زمان مطالعه: 4 دقیقه

اجازه دهید این مقاله را با خبر خوبی شروع کنیم؛ از آنجا که شما به دنبال یک طراحی مجدد سایت هستید، به این معنی است که شما یک وب سایت برای یک دوره زمانی داشته‌اید و بنابراین اطلاعات ارزشمندی را در اختیار داشته، و از تجربیات گذشته استفاده می کنید. آیا می‌دانستید که طراحی سایت ضعیف می‌تواند به تبدیلات و کسب و کار شما آسیب برساند؟ یک سایت غیر جذاب سزاوار طراحی مجدد وب سایت است.

مهم نیست که اندازه شرکت شما چقدر است؛ یا صنعت شما چیست، با این حال، مهم است که یک رویکرد استراتژیک برای طراحی مجدد وب سایت خود اتخاذ کنید.   بدانید که چه چیزی کارنمی‌کند، چه کاری در حال انجام است و چه هدفی می‌خواهید به دست آورید. در غیر این صورت، نمیدانید چگونه از ترافیک سایت خود استفاده کنید، و نکته بدتر این که، چه اتفاقی می‌افتد اگر طراحی سایت شما باعث شود مردم از بازدید از سایت شما اجتناب کنند؟

Web-redesign-graphic

یک طراحی مجدد موفق را می‌توان در مراحل کلیدی زیر به دست آورد:

تحلیل عملکرد سایت فعلی خود

اگر شما راهی برای آنالیز عملکرد سایت خود ندارید، اغلب توسعه دهندگان می‌توانند با استفاده از گوگل آنالیزر این کار را زیر یک ساعت انجام دهند. با بررسی تجزیه و تحلیل‌ های خود، اطلاعات بسیار ارزشمندی به دست خواهید آورد، که به شما کمک می‌کند طراحی مجدد سایت خود را انجام دهید. این اطلاعات می تواند شامل مواردی مثل:  چه کسی از وب سایت شما استفاده می‌کند؟ کدام صفحات از همه محبوب‌تر هستند؟ مخاطبین شما   در سایت شما چه می‌کنند و چه مدت خواهند ماند؟ یکی از بزرگ‌ترین مسائلی که با آن رو به رو هستیم، این است که اغلب کسب و کارها تخصص ندارند که به طور کامل تجزیه و تحلیل وب سایت خودشان  را درک کنند و بنابراین آن‌ها نکات کلیدی در ترافیک آنلاین خود را از دست می‌دهند. توانایی حفر عمیق در رفتار کاربر، و سپس ترجمه آن به داده‌های مفید آسان نیست. گوگل بر تیم های بازاریابی که تخصص آن ها تجزیه تحلیل داده های رد یابی است، نظارت دارد.ما به شدت توصیه می‌کنیم،    که افراد باتجربه در این مهارت‌ها را استخدام کنید؛ تاداده‌های شما را با دقت، به صورت جامع ارزیابی کنند.

HotJar یک ابزار تحلیلی با ارزش است؛ این ابزار کارهایی که کاربران در وب سایت شما انجام داده اند را، ثبت می کند. این ابزار همچنین، heatmaps واقعی صفحات   وب سایت شما را به همراه آمار این که، چقدر بازدید کنندگان صفحات شما را ذخیره می کنند، و چند بار دکمه های موجود در سایت شما کلیک شده است، را نمایش می دهد. website-redesign

اولویت های خود را شناسایی کنید

ما می‌خواهیم اهداف کسب‌ و کار شما را شناسایی کرده، و بررسی کنیم که، وب سایت شما چگونه علیه آن‌ اهداف عمل می‌کند. چه هدف نهایی آموزش ، و یا انگیزه دادن باشد، در این قسمت اهداف مشترک کسب‌ و کار وجود دارد:

  • میزان بازدید سایت خود را افزایش دهید و به مخاطبین جدیدی دست پیدا کنید: یک فرضیه تبلیغاتی محبوب وجود دارد، که نشان می‌دهد برند شما باید هفت بار قبل از اینکه کسی آن را به یاد داشته باشد یا از  شما خرید بشود ، دیده شود. این که آیا این موضوع درست است یا نه، بسیار اهمیت دارد.  افزایش بازدید به این معنی است که وب سایت شما، برای ترویج کسب‌ و کار و نام تجاری شما به صورت اینترنتی عمل می‌کند. چرا که به تبلیغات، امضاهای ایمیل، ارتباطات و نظایر آن ارجاع شده‌ است. 
  • کسب اطلاعات بازدید کننده (داده‌ها) از طریق اشکال و روش‌های دیگر:اطلاعاتبازدیدکنندگان (چه از خبرنامه های الکترونیکی یا فرم‌های وب) ارزشمند است.   و اگر به درستی مورد استفاده قرار گیرد، ارزش زیادی دارد. متاسفانه، اغلب کسب و کارها، طبق تجربه ،اطلاعاتی که می توانند از کاربر دریافت کنند را به حداکثر نمی‌رسانند
  •  گرفتن اطلاعات رسانه‌ای و کسب‌ و کار به دست مشتریان احتمالی شما: این اطلاعات می‌تواند مقالات، کاغذهای سفید، فرم‌ها، اسناد قانونی، خبرنامه‌ها، ویدیو، صوت و غیره باشد. انجام دادن این اقدام نه تنها به عنوان یک متخصص یا رهبر لازم است، بلکه به ایجاد اعتماد میان شما و مشتریان احتمالی تان کمک می‌کند.
  • فروش کالا یا خدمات از طریق تجارت الکترونیک: فروش کالاهای فیزیکی یا دیجیتال، و یا ارائه خدمات یکی از  آسان‌ترین، و بهینه ترین روش‌ها برای پی‌گیری اهداف است. آیا وب سایت شما یک ابزار فروش موثر است یا خیر؟

