تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

بهینه سازی طراحی سایت شما

صفحه home page وب سایت تان مهم ترین صفحه سایت تان است...

صفحه home page وب سایت تان مهم ترین صفحه سایت تان است . صفحه ای که اکثرمردم آن رامی بینند. Home pageتان بازدیدکنندگان را متقاعد می سازد که وب سایت تان جالب است و باید آن ها را قادر سازد دیگر صفحات سایت تان را بیابند.

Home pageتان ربطی به واژگان کلیدی ندارد.

هدف عمده home page تان درجه بندی برای واژگان کلیدی تان نیست. Home page سایت amazon.com برای اصطلاحات تبلیغاتی تلویزیون lcd، تجهیزات باغبانی و یا خرید کتاب از رنکینگی برخوردار نیست. دلیل دیگر صفحاتی نظیر amazon.com همین است.

Home pageوب سایت تان دارای اهداف زیراست:

به بازدیدکنندگان خوش آمد می گوید.

خدمات و محصولات تان رابطور شفاف توصیف می کند.

بازدیدکنندگان را به صفحات جالب درسایت تان هدایت می کند.

وب سایت سئواگر رنکینگ های بالایی رابرای واژگان کلیدی خاصی می خواهید، دیگرصفحات وب سایت تان رابرای این واژگان کلیدی بهینه سازید. هرچه تعدادصفحات بهینه شده بیشترباشد، بهتراست. بطور کلی، باید یک صفحه از طراحی سایت تان رابرای یک اصطلاح جستجو بهینه سازید.

صفحه وبی که بسیار متناسب باجملات جستجو است، نسبت به صفحه وبی که تاحدی مرتبط بابسیاری از اصلاحات جستجو است بهتراست. اگر بسیاری از صفحات وب تان رابرای واژگان کلیدی مختلفی که مرتبط به همان موضوع هستند را بهینه سازید، به گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر نشان داده اید که وب سایت تان با آن موضوع مرتبط است.

واژگان کلیدی وجوددارد که مرتبط با home pageتان هستند.

Home pageبرای دسته ای از جملات جستجوی محدود، رنکینگ های بالایی دریافت می کند:

  • نام شرکت تان
  • اگر خدمات محلی راارائه دهید، Home pageتان ممکن است در جستجوهای محلی درجه بندی شود.
  • اکر نام شرکت تان شامل واژگان کلیدی است، سایت ممکن است برای این واژگان کلیدی درجه بندی شود، مخصصااگر بسیار رقابتی باشند.

علاوه براین واژگان کلیدی، Home page وب سایت تان می تواند برای دیگرواژگان کلیدی درجه بندی شود مخصوصا اگر بطور نزدیکی باشرکت مرتبط باشند. بطور کلی، این احتمال بیشتر وجود دارد که دیگر صفحات سایت تان برای این واژگان کلیدی بهتر درجه بندی شوند. البته، هم home pageوب سایت تان و هم صفحات جداگانه سایت تان به لینک های کافی نیازدارند تا به درجه بندی بپردازند.

چگونه home pageتان را بهینه سازیم؟

اگرچه باید صفحات جداگانه وب سایت تان رابرای واژگان کلیدی خاصی بهینه سازید همچنان کارهایی دیگری نیز هست که می توانید انجام دهید تا home page وب سایت تان رابهینه سازید:

عنوان صفحه وب تان باید برنام شرکت تان ، محصولات و و مزیت عمده ایتمرکزکند که شرکت تان فراهم می آورد.

Home pageتان باید شامل فهرستی دارای ساختار باشد که دسترسی به تمامی حوزه های مهم وب سایت تان را ممکن سازد.

Home pageتان باید مزایای عمده ای را مراوده کند که شمابرای محصولات و خدمات تان فراهم می آورید.

Home pageتان باید شامل تصاویر محصول مناسبی باشد.

Home pageتان بایدتمرکز شفافی داشته باشد. بیش از حد لینکی رااضافه نکنید. صفحات وب سایت تان باید ازطریق فهرست navigationو جعبه جستجو دردسترس باشد.

اطلاعات تماس تان رابیافزایید تا به بازدیدکنندگان تان نشان دهید که وب سایت تان قابل اعتماداست.

پایه واساس ها را بررسی کنید

بهینه سازی موتورجستجوگر تنها زمانی به ایجادنتایج منجر می شود که پایه و منبع آن صحیح باشد.  این یعنی وب سایت تان باید سریع و قابل دسترس باشد، یعنی هیچ خطای فنی بروی صفحات تان وجودنداشته باشد. می توانیدازابزار ممیزی وب سایت در ابزار بازاریابی اینترنتی وب محور SEOprofiler استفاده کنیدتا برای خطاهایی که منجر به مسائل رنکینگ می شوند  صفحات طراحی وب تان رابررسی کنید.

کارشناسان بهینه سازی و طراحی سایت پیام اوا همواره اماده ارائه مشاوره رایگان به کاربران میباشد.هم اکنون میتواند با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۶۶۹۷۶۲۴۲ – ۰۲۱۶۶۹۷۹۷۶۳

نکات پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت  کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت   طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

سئو سایت برای موتورهای جست و جو و همچنین  تبلیغات گوگل  از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران و سئو را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد. بازاریابی و تبلیغات به رکن اساسی جامعه امروز ما تبدیل شده است.

ثبت سفارش