تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

اهمیت مشتریان

در بررسی و نظرات مشتریان از محصول و خدمات خوشحال هستند و یکی از بهترین راه های ایجاد اعتبار با...

در بررسی و نظرات مشتریان از محصول و خدمات خوشحال هستند و یکی از بهترین راه های ایجاد اعتبار با شما میباشد و مشتریان بالقوه را نشان می دهند که میگویند شما قابل اعتماد و متخصص در زمینه خود هستید.
مهم نیست چه چیزی شما را وعده می دهد، مشتریان شما دیگران را بیشتر از شما باور خواهند کرد.

اگر اکنون هیچ نظری ندارید، آنها را دریافت کنید! نگران نباشید، به مشتریان خود ایمیلی ارسال کنید و از بازخورد خود در مورد کسب و کار و خدمات خود بپرسید. بیشتر مشتریان خوشحال و با خوشحالی می توانند این را ارائه دهند.

اگر شما شروع به کار می کنید و هنوز مشتری ندارید، برخی از محصولات خود را از دست بدهید. سپس از مشتریان خود برای بازخورد بپرسید. اگر شما کار خوبی انجام داده اید یا محصول شما مفید باشد، مشتریان بیشتر از این خوشحال خواهند شد.

شما می خواهید مزایای آنچه که شما پیشنهاد می کنید در هر گواهینامه در مقابل و مرکز قرار گیرند. ” این محصول دو ماه سود خود را در یک ماه کرده است ” یا ” این محصول باعث شد که درد در پشت من به طور کامل ناپدید شود و آن را سریع خوب کرد ” یا “ما هرگز تا به حال محصولی ندیده ایم که بتواند زنگ زدگی ماشین ما را بدون صدمه زدن به رنگ برطرف کند. ”

گواهی نامه ادعاهای شما را اثبات می کند. اگر شما می گوئید محصول شما می تواند کاری انجام دهد، توصیفات شما باید وعده های خود را پشت سر بگذارد، با واقعیت ها و ارقام واقعی تکمیل شود. با استفاده از محصول خود، مشتریان چقدر پول را ذخیره می کنند؟ چقدر زمان صرف شده با استفاده از خدمات خود را ذخیره کردید؟ چگونه مشکلات خود را حل کرده یا زندگی خود را بهبود می بخشند؟

شما می خواهید بازدید کنندگان خود را ببینید که محصول خود را چگونه مشاهده و خریداری می کنند. اطمینان حاصل کنید که توصیفات خود را از کسی که بازار هدف شما را می تواند شناسایی کند.

توصیف خوب دارایاعتبار است. هر گواهی نامه را با نام، نام خانوادگی و زادگاه هر گواهی دهنده همراه کنید تا نشان دهید که تاییدیه های شما از افراد واقعی آمده است یا خیر.

اگر شما می توانید، آن را با توجه به توصیفات صوتی و تصویری برای حداکثر اثر آن را به سطح بعدی برسانید. هر کاری را که می توانید برای کمک به بازدیدکنندگان خود انجام دهید. با گوینده های خود در یک سطح شخصی متصل شوید.

گواهی نامه خوب مزایای اصلی محصول شما را پشتیبانی می کند. سرگرم کننده است که بفهمید که تمیزکننده سطح کفپوش   فوق العاده شما بوی خوبی دارد یا اینکه بطری قطره ندهد. هر دو چیز که برای افرادی که از محصول شما استفاده می کنند اهمیت دارد. اما آیا شما ثابت کرده اید که کف خود را به خوبی پاک می کند؟

یک توصیف خوب، توصیف مقایسه ای است. آیا مشتریان شما محصول دیگری را امتحان کرده اند که قبل از اینکه متوجه شما شوند کار نکند؟ شما می خواهید بازدید کنندگان خود را بدانند که چه محصول شما می تواند انجام دهد که دیگر محصولات نمی توانند. توصیفاتی را انتخاب کنید که محصول خود را از رقابت جدا کند.

فکر می کنید در مورد تجربیات خودتان – آیا احتمال دارد که یک لوله کش یا یک سازنده را زمانی که بروشور خود را بخوانید یا زمانی که یک دوست آن را توصیه می کنید، استخدام کنید؟

اطمینان حاصل کنید که توصیفات واقعی هستند و در صورت امکان، جزئیات تماس با فردی که شما را با توصیف ارائه کرده است داشته باشید.

در بیزینس طراحی سایت خدمات پس از فروش و پشتیبانی نقش اساسی در راضی نگه داشتن مشتریان دارد.

0 دیدگاه برای “اهمیت مشتریان”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

4 × پنج =

ثبت سفارش