من قبل از آغاز طراحی گرافیک به تهیه محتوای وب سایت معتقد هستم و این به هر دو وب سایت و وبلاگ ها مربوط می شود.
من باور دارم:
طراحی سایت قوی، رنگ های جذاب، فونت ها و جعبه های طراحی شده را گسترش می دهد.
طراحی قوی بر کاربر متمرکز است.
طراحی وب سایت باید در اطراف کاربر، نیازهای خود، و نتیجه مورد نظر یک بازدید وب سایت ایجاد گردد. این باید بر چالش های کاربر و توانایی وب سایت برای حل این مسائل تمرکز شود. این نباید روی روند برنامه نویسی و قالب های از پیش ساخته تمرکز شود.

 

روند طراحی بیا و برو، اما تمرکز بر روی کاربر نباید باشد

من از افرادی که در مورد الزامات طراحی وب سایت خود صحبت می کنند ایمیل می گیرم و چندین بار این لیست ها بر روی معیارهای پروژه خاصی نظیر اسکریپت بی نهایت، منوها، تصاویر قهرمانانه، زمینه های ویدئویی و حرکت تمرکز می کنند. افراد به ندرت به یک شرکت طراحی نزدیک می شوند و اطلاعات را براساس بازدید کنندگان خود، نیازهای کاربر و اهداف نهایی بازدید وب سایت ارائه می دهند. صاحبان وب سایت ها در روندهای طراحی، وب سایت های رقبای خود، و آنچه که به نظر میرسد، عناصر طراحی مدرن و جاری هستند. در انجام این کار، آنها از بازدید کننده وب سایت واقعی رد می شوند. اغلب افراد یک قالب وب سایت یا وبلاگ را انتخاب می کنند و در ارائه گرافیکی یا زنگ ها و سوت هایی که ارائه می دهند، گرفتار می شوند. این یک خرید عاطفی است که تمایل به کمک به بازدیدکنندگان واقعی وب را از بین می برد. هنگامی که تم سهام را خریداری می کنند، محتویات آنها را در قالب بلوک های محتوایی موجود در قالب قرار می دهد یا بدتر از آن. آنها یک طراحی سفارشی را برای پیوستن به همان سبک و ارائه یک وب سایت برتر رقیب به کار می اندازند. در بیشتر موارد این منجر به ناامیدی و تاملات خریدار می شود. دلیل این امر این است که این فرایند به دنبال مسیر خرید، طراحی، توسعه و در نهایت محتوا است. این مسیر به ترتیب اشتباه است. این روند به عقب می رود و منجر به سرخوردگی می شود.

 

محتوا به تصمیمات طراحی آموزشی منجر می شود

مستند سازی جریان مورد نظر کاربر، مسیرهای بازدید کننده و تماس با اقدامات چیزی است که معمولا پس از اتمام طراحی گرافیک انجام می شود. متاسفانه این رویکرد اشتباه است چون شما را مجبور به مطابقت محتوا با موضوع وب سایت یا طراحی می کند. باید فقط مخالف باشد. قبل از این که خود را در عشق به یک وب سایت رقیب قرار دهید، از یک الگو وردپرس و یا دستیابی به یک طراح گرافیک استفاده کنید، باید از اهداف و اهداف وب سایت یا وبلاگ خود به فکر باشید. شما باید شخصیت کاربر خود، چالش های فردی خود، پیشنهاد راه حل خود و مسیرهایی که می خواهید این بازدیدکنندگان را در داخل وب سایت قرار دهید، مستند کنید. در حالی که طراحی گرافیک بسیار مهم است، باید در زمان مناسب در پروژه انجام شود تا به طور واقعی شما را قادر به ارائه وب سایت، محتوا و ارائه بهترین نور ممکن نماید. یکی از نقل قول های مورد علاقه من در این مورد این است : “محتوای قبل از طراحی طراحی در غیاب محتوای طراحی نیست، این دکوراسیون است “.
پیام ها و محتوا، بلوک های ساختمان و پایه گذاری وب سایت است. این به این معنی است که آنها باید قبل از هر رنگ، فونت و طرح بندی به دقت مورد بررسی قرار گیرند و مستندسازی شوند. عناصر طراحی باید پیام های کلیدی و محتوای مهم را ملحوظ کنند، برجسته کرده و نمایش دهند.

