زمان مطالعه: 15 دقیقه

شما ایده ای عالی دارید. یکی از شما انتظار تمام زندگی برای خود آماده کرده است. خوب است و می خواهید یک ستاره بزرگ باشید. شما می دانید که این ایده ای که تا حالا کامل شده نیاز به یک وب سایت دارد تا آن را به زندگی تبدیل کند. نه فقط یک وب سایت، بلکه یک چیز خوب است که به سرعت و زیبایی مفهوم خود را نشان می دهد و به همین دلیل جهان باید آن را در بر بگیرد. شما بر روی  ThemeForest.net یا  Template Monster  یا هر وب سایت دیگری که هزاران تم وردپرس را ارائه می دهد پاپ می کنید. به طرز شگفت انگیزی شما ساعتهای روز خود را از طریق تم ها گم کرده اید و گزینه های دلخواه خود را ذکر کرده اید. شما موضوع شگفت انگیز وردپرس چند منظوره ای را پیدا کرده اید تا ایده جدید خود را به زندگی تبدیل کنید.

این موضوع فوق العاده است! همراه با:

۱ – رنگ و فونت نامحدود
۲ – سازندگان صفحه ساخته شده
۳ – کد کوتاه کافی است
۴ – هفت لغزنده مختلف
۵ – مگامنس
۶ – نمونه کارها
۷ – خرید چرخ دستی های
۸ – انجمن ها
۹ – صفحات فرود
۱۰ – جعبه های پاپ آپ

تم وردپرس نقطه شروع نیست تم به سادگی وسیله ای است که می توانید به مقصد نهایی خود برسید.

 

 

اولین جلوه ها بحرانی هستند

در بسیاری از بازدید وبسایت ها، صفحه اصلی شما اولین نتیجه را ایجاد می کند. بلافاصله شروع به گفتن داستان شما می کند و به شما اجازه می دهد با بازدیدکنندگان ارتباط برقرار کنید. شما باید مطمئن شوید که صفحه اصلی شما جذاب و حرفه ای به نظر می رسد، اعتماد ایجاد می کند، سوالات را جواب می دهد و جهت روشن را فراهم می کند. خوب، مشکل چیه؟ شما چیزی هنوز تعریف نکرده اید شما نمیتوانید بدون فکر کردن از طریق داستان خود، طرحهای پیشنهادی، نیازهای شما برای ارائه،  توانایی شما برای ایجاد اعتماد و شیوه هایی که در آن شما نیاز دارید، طراحی کنید. تعریف و طراحی صفحه اصلی شما مهمترین کاری است که می توانید در توسعه طراحی سایت انجام دهید. پرش به بالا و عجله به جلو در عجله برای اجرای. اجرای بدون برنامه ریزی دقیق منجر به نتایج منفی خواهد شد. این ناکام خواهد بود که آنچه را که میخواهید تولید کند و اولین تصور منفی را ایجاد کند که شما نمیتوانید از بین ببرید.

 

شروع به کار با یک برنامه و پاسخ برخی از سوالات کلیدی

با یک تخته سنگ تمیز، یک فرآیند رسمی و طرح جامد شروع کنید. فقط به انتخاب یک تم زیبا با گزینه های ۱۰۰+ بروید. بازاریابی مناسب نیاز به استراتژی و اجرایی دارد. ابتدا با تعیین اینکه چه موفقیتی برای شما و وب سایت آینده شما شبیه است، شروع کنید. اهداف و اهداف شما چیست؟ شما برای تولید نیاز به وب سایت خود دارید؟ نمونه های معمولی از بازدید موفق عبارتند از:

۱ – قرار گرفتن در معرض برند
۲ – مشترکین
۳ – منجر می شود
۴ – چشم اندازهای گرم
۵ – فروش واقعی

برای کمک به فرمول بندی طرح شما، باید از پاسخ به برخی سوالات انتقادی که به تعیین بازار هدف خود کمک می کنند، چگونه می توانید کمک کنید و چگونه آنها می توانند تبدیل شوند. از خودتان این پرسش ها را بپرسید و پاسخ های خود را مستند کنید. منظورم این است که آنها را بنویسید تا بتوانید آنها را بازبینی کرده و اقدامات خود را به آنها واگذار کنید.

