تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

اشتباهات در بهینه سازی وبسایت ها

نکات پایانی اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت ...

اگر به تغییرات در رتبه بندی سایت ها در یک بازه زمانی مشخص نگاه کنید کاملا مشهود است که در بسیاری از مدیریا سایت های ایرانی اشتباهات در  بهینه سازی سایت زیاد  است ، در این مقاله سعی می کنیم به چند مورد اساسی از این اشتباهات اشاره کوتاهی داشته باشیم و آنها را برایتان توضیح می دهیم:                                                   ما بهترین بهینه سازی سایت را برایتان تضمین می کنیم.

خرید بک لینک

ممکن است شما شنیده باشید که اگر وب سایت دیگری به سایت شما پیوند دهد، رتبه بندی جستجوی شما را به نفع شما می گذارد. درست است. با این حال، این لینک در آن وب سایت دیگر چگونه باید باشد؟  آیا این لینک  را در آن سایت قرار داده اید، به این دلیل که در سایت خود چیز جالبی دارید که مخاطب را به سمت سایت شما جلب کند؟ اگر اینچنین است پس کار خود را عالی انجام داده اید. اما اگر  برای کسی ۱۰۰ دلار هزینه کردید تا لینک خود را در پایین صفحه سایت آنها قرار دهید تنها به این دلیل که در حال رقابت بر سر یک واژه کلیدی هستید؛ باید بگویم که سایت خود را در معرض خطر  قرار داده اید؛ چرا که در سازوکار الگوریتم های جدید گوگل دیده می شود که بسیاری از شرکت ها، از جمله شرکت های بزرگ، برای خرید این لینک ها مجازات شده اند.

بهینه سازی سایت

سایت های تبلیغاتی

اگر فضای وب سایت شما با زباله های لینک سازی و مطالب نا مربوط پوشیده شده است در سازوکارهای رتبه بندی گوگل اصلا از آن استقبال نمی شود. بد نیست چیزی را برای تبلیغات انتخاب کنید که هم با تبلیغات در سایت خود کمی پول بدست بیاورد و هم مفاهیم سایتتان را ارتقا داده باشید. با این حال، اگر تشخیص آگهی ها از محتویات دشوار شود و یا تبلیغات برای ربات های گوگل مزاحم تشخیص داده شوند، Google سایت شما را به عنوان یک تجربه بد برای کاربر در نظر می گیرد و به مرور رتبه بندی جستجوی شما کاهش خواهد یافت.                                     بهینه سازی سایت با پیام آوا.

متن های پنهان اشتباه رایج بهینه سازی سایت

متن و محتوا برای  Googlebot مانند دادن شکلات به شما و من است. ربات گوگل دوست دارد متن ها را به سادگی پیدا کند، به عبارتی دقیق تر این ربات ها دوست دارند متون را به پایگاه داده های خود اضافه کنند.

اما برخی از صاحبان وب سایت ها و مدیران وب روند بدی را در پیش گرفته و از آن پیروی می کنند آنها این متون را مخفی می کنند، بنابراین تنها ربات های جستجو می توانند آن را پیدا کنند. این کار با داشتن متن سفید در یک زمینه سفید و یا دستکاری کد صفحه وب برای مخفی کردن متن از فردی که از سایت بازدید می کند است، اما متن هنوز برای خزنده موتور جستجو گر خواناست و او قادر است بدون هیچ مشکلی متن پنهان شده شما را ببیند و آن را به پایگاه اطلاعاتی خود اضافه کند. این یک روش عالی برای از بین بردن سایت شما از نتایج جستجوی گوگل است. اگر تمایل دارید در خصوص درج محتوای بهینه و عالی اطلاعات بیشتری داشته باشید مقاله  نحوه درج محتوا برای وبسایت ها را دنبال کنید.

کسب و کارهای کوچک

متاسفانه با هر بروزرسانی الگوریتم گوگل، ممکن است برخی وبمستر ها گیج شوند چرا که آنها نسبت به الگوریتم اطلاعات زیادی ندارند.شما ممکن است متوجه شده باشید که در اولین صفحه گوگل، نتایج جستجو توسط برند های بزرگ انحصار شده است. فرض کنید شما در جستجوگر گوگل کلمه ماشین ظرفشویی را سرچ کنید، آیا در نتایج کسب و کار های کوچک را میبینید؟ قطعا خیر مگر آنکه کسب و کار های کوچک  از تبلیغات استفاده کنند. پیشنهاد می کنم بعد از این مقاله سری به متن بروزرسانی الگوریتم گوگل بزنید.                                        بهینه سازی سایت خود را به پیام آوا بسپارید. 