نقشه سایت برای خود ایجاد کنید 

نقشه سایت (Sitemap)، ابزار مفیدی است که به کل تیم اجازه می‌دهد، به سرعت ساختار وب سایت را درک کنند. و متوجه شوند، اطلاعات کجای سایت باید قرار داده شود.ایجاد نقشه برای سایت، نه تنها سایت شما  را برای بازدیدکنندگان آسان‌تر می‌کند تا محتوا و درخواست شما برای اقدام را پیدا کنند، بلکه همچنین ظاهر وب سایت شما را ساده تر می‌کند.plan for redesign

تخمین بزنید

یک تخمین برای سایت فعلی خود بزنید. برآورد شما شامل مواردی از جمله: راهبرد، طراحی، بازاریابی، محتوا، و بهینه سازی می شود. یک شرکت طراحی سایت مناسب، از گرایش‌ها طراحی، عملکرد وب سایت جدید، و روش‌های بازاریابی جدید آگاه است. این شرکت می‌تواند موفقیت تلاش‌های طراحی مجدد شما را افزایش دهد. از بین آن‌ها ببینید کدام یک بهترین روش‌ها را، در طراحی مجدد سایت شما مورد استفاده قرار می دهند.  سازمان یا شرکت مورد نظر باید یک دیدگاه جامع از چشم‌انداز آنلاین داشته باشد که بتواند میزان رضایت شما را در نظر بگیرد. این مورد شامل شبکه های مجازی شما، وب سایت‌های ارجاع، بازاریابی آنلاین و دیگر کانال‌ها  که بر کسب‌وکار شما تاثیر خواهند گذاشت، می باشد. به دست آوردن دید خارجی و حرفه ای از سایت شما، بینش ارزشمندی را ارایه می‌دهد که ما همیشه توصیه می‌کنیم.

یک مدیر پروژه انتخاب کنید

ما توصیه می‌کنیم یک مدیر پروژه شناسایی کنید، که فرد نقطه داخلی برای مدیریت تلاش طراحی مجدد شما باشددر زیر برخی نکات در هنگام شناسایی این فرد وجود دارد، که لازم است فرد انتخابی شما، این خصوصیات را داشته باشد: 

  • آشنا با ساختار سازمانی شرکت
  • داشتن یک ارتباط قوی
  • توانایی این موضوع، که تا حداقل نیمی از کار خود را به پروژه طراحی مجدد وب سایت اختصاص دهید.
  • آشنایی با سهامداران در کسب‌وکار، به منظور تسهیل ارتباطات، ملاقات‌ها، مصوبات وجمع‌آوری محتوا 

نکات پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت  طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

همچنین سئو سایت برای موتورهای جست و جو و  تبلیغات گوگل از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران ،تبلیغات گوگل و سئوسایت را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد.

به این مقاله امتیاز دهید:
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

طراحی سایت با قالب آماده مزایا و معایب طراحی سایت با قالب آماده

زمان مطالعه: 5 دقیقهاگر قصد راه اندازی کسب و کار خود را دارید ولی نمی دانید از کجا شروع کنید و برای راه اندازی وب سایت تان نمی دانید ...

بیشتر بخوانیم
انتخاب نام دامنه 11 راهنمایی برای انتخاب نام دامنه مناسب

زمان مطالعه: 7 دقیقهبه نظر شما کدام یک سخت تر است؟ انتخاب نام فرزند یا نام دامنه برای سایت؟ برای انتخاب نام فرزندتان می توانید از منابع مختلفی ایده ...

بیشتر بخوانیم
چک لیست سئو وردپرس 2021 نکات طلایی درباره چک لیست سئو وردپرس (آپدیت2021)

زمان مطالعه: 15 دقیقهسئو عملیاتی برای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است، بطوری که سایت شما در صفحات اول گوگل دیده شود. تهیه چک لیست سئو وردپرس (SEO ...

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.