بازار هدف شما چه کسی است؟
برای حل آنها چه مشکلاتی وجود دارد؟
چگونه می توانم به آنها کمک کنم تا این مسائل را حل کنم؟
چه سرویس، محصول یا محتوا می تواند راه حلی ارائه دهد؟
چرا آنها باید به شما نسبت به دیگران دست یابند؟
آیا می توانید اثبات اجتماعی را ارائه دهید؟
چه محتوایی می تواند به عنوان اطلاعات اضافی ارائه دهد؟
چگونه بازدیدکنندگان میتوانند به مشترک، سرب و یا فروش تبدیل شوند؟

پس از پاسخ به سوالات فوق، شما می توانید برخی از استراتژی ها را به روند خود ارائه دهید. شما قادر به برنامه ریزی پیش رو هستید و مطمئن شوید که روند شما با اهداف و با اهداف شما پیوسته است. ما مسیرهای بیشتری داریم اما انجام نشده است.

 

تعریف وب سایت شخصی شما و ایجاد یک نقشه راه

اکنون ما باید بیشتر کار کنیم و عمیق تر بکشیم. گام بعدی ما این است که به وضوح شناسایی و مستند سازی کنید که چه کسی به وب سایت شما می آید. اگر ما می توانیم این بازدیدکنندگان را به بخش هایی تقسیم کنیم، ما قادر خواهیم بود بازار را با آنها بهتر کنیم. ما این گروه بندی ها را به نام شخصی وبسایت می نامیم.

در اینجا دو نمونه از افراد وجود دارد:

۱ – دانشگاه – دانش آموزان آینده، والدین دانش آموزان، دانش آموزان موجود یا اعضای هیات علمی آینده
۲ – فروشگاه کفش – مردان، زنان، پسران، دختران

با یکپارچه کردن بازار هدف خود را به گروه های فردی، یک قطعه کاغذ را بکشید و شخصیت های وب سایت را ایجاد کنید. برای هر گروه، عناصر کلیدی زیر را شناسایی کنید:

۱ – نام شخص
۲ – جمعیت شناسی
۳ – نقاط درد و / یا نیاز
۴ – پیشنهاد که نیازهای منحصر به فرد خود را برآورده می کند
۵ – مسیر به محتوای مبتنی بر شخصیت
۶ – برای تبدیل شدن به سرب، فروش و غیره تماس بگیرید

تعریف کردن افراد به شما کمک می کند تا به بازدید کننده متمرکز شوید. این فرایند کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که شما برای بازدید کننده خود کار می کنید، که به آنها کمک می کند تا به عمل مورد نظر خود تبدیل شوند. اکنون که بازدید کنندگان را به بخش ها تعریف می کنیم، باید یک نقشه راه برای هر یک ایجاد کنیم. ممکن است فکر کنید این عقل سلیم است، اما این نیست. من با بسیاری از افرادی که گروه ها را تعریف کرده اند صحبت می کنم، اما فراموش کرده ام که در واقع برای هر گروه یک محتوا ایجاد کنم. شما می توانید از هر شیوه ای برای شما بهتر استفاده کنید. کاغذ و قلم با فلش، اکسل، ورد یا یک بسته نرم افزاری آنلاین. من اهمیتی نمیدهم که چه روشی را استفاده میکنید تا زمانیکه لحظه ای را برای شهادت دادن مسیری که هر شخص بازدید کننده را در داخل وب سایت می خواهید ثبت کنید. این مرحله کمک می کند تا تعریف آنچه که شما نیاز دارید در وب سایت خود ارائه دهید به درستی خدمات بازدید کنندگان مختلف و نیازهای منحصر به فرد خود را. وقتی بازدیدکنندگان وب سایت به درستی سرو کار دارند، خوشحال هستند. بازدید کنندگان خوشحال تبدیل و بازگشت.

 