 

تمرکز بر محتوای حقوقی

در حالی که من می گویم قبل از آغاز طراحی باید محتوای را نوشته اید، من نمی گویم که شما باید تمامی مطالب خود را نوشته اید. این کار برای بسیاری از صاحبان وب سایت ها و کسب و کار ها بسیار مشکل است. من مشتریان را تشویق می کنم که بر روی بخش های اصلی وب سایت و صفحات اصلی تمرکز کنند. در طول فرآیند فروش معمولا من از طریق وبسایت خود میروم و به دنبال منافعهایی هستم که من فکر میکنم از قالبهای طراحی سفارشی بهره مند شوند. این بر اساس مشتری، صنعت و جمعیت شناسی هدف متفاوت خواهد بود. در اینجا برخی از مناطق معمولی است که بیشتر از یک استراتژی محتوا به نفع بیشتر است:

۱٫ خانه
۲٫ صفحه اصلی یا صفحه شرکت
۳٫ صفحه خدمات اصلی و صفحات خدمات شخصی
۴٫ صفحه اصلی و صفحات محصول منحصر به فرد
۵٫ بخش منابع، دسته ها و / یا موارد منابع
۶٫ شخصی ها
۷٫ قالب های صفحه فرود
۸٫ صفحه اصلی وبلاگ و پست های فردی وبلاگ
۹٫ صفحه تماس

گاهی اوقات من فقط چند قالب طراحی سفارشی را پیشنهاد می دهم و بار دیگر پانزده تا بیست پیشنهاد می کنم. این واقعا بستگی به پیچیدگی محتوا و تغییرات در جریان محتوای و تماس با اقدامات دارد. همانطور که ما به یک پروژه با یک مشتری پیشرفت می کنیم، ما دوست داریم تا حد ممکن اطلاعاتی در خصوص عناصر اصلی و نحوه تغییر آن بر اساس مناطق مختلف وب سایت داشته باشیم.
عناصر محتوا که در یک محتوا مهم قبل از طراحی وب سایت هستند:

۱٫ سرفصل ها و زیرشاخه ها
۲٫ پیام اصلی
۳٫ متن بند
۴٫ کاربر شخصی و مسیر بازدید کننده
۵٫ تماس با اقدامات
۶٫ تصاویر
۷٫ فیلم های
۸٫ جهت یابی
۹٫ حساب های رسانه های اجتماعی
۱۰٫ بهینه سازی موتور جستجو

هر چه طراح گرافیک خود می داند و در دسترس است، طراحی منحصر به فرد و هدفمند تر آن بیشتر خواهد شد.

 

پیدا کردن تعادل

همه شرایط به محتوای قبل از طراحی وب سایت اجازه نخواهند داد. شما باید تعادل پیدا کنید و شما باید جنگ ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید. اگر این رویکرد دشوار باشد، پیشنهاد می کنم از عناصر جهانی مانند ناوبری، جستجوگرها و فراخوانی اقدامات استفاده کنید. سپس تمرکز را با بررسی شخصیت های کاربر و مسیرهای بازدید کننده خود محدود کنید. تمرکز بر عناصر شناخته شده و با استفاده از صفحه اصلی شروع به طراحی آنها کنید و سپس طراحی را از مرکز مرکزی خود بسازید. در حالی که در حال حرکت از طریق این روند، متمرکز بر بازدید کننده، آنچه که آنها نیاز دارند، و آنچه شما در نهایت می خواهید آنها را انجام دهد.

این فرآیند می تواند غلبه کند، اما مانند هر چیزی در زندگی، شما باید آن را به شکلی تقسیم کنید و بیت بیتی را بزرگتر ارزیابی کنید.

 

ما می توانیم کمک کنیم؟

اگر برای طراحی مجدد وب سایت یا راهاندازی یک سایت جدید آماده هستید، دوست داریم کمک کنیم. ما یک رویکرد ترکیبی از قصد کاربر، طراحی سایت و SEO را ارائه می دهیم. اما برای سوالات و تعداد زیادی از آنها آماده باشید هر چه بیشتر در مورد شما و بازدید کننده بیشتر بدانید، بیشتر ما میتوانیم به اهداف و اهداف بازاریابی خود دست یابیم.

سخن پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت  کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت   طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

سئو سایت برای موتورهای جست و جو و همچنین  تبلیغات گوگل  از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران و سئو را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد. بازاریابی و تبلیغات به رکن اساسی جامعه امروز ما تبدیل شده است.

به این مقاله امتیاز دهید:
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
چک لیست سئو وردپرس 2021 نکات طلایی درباره چک لیست سئو وردپرس (آپدیت2021)

سئو عملیاتی برای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است، بطوری که سایت شما در صفحات اول گوگل دیده شود. تهیه چک لیست سئو وردپرس (SEO Checklist)  کمک می‌کند ...

بوت استرپ چیست بوت استرپ Bootstrap چیست ؟

بوت استرپ Bootstrap مجموعه ای از ابزارهای رایگان برای ایجاد صفحات وب و نرم افزارهای تحت وب است که شامل دستورات HTML، CSS و توابع جاوا اسکریپت جهت تولید ...

بیشتر بخوانیم
css چیست CSS چیست ؟

وقتی شما اقدام به طراحی سایت می کنید پایه و اساس این کار دو زبان برنامه نویسی Cascading Style Sheet)CSS)  و HTML است. در یک تعریف ابتدایی می توان ...

بیشتر بخوانیم
آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.