیادی دارد.

گول بازی های گوگل رانخورید.

وقتی که صحبت از لینک می شود، گوگل توصیه هایی می کند که اکثر افراد را سر در گم می کند. علاوه براین، بروزسانی های پنگوئن گوگل این طرز فکر را ایجاد کرد که گوگل علاقه ای به  لینک هاندارد.

درواقع، گوگل فقط لینک های مصنوعی را نمی پسندد.

مشکل این است که اکثرافراد تفاوت بین طرح لینک و ایجادلینک را نمی فهمند. طرح بندی لینک منجر به جریمه می شود. ایجاد لینک می تواند به شدت رنکینگ های وب سایت تان راافزایش دهد.

تفاوت بین ایجاد بک لینک لینک و طرح ریزی لینک

هرگونه لینکی که سعی دارد رتبه صفحه و یا رنکینگ سایت در نتایچ جستجوی گوگل را دستکاری کند ممکن است طرح لینک و یا نقش رهنمودهای وب مستربه شمار آید. گوگل وب سایت هایی که دارای لینک های طرح ریزی دارند راجریمه می کند.

انواع لینک زیر کارت قرمز گوگل محسوب می شوند واحتمالا وب سایت تان درصورت استفاده از این لینک ها جریمه خواهدشد:

لینک های پولی که از  rel=nofollow استفاده نمی کنند، شامل پست های وبلاگ پولی و لینک های پولی است.

لینک هایی از سایت های مقاله خارج می شود.

لینک هایی که توسط ابزارهایی ایجادشدند که لینک هارابطور دسته جمعی می سازند.

لینک هایی از مسیری باکیفیت کم و یاسایت های بوک مارکی که تنها ایجاد شده اند تا لینک ها را بسازند.

لینک های مخفی که درسراسر سایت های مختلف توزیع می شوند.

لینک هایی از دیدگاه های کنگره با متون بهینه شده در پست

چگونه تصیمیم بگیریم بک لینک ها را دریافت کنیم

چه نوع لینکی برای گوگل مناسب است؟ فقطازخودبپرسید: اگر هیچ موتورجستجوگری وجود نداشته باشد، آیا لینک معنا و مفهمومی دارد؟ اگر پاسخ تان مثبت است، لینک مناسب است و تاثیر مثبتی بر رنکینگ های وب سایت تان در موتورهای جستجوگر خواهد داشت.

برای قضاوت کیفیت صفحه وب به مزیت های خاصی نیاز ندارید. زمانی که صفحه وبی را می یابد که می تواند به سایت تان لنیک شود، سوالات زیر ازخودتان بپرسید:

آیا صفحه لینک برای متوسط بازدیدکنندگان وب مناسب است؟

آیا این صفحه دارای محتوای جالبی است؟

آیا محتوا تا حدی با طراحی سایت من مرتبط است؟

آیا اگر صفحه وب به سایت تان لینک شد  هیچ معنایی خواهدداشت؟

اگر پاسخ تان به تمامی سوالات مثبت است، باید از آن صفحه لینک رادریافت کنید.

مهم نیست صفحه رتبه پاینی دارد یاخیر.[/vc_column_text][vc_message message_box_color=”vista_blue” icon_fontawesome=”fa fa-line-chart”]گوگل سعی دارد ازعقل سلیم در الگوریتمش استفاده کند. اگر برای ساخت لینک ها و پیروی از نکات بالا، ازعقل سلیم استفاده می کنید، اطمینان حاصل کنید لینک های سایت تان در تمامی بروزرسانی های آتی الگوریتم های گوگل شمرده خواهدشد.[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

نکات پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت  کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت   طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

سئو سایت برای موتورهای جست و جو و همچنین  تبلیغات گوگل  از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران و سئو را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد. بازاریابی و تبلیغات به رکن اساسی جامعه امروز ما تبدیل شده است.

به این مقاله امتیاز دهید:
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

تصویر شاخص تحقیق کلمه کلیدی بهترین روش تحقیق کلمات کلیدی برای سئو سایت

زمان مطالعه: 5 دقیقهتحقیق کلمات کلیدی یا کیورد ریسرچ اطلاعات ارزشمندی را برای کوئری هایی که بیشتر سرچ می شوند و مخاطبان بیشتری دارند، در اختیارمان قرار می دهد. ...

بیشتر بخوانیم
کاهش نرخ پرش 3 راهکار مفید برای کاهش نرخ پرش

زمان مطالعه: 6 دقیقههیچ کس نمی خواهد که نرخ پرش یا باونس ریت سایتش بالا باشد. بستن صفحه و سایت با سرعت بالا می تواند آسیب زیادی به سئو ...

بیشتر بخوانیم
مشکلات سئو 3 اشتباه فاحش سئو که رتبه سایت را نابود می کند!

زمان مطالعه: 5 دقیقهحتماً می دانید که برای موفقیت در فضای مجازی و اینترنت نیاز است که فرایند سئو به خوبی انجام گیرد. بهینه سازی برای موتورهای جستجو برای ...

بیشتر بخوانیم

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.