آسان سازی ناوبری

آیا تا به حال یک فروشگاه مواد غذایی جدید یا یک فروشگاه عمومی خرید کرده اید و کاملا از بین رفته اید؟ این همان چیزی است که بازدید کنندگان وب سایت احساس می کنند هنگام بازدید از یک وب سایت با ناوبری ضعیف. فروشگاه Meijer محلی من بزرگ است و فروشگاه همه چیز را از محصولات شیر ​​و کاغذ به لوازم حمام و وسایل نقلیه به فروش می رساند. من مثبت هستم، من احساس می کردم کاملا از انواع محصولات و اندازه فروشگاه در اولین سفر من غافل شده است. Meijer به وضوح این را در نظر گرفته است زیرا سقف آن آسان است برای استفاده از نقشه طرح فروشگاه و آن را به سرعت به شما را به مکان اصلی (یا بخش) در فروشگاه منتقل می کند. نیاز به محصولات کودک یا لوازم آشپزخانه؟ یک نشانه برای هر دو وجود دارد و آنها حتی یک تصویر برای کسانی از ما را به صورت خسته کننده به دنبال پوشک در یک فروشگاه در اواخر شب فروشگاه ارائه می کنند. فکر کنید در مورد چگونگی راحتی و دوستانه این است که برای بازدیدکنندگان. در حال حاضر همان سهولت استفاده را به وب سایت خود انتقال دهید. بازدید کنندگان وب سایت شما نیاز به همان هدایت و جهت. اگر محتوای شما مبتنی بر شخصیت باشد، آنها همچنین گزینه های پیمایش را بر اساس شخصیت می خواهند. قبل از اینکه به طراحی صفحه اصلی بپردازید، باید یک منوی ناوبری تعریف شده برای حداقل اقلام سطح بالا داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که این ناوبری به وضوح بازدیدکنندگان صفحات اصلی مانند «درباره»، «محصولات»، «خدمات» و «تماس» را به نمایش می گذارد. استفاده از زبان مشترک و اجتناب از ناز (با نام مستعار گیج کننده) verbiage. اگر مقدار بیش از حد وسایل ناوبری داشته باشید، یک منوی ثانویه را در نظر بگیرید. ما در بالا سمت راست هدر ما داریم و لینک های کلیدی برای خریداران فروشگاه تم ما فراهم می کند. اضافه کردن این چند لینک من ساعت ها را در ایمیل به سوالات در مورد دسترسی به حساب و ورود به سیستم ذخیره کرده است.

 

تعریف تماس متمرکز به عملکردها

تماس با اقدامات یکی از اولین مواردی است که من مایلم با هر چشم انداز یا مشتری جدید بحث کنم. در انجام این کار، من به سادگی از فردی می پرسم که یک بازدید وب سایت موفق چیست. من می پرسم که قبل از ترک وب سایت چه اقداماتی انجام می دهند. این تماسها به اقدامات می تواند شامل موارد زیر باشد:

۱ – ثبت نام برای یک خبرنامه
۲ – تماس با فروشگاه یا شرکت آجر و ملات
۳ – ارسال نظر در یک پست وبلاگ
۴ – پیگیری یک صفحه فیس بوک
۵ – دانلود یک مقاله سفید
۶ – نمایش نسخه ی نمایشی محصول
۷ – درخواست اطلاعات بیشتر از طریق یک فرم تماس
۸ – ساخت یک خرید

آنها واقعا می توانند چیزی باشند. نکته مهم برای به خاطر سپردن این است که این در اوایل در فرایند برنامه ریزی خود تعریف شود و پس از آن در هنگام ورود به طراحی، این چهره و مرکز را داشته باشید. شما می خواهید طراحی خود را شامل این موارد و همسانی با بقیه عناصر، به طوری که آنها احساس طبیعی و به نظر حرفه ای. همانطور که مستقیما به تماس های مورد نظر خود اقدام می کنید، باید اهداف و اهداف اصلی خود را بازبینی کرده و تایید کنید که آنها در هماهنگی هستند. من می دانم که من به این موضوع ادامه می دهم، اما شما می ترسید که چگونه بسیاری از افراد در طراحی و به طور کامل از اهداف و اهداف اصلی خود فراموش می شوند.

 

اظهارنظر مختصری از كسی كه دارید و آنچه شما انجام می دهید بنویسید

صفحه اصلی باید متن داشته باشد. نه یک متن متن، بلکه متن کافی برای دادن بازدیدکنندگان به یک دید کلی از کیست که شما و آنچه شما انجام می دهید. این اطلاعات را مختصر و مختصر، در حالی که هنوز آموزنده است. هدف این مرحله نوشتن متن است که توسط بازدیدکنندگان به راحتی قابل هضم است و به آنها اطمینان میدهد که آنها در جای مناسب قرار دارند. این به آنها اجازه می دهد تا مکث کنند، در اطراف صفحه اصلی نگاه کنند و به قسمت های دیگر وب سایت حرکت کنند. تلاش برای نوشتن یک کتاب در اینجا مبارزه کنید. من با بسیاری از افرادی که می خواهند این منطقه را با کلمات کلیدی پر کنند با امید به جذب گوگل صحبت می کنند. این کار برای جستجوگرها کار نمی کند و باید از آن اجتناب کرد، زیرا باعث می شود که کاربر به طور کلی تجربه کند. کاربران نمی خواهند خواندن پاراگراف ها و پاراگراف های متن را در صفحه اصلی انجام دهند. آنها میخواهند تأیید کنند که آنها ممکن است مطابق با نیازهای آنها قرار بگیرند و به دنبال چگونگی کسب اطلاعات بیشتر درباره چیزهایی هستند که برای آنها مهم است.

