افزایش رتبه سایت با انتشار مطلب
زمان مطالعه: 6 دقیقه

حفظ رتبه بالا در موتورهای جستجو، نیاز به یک تلاش دائمی و اختصاصی به نوبه خود دارد. برای بسیاری از ما، به نظر می‌رسد که به محض رسیدن رتبه دلخواه در اولین صفحه، رقیب آن جا است تا شما را به صفحه ۲ می رساند. چه شما بخشی از یک تیم بازاریابی شرکتی باشید، یا عضوی از یک تیم شخصی باشید. همه ما می‌توانیم مقدار کمی از جادوی سئو در تلاش های خود استفاده کنیم، و از این طریق شاهد افزایش رتبه سایت خود باشیم. فکر می کنید همه ابزار های بهینه سازی موتور های جست و جو را امتحان کرده اید؟ دوباره فکر کنید! حاضرم شرط ببندم در ترکیب بازاریابی شما ابزاری مورد استفاده قرار نمیگیرد.

انتشار اطلاعات در سایت 

انتشار اطلاعات فقط برای اعلام خبر در سایت نیست، این موضوع می تواند یک بمب سئو نیز باشد، و احتمالا باعث افزایش رتبه سایت شما نیز بشود. انتشار اطلاعات به چند دلیل می تواند برای افزایش رتبه سایت شما مفید باشد:

  • شما می توانید در مطالب خود کلمات کلیدی را در نظر بگبربد که افراد به دنبال آن هستند.
  • شما می توانید برای مشخص کردن صفحات خاص در وب سایت خود از هایپر لینک استفاده کنید.
  • شما می توانید اطلاعات خو.د را در ده ها سایت معتبر، به اشتراک بگذارید، گوگل این موضوع را دوشت دارد، و باعث می شود در موتو ر های جست و جو نمایش داده شوید.score

انتشار اطلاعات برای افزایش رتبه سایت 

نیازی نیست که مطالب خود را از منبع دیگری بردارید، زمانی که قوانین آن را درک کنید، می توانید خودتان آن را بنویسید. اجازه دهید این روند را برای شما توضیح دهم:

  1. با قسمتی از اخبار کلی شروع کنید، مانند جایزه‌ای که اخیرا شرکت شما برنده شده‌است، قرارداد که به تازگی بسته اید، یا یک قطعه جدید از محتوایی که شما می‌خواهید ترویج کنید.
  2. یک نمونه انتشار مطلب را پیدا کنید، تا بدانید قواعد کلی آن چیست، برخی وب سایت ها مطالب شما را منتشر نمی کنند، مگر این که فرمت کلی در آن ها رعایت شده باشد. پس حتما قواعد کلی را رعایت کنید.
  3. از کلمات کلیدی بیشتری در مطالب خود استفاده کنید.
  4. یک تصویر برای جذابیت بصری محتوای خود قرار دهید، این تصویر می تواند به سادگی بیان گر نام تجاری شما باشد.
  5. در نهایت اطلاعات را به هم مربوط کنید، و آن را به صورت آنلاین منتشر کنید.

زمانی که شما با انتشار اطلاعات بیشتر آشنا شدید، ممکن است بخواهید ویدیو یا هایپر لینک ها را نیز در مطالب خود قرار دهید، در اسن موقعیت می توانید از سایت های انتشار اطلاعات آنلاین مانند Google News استفاده کنید. شما همچنین می توانید نسخه ای از مطالب خود را به طور مستقیم به روزنامه نگاران ارسال کنید، و از آن ها بخواهید نانم تجاری شما را رواج دهند. اما نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید،این است که در حال حاضر تعداد خوانندگان روزنامه و مجله خیلی کمتر از خوانندگان آنلاین است، ضمن این که انتشار مطالب شما به صورت آنلاین می تواند باعث افزایش رتبه سایت شما نیز بشود.

در زیر نمونه ای از انتشار خبر آورده شده است، که توجه به اجزای آن می تواند مفید باشد:

عنوان: به طور خلاصه، بیان می کند که موضوع مطلب راجعد به چه چیزی است.

خلاصه: به خوانندگان در چند جمله میگوید که مطلب مورد نظر چه چیز هایی را پوشش می دهد.

تصویر:  معمولا شرکت ها از لوگو استفاده می کنند،تصویری که قرار می دهید می تواند یک چیز پویا باشد اما کاملا تمیز.

هایپر لینک ها: با هایپر لینک ها می توانید ترافیک را به سایت خود هدایت کنید، و کاربران می توانند به سرعت مطالب شما را درک کنند.

اطلاعات تماس: تماس مردم با شرکت خود را آسان کنید.

