تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

ترافیک فوق العاده یک طراحی سایت

ترافیک دو ماهه یک طراحی سایت

بسیاری از افراد صاحب سایت از من می پرسند اگر بخواهیم وب سایت مان را به وب سایت وردپرس پویا و فعال تبدیل کنیم باید چه مواردی را در نظر بگیریم و من صادقانه به آنها می گویم به موارد زیادی بستگی دارد چون هیچ گاه دو پروژه دقیقا مثل هم نیستند.

آیا سئو واقعا در طراحی سایت مهم است؟

البته.طرح پروژه من تا زمانیکه کلمات کلیدی سایت را کشف نکردیم، نقشه سایت نساختیم و اهداف مان راتعیین نکردیم  اجازه طراحی سایت را نمی دهد. پس از آنکه کل پروژه را شناختیم سپس هنرمندان  گرافیکی و کدنویس هایمان شروع به کار می کنند.صبر وکوشش ما را در طراحی یک سایت عالی موفق می کند.

نمودار زیر افزایش ترافیک را در طول دو ماه پس از تولید نشان می دهد.این سایت سی ام سپتامبر بالا رفت و تا آخر ماه نوامبر(دو ماه بعد)۳۵۳درصد افزایش ترافیک داشت.این تغییریا فوق العاده بزرگ و زیاد در طول ۶۰ روز است.

ترافیک طراحی سایتنمودار زیر افزایش ترافیک را از ترافیکی جدا می کند که تنها به کلمات کلیدی بستگی دارد.در این نمونه فقط ترافیک جستجوی گوگل را نشان می دهد. این یعنی می توان با ایجاد محتویات مناسب و طراحی وب متمرکز  حجم ترافیک بالایی را بدست آورد.

ترافیک وب سایتدر این پروژه چه موراد دیگری وجود داشت؟

من خودم در طراحی وب سایت تنها تمپلیت های ووردپرس فعلی را جایگزین نمی کنم بلکه طوری طراحی می کنم که نیازهای مشتریان کاملا در آن برطرف شود.همچنین تضمین می کنم که کل پروژه بر حسب بهینه سازی موتورجستجوگر ، تحلیل رقابتی و ساعتها کشف کلیدواژه است.

پروژه طراحی وب سایت مان شامل موارد زیر است:

  • لوگوی جدید
  • کشف کلیدواژه کامل
  • ایجاد صفحات وب بر حسب کلید واژه ها
  • طراحی سفارشی شده برای وب سیات و وبلاگ
  • استاده از رسانه اجتماعی برای کمک به ساخت لینکهای برند
  • خبرنامه های حرفه ای
0 دیدگاه برای “ترافیک فوق العاده یک طراحی سایت”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

18 − 3 =

ثبت سفارش