 

Wireframe  را ایجاد کنید

ما تا کنون اطلاعات زیادی را مرور کرده ایم و من شرط می بندم که شما فکر می کنید اگر ما تا به حال به طراحی برویم. خوب ما تقریبا آنجا هستیم گام بعدی ما ایجاد یک قاب چوبی است که یک طرح ساده از صفحه اصلی شما است. این می تواند یک دست بر روی کاغذ باشد یا شما می توانید پاورپوینت یا بسته نرم افزاری آنلاین طراحی شده به طور خاص برای wireframes استفاده کنید. مهم نیست تا زمانی که وقت خود را صرف کشیده شدن آنچه شما باید در صفحه اصلی خود داشته باشید و جایی که می خواهید موقعیت آن را داشته باشید. چرا این موضوع اینقدر مهم است؟ این شما را در کار نگه می دارد و بر محتوای شما و بازدید کننده شما متمرکز است. به جای اینکه از ThemeForest ضربه بزنید و از زاویه دید و زرق و برق محافظت کنید، در جستجوی موضوعی هستید که به نیازهای شما و نیازهای بازدید کننده شما برسد. تمرکز بر بازدید کننده و نیازهای شما این است که چگونه در طراحی وب سایت و توسعه وب موفق شوید.

 

Wireframe  خود را به یک تم وردپرس متصل کنید

ما در نهایت به تم ها نگاه می کنیم و خرید می کنیم. وو هوی! ما در حال خرید هستیم و می توانیم در نهایت چیزی بخریم. مهم است که یک موضوع سهام بخرید که متناسب با قاب و اهداف پروژه شما باشد. به یاد داشته باشید طراحی پیشین را بررسی کنید و ویژگی های کلیدی مانند HTML5، پشتیبانی طرح، برابری مرورگر و گزینه های پشتیبانی مداوم را بررسی کنید. شما شگفت زده خواهید شد که بسیاری از تم های وردپرس سهام یک حسابرسی کدینگ را شکست می دهند و یا یک توسعه دهنده ای ندارند که بتواند پشتیبانی مداوم را ارائه دهد. اگر منابع مالی اجازه می دهد، در نظر بگیرید استخدام یک طراح حرفه ای برای ایجاد یک تم سفارشی که منحصرا برای شما، وب سایت شما و نام تجاری شما است. این ارزان نخواهد بود، اما اگر بودجه داشته باشید، نتایج بسیار خوبی خواهد داشت. اگر به این مسیر بروید، به یاد داشته باشید زمان برای طراحی گرافیک و ایجاد برنامه نویسی را اختصاص دهید. تم های سفارشی وردپرس ما حدود شش هفته طول می کشد. قبل از اینکه دکمه خرید را بزنید یا در طراحی سفارشی خود ثبت نام کنید، به یاد داشته باشید موضوعی را انتخاب کنید که متناسب با شما، محتوای شما و اهداف شما باشد. اگر یک فروشگاه آنلاین هستید، یک موضوع وبلاگ را انتخاب نکنید. این اتفاق می افتد و خرید همیشه همیشه به خریدار افتخار می کند. تم وردپرس خوب به طور خاص برای نوع وب سایت یا وبلاگ طراحی شده است. چه نوعی هستی؟

۱ – شرکت با اطلاعات و تصاویر بروشور اساسی
۲ – وبلاگ تنها پست ها
۳ – فروشگاه آنلاین پیچیده با محصولات متعدد
۴ – فروشگاه محصول ساده ساده
۵ – وب سایت متمرکز بر خدمات
۶ – سایت خبری
۷ – سایت را بررسی کنید
۸ – سایت جامعه

به یاد داشته باشید که تمام تم ها برابر نیستند. بهترین تم ها با یک بازار هدف خاص طراحی شده اند. اطمینان حاصل کنید که تم شما خریداری یک بازار هدف است که با شما و پروژه شما منطبق است.