دکمه های شبکه های اجتماعی: یک راه ساده برای خوانندگان در نظر بگیرید، که بتوانند مطالب شما را انتشار دهند.

google

افزودن کلمات کلیدی به مطالب

کلمات کلیدی قطعا می‌توانند رتبه جستجوی شما را بهبود بخشند، اما اگر زیاده‌روی کنید، آن‌ها نمی توانند این کار را بکنند. قبل از اینکه بتوانید کلمات کلیدی را در متن مطالب خود وارد کنید،به آن ها فکر کنید. اگر بیش از حد کلمات کلیدی در یک مطلب استفاده کنید، گوگل شما را مجازات خواهد کرد.خیلی سخت است برای کاربران شما طبیعی به نظر برسید، وقتی در حال پر کردن کلمات کلیدی در متن خود هستید. و اگر این کار را انجام دهید، گوگل شما را با رتبه بندی پایین تر جریمه خواهد کرد. به صورت طبیعی بهتر است در هر پاراگراف، بیش تر از دو کلمه کلیدی استفاده نکنید.

فرض کنید در محتوای خود جمله “شرکت X، که ویجت را می‌فروشد،خبر بزرگی راجع به ویجت اعلام کرده است: این شرکت اکنون ویجت را می‌فروشد که ویجت را خریداری می‌کند.” واقعا عجیب به نظر می‌رسد، درست است؟ اگر کلمات کلیدی زیادی استفاده می‌کنید، انتشار مطالب شما مثل یک ربات به نظر می‌رسد.می توانید این جمله را به جای آن بنویسید: “شرکت X ورود جدیدترین محصول خود را اعلام می‌کند: ویجت.” گوگل درک خواهد کرد که کدام کلمات کلیدی را برای شما مهم است، حتی اگر آن‌ها را به مقدار بسیار کم استفاده کنید. به عبارت دیگر، همیشه می‌توانید یکی از کلمات کلیدی خود را در تیتر خود بگنجانید.

آیا انتشار مطالب واقعا به سئو کمک می کند؟

برخی از کارشناسان بازاریابی در حال حاضر ادعا می‌کنند که انتشار مطالب، سئو را افزایش نمی‌دهد، اما طبق آخرین داده ها، به نظر می‌رسد اتصور آن ها اشتباه است.

این که آیا گوگل قصد پذیرش آن را دارد یا نه، ما می توانیم شاهد بسیاری از مواردی باشیم، که کسب و کارها به نتایج مثبتی دست یافته‌اند.

می توانید خودتان این موضوع را امتحان کنید: ابتدا، دو کلمه کلیدی را انتخاب کنید که می‌خواهید برای آن‌ها رتبه بهتری داشته باشید. ببینید که در حال حاضر، در کجای موتور های جست و جو، قرار دارند. ترافیک سایت خودتان را نیز بررسی کنید. سپس انتشار مطلب خود را با آن کلمات کلیدی انجام دهید، فراموش نکنید یک یا چند لینک به سایت خود اضافه کنید. از یک سرویس توزیع خبر برای انتشار اخبار منتشر شده استفاده کنید،( که این سرویس در بسیاری از سایت‌های خبری و صنعتی استفاده می شود.) سپس، در طول هفته بعد، توجه خود را به جایی معطوف کنید که در حال حاضر در آن نتایج جستجو قرار دارید.اگر این کار را انجام دادید، خواهید دید که شما شاهد افزایش ترافیک وب سایت خود بوده‌اید؟

نتیجه گیری

انتشار مطالب یک روش آسان و کم‌هزینه برای افزایش رتبه سایت است، به خصوص زمانی که در ارتباط با دیگر ابزارهای بازاریابی مورد استفاده قرار می‌گیرد. استراتژی سئو با رسانه‌های اجتماعی، بازاریابی محتوی، و بازاریابی ایمیلی را ادغام کنید. این امر چشم اندازی جدید به شما می دهد، و مشتریان را به سایت خود جلب خواهید کرد و همچنین اطمینان حاصل خواهد کرد که شما توسط گوگل و دیگر موتورهای جستجو پیدا خواهید شد.

نکات پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت  طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

همچنین سئو سایت برای موتورهای جست و جو و  تبلیغات گوگل از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران ،تبلیغات گوگل و سئوسایت را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد.

به این مقاله امتیاز دهید:
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

مقالات مرتبط

تصویر شاخص تحقیق کلمه کلیدی بهترین روش تحقیق کلمات کلیدی برای سئو سایت

زمان مطالعه: 5 دقیقهتحقیق کلمات کلیدی یا کیورد ریسرچ اطلاعات ارزشمندی را برای کوئری هایی که بیشتر سرچ می شوند و مخاطبان بیشتری دارند، در اختیارمان قرار می دهد. ...

بیشتر بخوانیم
کاهش نرخ پرش 3 راهکار مفید برای کاهش نرخ پرش

زمان مطالعه: 6 دقیقههیچ کس نمی خواهد که نرخ پرش یا باونس ریت سایتش بالا باشد. بستن صفحه و سایت با سرعت بالا می تواند آسیب زیادی به سئو ...

بیشتر بخوانیم
مشکلات سئو 3 اشتباه فاحش سئو که رتبه سایت را نابود می کند!

زمان مطالعه: 5 دقیقهحتماً می دانید که برای موفقیت در فضای مجازی و اینترنت نیاز است که فرایند سئو به خوبی انجام گیرد. بهینه سازی برای موتورهای جستجو برای ...

بیشتر بخوانیم

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.