این مقاله در ابتدا از راهکارهای CSW ظاهر شد و با اجازه، مجدداً منتشر شد. Forbes  اینترنت چیزها را به عنوان «اشاره به سنسورها در انواع دستگاههایی که می توانند داده ها را از اشیاء نظارت و جمع آوری کنند، اطلاعاتی مانند شرایط محیطی، سرعت موتور خودرو و اینکه آیا چراغهای خیابانی در حال کار هستند یا خیر. » شروع کسب و کارهای کوچک به طور یکسان باید به طور مداوم راه های جدیدی را برای ایستادگی کردن در رقابت با شرکت های بزرگ در مقیاس پیدا کنند. این امر به ویژه در مورد به ارمغان آوردن اینترنت چیزهای (IoT) محصولات به مصرف کنندگان و کسب و کار می آید. اینترنت هر روز استفاده می شود، حتی ناخودآگاه. یک نمونه از این یک دستگاه خودپرداز است که از طریق جریان پخش زنده پخش می کند. این دستگاه از راه دور، مقرون به صرفه اجازه می دهد تا یک بانک برای تقاضای مشتریان خود را بهتر ارائه دهد. ما همچنان شاهد افزایش در چنین دستگاه هایی هستیم، بنابراین برای کسب و کار ها باید از IoT استفاده کرد، در حالی که در اصل است. پیاده سازی دستگاه های IoT به شرکت ها کمک می کند تا محصولات صحیح تر را برای بازار فعلی ترتیب دهند. . امکاناتی با سیستم و مفاهیم IoT به ظاهر بی پایان است. قادر به اتصال بیشتر و بیشتر دستگاه به اینترنت تنها کسب و کار را با هوش و هوش بیشتر و همچنین توانایی انجام اهداف به طور موثر تر ارائه می دهد. احتمالبیشتری میرود که اکثر شرکت های کوچک تجهیزات خود از جمله طراحی سایت را در سال های آتی ارتقا دهند به کسانی که به اینترنت متصل می شوند. در اینجا چند نمونه از چگونگی استفاده از اینترنت از طریق هر دو اصل و دستگاه ها – و برای استفاده از بخش های مختلف استفاده می شود:

 

 

 

مراقبت های بهداشتی

با استفاده از دستگاه های مختلف IoT، فشار خون و سطوح اکسیژن می تواند در خانه بدون سفر به کلینیک اندازه گیری شود. اطلاعات در زمان واقعی ارسال می شود و پزشکان حتی می توانند درمان یا مشاوره از راه دور را ارائه دهند. تا سال 2020، برآورد شده است که 646 میلیون دستگاه IOT در صنعت بهداشت و درمان مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 

مهمان نوازی

یکی از سه اتاق هتل دارای کنترل کننده اتاق است و 31٪ از هتل ها از قفل های نسل بعدی استفاده می کنند. ما تنها در این صنعت به طور خاص رشد خواهیم کرد. به عنوان دستگاه های عملی مانند این، هتل ها را به یک مزیت تکنیکی، براق و لوکس می دهند.

 

خرده فروشی

با استفاده از برچسب های هوشمند، فرایند پرداخت را در فروشگاه آسان تر می کند. علاوه بر این، برنامه های خرده فروشی رفتار مشتری را برای هدف قرار دادن تبلیغات یا تبلیغات و رسیدن به جمعیت شناسی درست می سنجند.

 

مد

به مانند خرده فروشی، دستگاه های IoT برای اطلاع دادن به مشتریان هنگام خرید یک محصول در فروشگاه استفاده می شوند و فرآیند خرید را کارآمد تر می کند.

 

منابع انسانی

نرم افزار IoT، مانند برنامه های کاربردی گوشی های هوشمند، اجازه کار و همکاری از راه دور را می دهد. این نوع نرم افزار افزایش یافته است، زیرا پیش بینی می شود که فرهنگ شرکت دور از دسترس باشد.

