تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

ترفندهایی از طراحی سایت که به رشد کسب و کار شما کمک می کند!

رشد هر گونه کسب و کار، خوب، کاری دشوار است. شما باید همه کاری بکنید و خود را به جای...

رشد هر گونه کسب و کار، خوب، کاری دشوار است. شما باید همه کاری بکنید و خود را به جای هر فردی بگذارید و به جای آنها فکر کنبد. شما در عین حال که نگران استراتژی های بازاریابی هستید، نگران ایجاد محصول و برنامه هایی برای رشد کسب و کارتان هستید.

طراحی سایت قوی در ایجاد این اعتبار مهم است. با ارائه یک مقصد آنلاین که ساده و آسان است برای فعالیت کاربران، که آنها زمان بیشتری در وب سایت شما باشند، و این باعث می شود که آنها بیشترین خرید را داشته باشند.  بنابراین، در حالی که چیزهایی مانند شفافیت شرکت، توصیف های عالی و محصول جامد، روش های واضح برای آشنایی با مشتریان بالقوه است، طراحی وب سایت به وضوح در تعیین اینکه آیا برند شما به نظر قابل اعتماد است یا نه، مهم است.

به منظور ایستادگی کردن در برابر جمعیت زیاد کاربران، چند عنصر طراحی و محرمانه وجود دارد که بازدید کنندگان وب سایت شما را به مشتریانی وفادار تبدیل می کند. نگران نباشید، ما قصد نداریم به چیزی  های آشکاری مانند “طراحی ریسپانسیو” اشاره کنیم. – عناصر و راه حل هایی این چنینی قبلا بارها ارائه شده است.

در اینجا پنج طراحی  UX که کسب و کار شما را سریعا رشد می دهد را شرح می دهیم.

استفاده از ویدیو

سعی کنید در وب سایت خود از ویدیو ها استفاده کنید. استفاده از این ویدیو ها کار چندان سختی نیست. منظورم این است که ۷۸ درصد از کاربران اینترنت هر هفته فیلم ها را تماشا می کنند. اما، فقط ویدیو های قدیمی یوتیوب را جاسازی نکنید. در عوض، با ایجاد یک صفحه برای ویدیو هایتان، طراحی وب سایت خود را به سطح بالاتری برسانید.

شما می توانید این ویدیو را به یک تماس مستقیم به عمل در آورید. در یک صفحه وب خاص، هدف قرار دهید. یا شما می توانید یک ویدیو هیجانی ایجاد کنید که به طور خودکار روی صفحه اصلی شما پخش می شود. هر یک از این روشها می توانند اطلاعاتی را ارائه دهند یا به برند شما اعتبار می دهد، و به هر دو ، UX و تصور کاربران از شرکت شما را به طور کلی اعتبار خواهد بخشید.

هنوز فکر می کنید ه ویدیو ها مناسب نیستند ؟ طبق مطالعاتی که در سال ۲۰۱۷ توسط عده ای از کاشناسان بازاریابی شده است نشان می دهد که ۷۰ درصد ترافیک هر سایت با استفاده از ویدیو ها میسر شده است. پس زمان آن رسیده روش خود را تغییر دهید و به ویدیو های اختصاصی در سایت خود اعتماد کنید.

 Scroll ساده و انطباق پذیر

در حالی که تجارب دیجیتال بدون شک جنبه های بسیاری از زندگی روزمره را بهبود بخشیده است اما این تاثیر منفی داشته است: افراد تنبل کرده است. و این تنبلی، باعث می شود که کلیک کردن بر روی دکمه اغلب خیلی دور از احتمال شود. پس از scroll کردن استفاده کنید. کاربر بیشتر ترجیح می دهد که صفحات را بالا یا پایین ببرد تا روی دکمه های جدید کلیک کند.

با این روش شما به کاربران این شانس را میدهید که با یک scroll ساده تمامی مطالب شما را ببینند و راحتر با سایت شما ارتباط بر قرار کنند. محبوبیت این روش میان کاربران باعث شده است که وب سایت های تک صفحه ای خیلی خواهان داشته باشند. در نهایت، این امر اولویت بندی محتوا را برای شما راحت تر می کند و احتمال دسترسی شما به همه ی کاربران را افزایش می دهد.

استفاده از انیمیشن ها

واقعیت این است که مصرف کنندگان شما نمی دانند چه باید بکنند، مگر اینکه به آنها بارها و بارها به صورت صریح بگوئید. با این حال، اگر به سادگی به مشتریان خود بگویید که چه کاری انجام دهید، دیگر کافی نیست. آنها محرک ها و دستورالعمل ها را از تمام گوشه های وب می بینند، بنابراین شما نیاز به چیزی که برای کمک به هدف خود را برجسته کند دارید.

افزودن انیمیشن کوتاه به سابت خیلی مهم است و برای  شما ممکن است مانند برگ برنده باشد. حال میتواند یک لایک باشد و یا یک اثر ساده برای گرفتن چشم کاربران باشد، مصرف کنندگان احتمال بیشتری را برای اجرای عملی که شما آنها را به انجامش تشویق کنید دارند.

تایپوگرافی اختصاصی

typographyهر وبسایت به متن و محتوا نیاز دارد، اما عمر بیشتر که فونت های خسته کننده ای مانند Times New Roman، Arial یا هر فونت پایه ای دیگر، مدتهاست که گذشت. در عوض، پیام خود را به سطح بعدی با تایپوگرافی منحصر بفرد بفرستید که هویت نام تجاری خود را در برگیرد و همزمان به کاربران ارتباط برقرار کند. این تایپوگرافی منحصر به فرد می تواند بسیاری از شکل های مختلف(به معنای واقعی کلمه) و یا در مناطق مختلف طراحی شما یافت شود.

هوش مصنوعی

علیرغم وجود تجارت الکترونیک در سال های اخیر، مردم هنوز از ارتباطات دلسرد می شوند، که احتمالا یکی از دلایلی است که هوش مصنوعی در تمام اشکال آن بسیار محبوب است. ربات ها هر چند تاثیر مستقیمی بر تجربه کاربر دارد. در حالی که آنها یک عنصر جذاب را فراهم می کنند، بزرگترین دلیل برای ترکیب ربات های پاسخگو به طراحی وب سایت شما مربوط به خدمات مشتری است. کاربران می توانند سؤالاتی را مطرح کنند و پاسخ ها را در زمان واقعی دریافت کنند – که به راحتی قابل تجسم هستند – و به سرعت به اطلاعات می رسند.

0 دیدگاه برای “ترفندهایی از طراحی سایت که به رشد کسب و کار شما کمک می کند!”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

یک × پنج =

ثبت سفارش