بهترین و بدترین زمان برای گذاشتن پست در لینکدین
زمان مطالعه: 6 دقیقه

اگر چه مانند فیس بوک و یا توییتر غالب نیست، اما وب سایت شبکه های ارتباطی لینکدین به طور فزاینده ای در حال محبوب شدن است به ویژه با اجتماع کسب و کار به کسب و کار (B2B) و کسب و کار به مصرف کننده (B2C). از سال ۲۰۱۸ تا کنون بالغ بر ۵۰۰ میلیون کاربر دارد. بنابراین، بازاریابان اینترنتی و دیگران که یک مؤلفه تجارت الکترونیک در کسب و کار خود دارند دلیلی برای استفاده از لینکدین دارند.

به عنوان یک وب سایت کسب و کارگرا، باید نوع دوم را برای تجزیه و تحلیل زمانی برای افزایش ترافیک، افزایش آگاهی از نام تجاری و افزایش فروش در بستر لینکدین استفاده کنیم. عملا ، لینکدین دارای عناصر مشابهی با توییتر و فیسبوک دارد، که به شما انعطاف پذیری می دهد و دست شما را برای خلق پیام ها برای مخاطبان خاص، به اشتراک گذاشتن وضعیت به روزرسانی و پیام مستقیم به افراد باز می گذارد. به لطف اطلاعات صحیح زمانی، عملکرد لینکدین شما می تواند بدون هیچ زمانی بهبود یابد.در حالی که فرصت های تبلیغاتی در لینکدین هزینه دارد، اما لینکدین نسبت به دیگر بستر های رسانه های اجتماعی نادیده گرفته می شود. توانایی ارتباط یک به یک با افراد و رسیدن به کسب و کار حرفه ای، به طور مستقیم لینکدین را یک وب سایت عالی برای ایجاد روابط می سازد که می تواند به فرصت های کسب و کار تبدیل شود. به همین دلیل است که این شبکه به صورت خاص و ویژه به بازار B2B متکی است. تفاوت اصلی بین لینکدین و سایر پلتفرم های رسانه اجتماعی از نقطه نظر کسب و کار این است که لینکدین کمتر از یک رسانه بازاریابی و تبلیغاتی بزرگ و عظیم و بیشتر از یک پلتفرم شبکه می باشد. با توجه به تمامی مطالبی که ذکر شد، دو راه اصلی برای استفاده از پلتفرم لینکدین وجود دارد.

linkedin best worst timing seopressor

اول، شما می توانید از لینکدین بیشتر به عنوان یک ظرف و مکان بازاریابی غیر فعال استفاده کنید که در آن شما می توانید به سادگی به روزرسانی های وضعیت را اضافه کنید، پست های جدید را انتشار دهید، و مطالب خود را انتشار دهید برای جلب توجه و رسیدن به افراد با استفاده از اطلاعات ارزشمند و به طور بالقوه افراد را به سمت وب سایت شما هدایت می کند. دوم اینکه شما می توانید از لینکدین به صورت غیرفعالانه تر و شخصی تر استفاده کنید، که در آن درخواست های اتصال را پیگیری می کنید و مستقیما به مردم برای ایجاد یک رابطه ی یک به یک واقعی و کشف فرصت های کسب و کار بالقوه پیغام دهید. نکته و کلید در این جا این است که این اتصالات قانونی و یک به یک را ایجاد کند و هیچکدام از آن ها را با همان قالب دیگ بخار منفجر نکند. هر دوی این روش های برای استفاده از پلتفرم لینکدین عالی هستند. بیاید بهترین زمان برای به کار گرفتن لینکدین را پیدا کنیم تا به طور مؤثر به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنیم.

آمار مربوط به زمان ارتباط

شبکه های کسب و کار با شبکه های اجتماعی ای که عمومی تر هستند، تفاوت دارند. بنابراین نباید تعجب برانگیز باشد که بهترین زمان برای ارسال مطلب در لینکدین سه شنبه تا پنجشنبه است. بسیاری از مردم  ترجیح می دهند تا از دوشنبه ها برای برنامه ریزی آفلاین هفته خود استفاده کنند یا خستگی آخر هفته ی پر کار یا سفر کاری هفته ی گذشته خود را به در کند. به طور کلی، بسیاری از مردم در روز دوشنبه بسیار مشغول هستند، بنابراین، زمان مناسبی برای ایجاد یک اتصال جدید، دریافت پاسخ، یا اینکه شخصی بخشی از محتوای نوشته شده را ببیند، نیست. برعکس، کارآفرینان می توانند در روزهای جمعه به رسانه های اجتماعی بروند تا بتوانند برای فعالیت های خانوادگی یا سفر تجاری بعدی آماده شوند، و همچنین این زمان کمتر از زمان ایده آل برای برقراری تماس اولیه با کسی است.