محتوای کم

یک عمل معمول در میان صاحبان سایت تلاش برای دستکاری در نتایج جستجو است، آنها با ایجاد هزاران صفحه در یک موضوع مشابه سعی می کنند در یک کلمه کلیدی افزایش رتبه داشته باشند  حال آنکه محتوای بسیار کمی برای بازدید کننده خود در این صفحات ایجاد می کنند. بگذارید رک بگویم اگر محتوای وب صفحه شامل یک پاراگراف کوتاه متن با یک عبارت جستجو است که به طور فراوان درون متن استفاده می شود، برای بازدیدکننده  مفید  و ارزشمند نیست. این را گوگل تشخیص می دهد و به مرور سایت شما افت می کند.

محتوای تکراری

گوگل به دنبال محتوای جدید و تازه برای اضافه کردن به پایگاه داده های بزرگ خود است. اگر مشابه محتوایی را که در وب سایت دیگری یافت می شود پیدا کند، علاقه زیادی به چیزی که شما  ارائه می دهید ،نشان نخواهد داد. اگر سایت شما یک محصول را به فروش می رساند و توضیحات دقیقی از محصول ارائه شده توسط سازنده ارائه می دهد  گوگل به شما امکان ارتقا می دهد اما اگر این محتوا  تکراری باشد ممکن است جریمه شوید. اگر یک مقاله در وبلاگ خود را از یکی از آن سایت های مقاله رایگان که چندین وبلاگ دیگر در آن قرار گرفته است، ارسال کنید، همچنین محتوای تکراری در نظر گرفته می شود. پس توصیه می کنم که همه چیز را در سایت خود به صورت اصلی و منحصر به فرد انجام دهید و نتایج جستجوی خود را بهبود ببخشید. در خصوص ساختار بندی و مقالات بروز در حوزه های طراحی سایت صفحه مقالات ما را برای تجربه نگاه کنید.

 متن در تصاویر یا انیمیشن ها

همانطور که قبلا در این مقاله گفته شد، گوگل به دنبال متن است. تصاویر، فلش و سایر انیمیشن های وب گاهی اوقات فراتر از چیزی است که می توان انجام داد. ربات جستجو که Google استفاده می کند در خواندن این نوع فایل ها بسیار خوب نیست، هرچند امروز این ربات ها  بهبود یافته اند اما هنوز حرف اول برای الگوریتم گوگل را متون نوشتاری می زنند. گوگل اظهار دارد که توانایی خواندن متن در تصاویر را دارد، اما به نظر ما این متن هنوز کمتر از متن واقعی در وب سایت شما در دید ربات ها قرار می گیرد.                                                       بهینه سازی سایت تضمینی، ما کیفیت را تضمین می کنیم. 

سایت های کند

گوگل عجله دارد و می داند شما هم همینطور هستید.  می خواهد وب سایت هایی را در نتایج جستجو نشان دهد که بهترین تجربه کاربر را نشان می دهد. اگر صفحات وب شما دیرتر از دیگران بارگذاری شود، رتبه بندی نخواهد شد و همچنین سرعت آن. اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما برای تصاویر فشرده، کد ساده و وب سرور  بهینه شده است تا اطمینان حاصل شود که بازدید کنندگان شما توسط یک وب سایت آهسته تجربه منفی در ذهنشان ثبت نکنند.

در آخر این نکته را در نظر بگیرید: هر روز مطالب روز حوزه سئو را دنبال کنید و مقالات دسته اول را مطالعه کنید. توانایی درک مطلب انگلیسی دارید؟ خوب، این سایت محتوای به روز و غنی در خصوص بهینه سازی سایت را در اختیارتان می گذارد.

برای حل اشتباهات در بهینه سازی سایت می توانید مطالب دیگر ما را نیز مطالعه کنید.

نکات پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت  طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

همچنین سئو سایت برای موتورهای جست و جو و  تبلیغات گوگل از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران ،تبلیغات گوگل و سئوسایت را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد.

ثبت سفارش