من تمایل دارم که چیزها و افراد را بطور جداگانه ادغام کنم. من ذهنی مردم را در جعبه ها قرار می دهم و آنها را به گروه هایی مانند خانواده هسته ای (شوهر و بچه ها)، خانواده بزرگ من، همسایگان، بهترین دوست من و غیره تقسیم می کنم. من اغلب به این گروه ها به عنوان “من”، “صندوق ها” اشاره می کنم و من آنها را دوست ندارم که در هم آمیختن و تغییر بطور تصادفی باشند. این جعبه ارتباطات من را ایجاد می کند و آنها را به چگونگی تعامل با یک فرد در مقابل دیگر دیکته می کند.
به عنوان مثال، می دانم که من می توانم به راحتی بهترین دوستم را بگویم و او همچنان به من عشق می بخشد، از مرزها و انتظارات ما. من می دانم آنچه او از من انتظار دارد و چه چیزی می تواند به من بدهد. ما درک متقابل از احترام که در دهه گذشته رشد کرده است. بازدیدکنندگان طراحی سایت، با این حال از همان پیوستگی ارائه نمی کنند. بر خلاف بهترین دوست من، بازدید کننده به طور متوسط ​​به شما حدود 30 ثانیه قبل از تصمیم گیری و قرار دادن وب سایت و شرکت خود در جعبه می دهد. جعبه شما به سرعت می تواند به “تخصص”، “مشتری” یا “بدتر” تبدیل شود. بازدیدکنندگان وب سایت با توجه به طول عمر کوتاه، زندگی چند وظیفه ای، و به سادگی اطلاعات زیادی را در مورد علف های هرز از بین می روند. درباره بازدیدکنندگان شخصیت بازدید کننده به سادگی یک جعبه برای بازدید کنندگان وب سایت شما است. این کمک می کند تا ترافیک وب شما را به گروه های مدیریتی مشابه آنچه که در زندگی شخصی من انجام می دهم، جدا کنم. افراد به تعیین بازار هدف خود کمک می کنند و به طراحان وب کمک می کنند تا یک طراحی را طراحی کنند که یک پیام بازاریابی دقیق تر را به افراد مختلف هدایت می کند. هنگامی که یک مشتری و من فکر می کنم وب سایت های شخصی شما را اغلب پرس و جو می کنم، آن، ما شخصیت هایمان را داریم به طور پیش فرض، افراد بین B2B (کسب و کار به کسب و کار) و B2C (کسب و کار به مصرف کننده) بسیار متفاوتند. شرکت B2C شخصیت هایی دارد که شامل ویژگی هایی مانند جنسیت، سن، سطح تحصیلات، یا جغرافیا هستند. یک شرکت B2B، شخصیت هایی دارد که دارای ویژگی هایی مانند صنعت، مدیریت، و بخش سازمان هستند. صرف نظر از تقسیمبندی B2B یا B2C، تعریف یک بازدیدکننده وبسایت، به کاربران کاربر احتمالی در جعبه کمک میکند. چرا یک طراح وب یا شرکت میخواهد ترافیک وب خود را در جعبهها جدا کند؟ بنابراین پیام بازاریابی را می توان به هر شخص یا گروهی از بازدید کنندگان طراحی کرد. هنگامی که افراد خود را تعریف کرده اید، می توانید پیام های منحصر به فردی را برای کسانی که اهداف شخصی را هدف قرار می دهند ایجاد کنید، شما می توانید پیشنهاد خود را بهتر بیان کنید و بنابراین ترافیک وب را بیشتر کنید. هنگامی که شخصی خود را تعریف کردید، خود را در جعبه قرار دهید . فکر کنید که چرا بازدید کننده شما ممکن است روی صفحه اصلی شما فرود بیاید، چه چیزی ممکن است به دنبال آن باشد و چه چیزی ممکن است برای آنها تشویق شود تا اقدام کنند.

دو مثال مختلف وب سایت شخصی

  • مثال B2B – در طول سالها من با بسیاری از شرکت های فناوری B2B کار کرده ام. اشخاص متعددی در جعبه هایی که شامل فناوری اطلاعات، مالی، کاربران و تیم سطح c هستند تعریف شده است. من اهمیتی نمی دهم که چه خدماتی یا محصولی ارائه می دهم، این چهار گروه هضم و پاسخ متفاوت به اطلاعات دارند. آنها همچنین “نقاط درد” یا نیازهای مختلف بسیار متفاوت دارند. نقاط مختلف درد به معنای پیام های بازاریابی کاملا متفاوت است.
  • مثال B2C – از آنجا که من یک تکنوموممی هستم، مثال B2C من، غلات است. عمومی میلز بازار هدف خود را به جعبه قرار داده است. جعبه بچه و جعبه مادر وجود دارد. بچه ها می خواهند صدای خوشمزه و رنگ و شکلات را ببینند. مادرها میخواهند تغذیه را ببینند و قند قند را ببینند و ارزش را ببینند. هر دو از لحاظ جمعیت شناختی هستند و هر دو باید از پیش بینی بازاریابی هدف قرار بگیرند. بگذارید فقط بگویم، من مطمئنا برای خودم لایک کریسمس را خریداری نمیکنم، که ثابت می کند پنج سال یک شخص به وضوح مشخص است.پیدا کردن شخصی وب سایت شما و قرار دادن آنها در جعبه ها، سخت است. هنگامی که این کار را می کنید، نیازها و خواسته های آنها شروع به سرعت می کنند. من به شدت به افراد وبسایت اعتقاد دارم، من حتی زیبایی شناسی یک وب سایت جدید را در نظر نمی گیرم تا اینکه من به نیازمندی های بازاریابی شما غرق شوم . اگر من نمی دانم که چه هدف ما چه تعداد جعبه ای است که باید برآورده کنیم، من نمی توانم از گزینه های طراحی وب در نظر بگیرم. این فقط امکان پذیر نیست. بنابراین اکنون که درباره اشخاص بدانید، گام به عقب بردارید و به وب سایت فعلی خود نگاه کنید. آیا آنها را دارید و پیام تبلیغاتی درست را به آنها تحویل می دهید؟ بر خلاف بهترین دوست من، بازدیدکنندگان طراحی سایت شما عفو نمی کنند و شما یک دهه را برای پیروزی در آنها نخواهید داشت.

سخن پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت  کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت   طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

سئو سایت برای موتورهای جست و جو و همچنین  تبلیغات گوگل  از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران و سئو را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد. بازاریابی و تبلیغات به رکن اساسی جامعه امروز ما تبدیل شده است.

 

به این مقاله امتیاز دهید:
اشتراک گذاری این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
چک لیست سئو وردپرس نکات طلایی درباره چک لیست سئو وردپرس (آپدیت2021)

سئو عملیاتی برای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است، بطوری که سایت شما در صفحات اول گوگل دیده شود. تهیه چک لیست سئو وردپرس (SEO Checklist)  کمک می‌کند ...

خالق بیت کوین کیست؟ راز سر به مهر و هویت پنهان آن

خالق بیت کوین کیست؟ در طول تاریخ برخی شخصیت‌های سیاسی، علمی، اجتماعی و … چهره مرموزی داشته اند و در پرده ابهام باقی مانده اند. در مقاله حاضر روی ...

آلت کوین چیست؟ و معرفی انواع آن

چکیده: اولین ارز رمزنگاری شده بیت کوین بود. موفقیت آن، راه را برای سایر ارزهای دیجیتالی هموار کرد، که تعداد آنها در حال حاضر حدود ۵۰۰ مورد است. هر ...

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.