در ادامه مشاهدات مستقل ناحیه زمانی مربوط به لینکدین ذکر شده است:

  • بیشترین کلیک و به اشتراک گذاری: سه شنبه ها، ۱۱ تا ۱۲
  • بدترین زمان برای لینکدین: ساعت خواب (۱۰:۰۰ تا ۶:۰۰) بلافاصله قبل از دوشنبه و بعد از شب جمعه
  • بهترین زمان برای ارسال: ۷تا۸ صبح
  • ساعات پرمصرف در طول روز: ۱۷تا ۱۸ غروب و ۲۴ نیمه شبLinkedin Content

تعبیه استفاده از لینکدین به بازار هدف شما

بازاریاب های اینترنتی رتبه بندی لینکدین را به عنوان بهترین منبع تولید رسانه های اجتماعی (B2B) می دانند. تعجب آور نیست، زیرا شما بیشتر با مخاطب B2B ارتباط برقرار می کنید که در طول ساعات کاری و میانه هفته قابل دسترسی است. برای اینکه محتوای لینکدین شما دیده، خوانده و به اشتراک گذاشته شود و عمل کند، آن را حول و حوش ساعت ناهار یا بلافاصله بعد از ساعت ۱۷ پست کنید چون افراد پر مشغله اغلب تعامل های مرتبط با رسانه های اجتماعی را برای ناهار و پایان روز کاری نگه می دارند. به ویژه در روزهای وسط هفته که ذهن کارمندان از اتفاقات هفته گذشته دور شده و مدیران نیز دستورات بر مبنای زمان فعلی صادر می کنند. با به کارگیری و اجرای بستر انتشار لینکدین، شما می توانید دسترسی بهتری به تصمیم گیرندگان واقعی داشته باشید. وبلاگ های پیشرفته ای که مهارت شما را بهتر برجسته می کند و پتانسیل پربیننده شدن شما را افزایش می دهد، ارسال کنید. در حالی که تمام این دستورالعمل های مفید برای پیگیری وجود دارد، شما علاقمند به جستجو و کاوش عمیق در تجزیه و تحلیل خود برای فهمیدن زمان دقیقی که مخاطبان شما در حال تعامل، جذب شدن، پاسخ به پست های شما و به روزرسانی هستند. شما می توانید از لینکدین و ابزار تحلیلی شخص ثالث برای نظارت بر روز ها و زمان های مناسب ارسال برای مخاطبان خاص خود استفاده کنید.

linkedIn

نتیجه گیری

به لطف لینکدین، بازاریابان اینترنتی می توانند با استفاده از دسته ای از اصول قابل دسترس و پیشرفته، با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. در عین حال آن ها باید از زمان و چگونگی و چه چیزی را پست کردن آگاه باشند. این حس را برای شما یا مدیر بازاریابی رسانه های اجتماعی شما این ایجاد می کند، زمانی که شما در لینکدین خود چیزی را پست می کنید اطمینان داشته باشید که بهترین محتوا در برابر مخاطب درست و در زمان درست منتشر شده است. این می تواند به معنای تفاوت بین موفقیت بزرگ و شکست تکراری باشد. با توجه به ماهیت تجارت و بازاریابی اینترنتی، زمان بندی رسانه های اجتماعی از نگاه جدی محسوب می شود. مبانی لینکدین و برنامه زمانی پست کردن خود را برای دسترسی بهتر و خدمت به مخاطبان مورد نظر خود، مرور کنید.

نکات پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت  طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

همچنین سئو سایت برای موتورهای جست و جو و  تبلیغات گوگل از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران ،تبلیغات گوگل و سئوسایت را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد.

به این مقاله امتیاز دهید:
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

تبلیغات آنلاین انواع تبلیغات آنلاین و چگونگی انجام آن ها

زمان مطالعه: 5 دقیقهآیا تا به حال عکسی را در اینستاگرام لایک کرده اید یا فیلمی در فیس بوک مشاهده کرده اید و یا صفحه ای را در نتایج ...

بیشتر بخوانیم
چگونگی گسترش بازار چگونگی گسترش بازار

زمان مطالعه: 5 دقیقهگسرتش بازار شاید یکی از دغدغه های اصلی تمام صاحبان کسب و کار در همه بخش های مختلف اقتصاد در تمام کشورهای دنیا باشد. امروز افزایش ...

بیشتر بخوانیم
بازاریابی شفاهی بازاریابی شفاهی

زمان مطالعه: 8 دقیقه بازاریابی شفاهی در یک جمله به معنی چرخیدن دهان به دهان برند یا محصولی خاص از برند شما در میان صحبت های روزمره عموم مردم ...

بیشتر بخوانیم

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.