 

امنیت از راه دور

برای خلاص شدن از شر هشدارهای نادرست به اطلاع پلیس، یک سیستم هوشمند که در دفتر نصب شده است، به جای آن، به کارکنان ایمیل یا پیام متنی ارسال می کند. این به زودی می تواند آلارم های دستی را منسوخ کند. مثال دیگری از یک دستگاه IoT که در سراسر چندین بخش استفاده می شود برچسب زدن هوشمند برای اهداف ذخیره سازی است. در حقیقت، کسب و کارهای کوچک دیده اند که بازتوزیع شدن به نظر می رسد بدون تلاش برای وارد کردن محصول IoT؛ داش آمازون باعث می شود که دوباره به عنوان یک دکمه فشار داده شود. علاوه بر دکمه، یک سرویس Replenishment برای کسب و کار نیز وجود دارد. این ترکیبی از دکمه Dash Button می تواند با یک محصول باشد که از خدمات مرتب سازی خودکار استفاده می کند. به عنوان مثال، دستگاه های هوشمند می توانند باتری ها را دوباره مرتب نگه دارند، در حالی که کم هستند. هنوز یک مثال دیگر از سنسور محیطی است که می تواند مواردی مانند آتش سوزی، بارندگی، دما، رطوبت و هر چیز دیگری که یک بار فقط تصور می کردم پیاده سازی این فناوری در حالی که یک کسب و کار هنوز در حال تحول است، راه هوشمندانه ای است، زیرا این امر باعث می شود که کسب و کار شروع به استفاده فنی کند. پس از همه، این تکنولوژی ها تنها برای ماندن وجود دارد. پیش بینی شده است که بخش تولیدی به طور خاص، منطقه ای با پیشرفته ترین IoT تا سال 2020 خواهد بود. در پنج سال آینده، 6 تریلیون دلار سرمایه گذاری خواهد شد در راه حل های IoT به طور کلی. نکات کلیدی برای اجرای ایده های مختلف IoT این است که به یاد داشته باشید که برنامه شما باید عملی، مفید و مقرون به صرفه باشد. اگر محصول شما گران باشد، باید بتواند هزینه را توجیه کند. به عنوان محصولات IoT به دست آوردن محبوبیت، قیمت کلی ممکن است کاهش یابد، اما در نهایت به یک فرصت تجاری تبدیل می شود. اینترنت به طور بالقوه تمام راه هایی را که شرکت های مختلف در تمام بخش ها می توانند از تکنولوژی استفاده و بهره مند شوند را به طور بالقوه تغییر دهد. این داستان توسط راهکارهای CSW ارائه شده است و نظرات و افکار آئورود را مطرح نمی کند.

سخن پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت  کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت   طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

سئو سایت برای موتورهای جست و جو و همچنین  تبلیغات گوگل  از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران و سئو را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد. بازاریابی و تبلیغات به رکن اساسی جامعه امروز ما تبدیل شده است.

 

به این مقاله امتیاز دهید:
اشتراک گذاری این مطلب

One thought on “اینترنت محرکی برای کسب و کار مفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
خالق بیت کوین کیست؟ راز سر به مهر و هویت پنهان آن

خالق بیت کوین کیست؟ در طول تاریخ برخی شخصیت‌های سیاسی، علمی، اجتماعی و … چهره مرموزی داشته اند و در پرده ابهام باقی مانده اند. در مقاله حاضر روی ...

آلت کوین چیست؟ و معرفی انواع آن

چکیده: اولین ارز رمزنگاری شده بیت کوین بود. موفقیت آن، راه را برای سایر ارزهای دیجیتالی هموار کرد، که تعداد آنها در حال حاضر حدود ۵۰۰ مورد است. هر ...

قرارداد هوشمند چیست؟

قرارداد هوشمند چیست؟ چکیده: در زمان حاضر که یادآور فضای رمان های علمی‌تخیلی همچون آثار نیل استفنسون یا رمانهایی نظیر فارنهایت‌۴۵۱ است، عصر دیجیتالی را به عینه لمس می ...

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.