 

محتوای خود را پر کنید

این بخش جادویی من عاشق خیلی زیاد است. زمانی که محتوای واقعی به طراحی سایت می آید، این ایده به واقعیت تبدیل می شود. همانطور که محتوای خود را پر می کنید، به یاد داشته باشید که نظریه سادگی KISS را در جای خود نگه دارید. مردم صفحه خانگی را اسکن می کنند، بنابراین محتوای آسان را برای خواندن و اسکن آسان می کند. وقتی مطالب خود را پر می کنید، گامی به عقب بردارید و از خودتان بپرسید که چگونه انجام دادید. در اینجا چند سوال برای استفاده از اعتبار کار شما وجود دارد:

۱ – آیا صفحه اصلی به اندازه کافی به بازار هدف و شخصی شما اشاره دارد؟
۲ – آیا به پرسش های کلیدی که قبلا پاسخ داده اید جواب می دهد؟
۳ – آیا جهت و جهت گیری روشن را ارائه می دهد؟
۴ – آیا به اهداف و اهداف اولیه تعریف شده کمک می کند؟

اگر شما به سوالات فوق پاسخ مثبت دادید، به شما میگویم. آفرین! جشن گرفتن و راه اندازی این شاهکار. اگر جواب شما نباشد، پس از بازگشت و از روی مواردی که از دست داده اید متمرکز شوید. زمان اضافی که در حال حاضر قرار داده اید، توسط بازدیدکنندگان وب سایت خوش آمدید ده برابر می شود.

 

آیا شما به  WordCamp  لاس وگاس می روید؟

این پست بر اساس اسلاید من برای  WordCamp  لاس وگاس این هفته ایجاد شد. من بحثی با عنوان “ساخت کامل صفحه اصلی” در روز شنبه در ساعت ۱:۵۰ گذاشتم. در اینجا خلاصه جلسه است:

صفحه اصلی کامل ساختن بیش از استفاده از تم های سهام، تصاویر و متن است. این در مورد ایجاد یک صفحه اصلی است که با بازدیدکنندگان متصل است. برای ارتباط برقرار کردن با بازدیدکنندگان وبسایت، شما باید درک عمیقتری از بازدیدکنندگان سایت خود داشته باشید، چرا آنها میآیند و به چه اطلاعاتی میپردازند. در این معرفی، ما به تعریف کردن شخصیت های کاربر، ایجاد مسیرهای بازدید کننده و استفاده از تماس متمرکز به اقدامات برای کمک به بازدید کنندگان وب سایت تبدیل به منجر، فروش و درآمد واقعی می پردازیم. در روز شنبه به وگاس می پیوندم تا بتوانیم این موضوع را عمیق تر بررسی کنیم. من خوشحالم که قبل یا بعد از ارائهم چت کنم، بنابراین فقط به من بپیوندید.

سخن پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت  کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت   طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

سئو سایت برای موتورهای جست و جو و همچنین  تبلیغات گوگل  از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران و سئو را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد. بازاریابی و تبلیغات به رکن اساسی جامعه امروز ما تبدیل شده است.

به این مقاله امتیاز دهید:
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

طراحی سایت با قالب آماده مزایا و معایب طراحی سایت با قالب آماده

زمان مطالعه: 5 دقیقهاگر قصد راه اندازی کسب و کار خود را دارید ولی نمی دانید از کجا شروع کنید و برای راه اندازی وب سایت تان نمی دانید ...

بیشتر بخوانیم
انتخاب نام دامنه 11 راهنمایی برای انتخاب نام دامنه مناسب

زمان مطالعه: 7 دقیقهبه نظر شما کدام یک سخت تر است؟ انتخاب نام فرزند یا نام دامنه برای سایت؟ برای انتخاب نام فرزندتان می توانید از منابع مختلفی ایده ...

بیشتر بخوانیم
چک لیست سئو وردپرس 2021 نکات طلایی درباره چک لیست سئو وردپرس (آپدیت2021)

زمان مطالعه: 15 دقیقهسئو عملیاتی برای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است، بطوری که سایت شما در صفحات اول گوگل دیده شود. تهیه چک لیست سئو وردپرس (SEO ...

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.