تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

۹ ابزار گوگل برای کسب و کار شما

گوگل به طور عمده برای قابلیت های جستجو شناخته شده است، اما آیا می دانستید که بسیاری از سرویس های...

گوگل به طور عمده برای قابلیت های جستجو شناخته شده است، اما آیا می دانستید که بسیاری از سرویس های دیگر که Google  ارائه می دهد وجود دارد و اکثر آنها رایگان هستند. ابزارهایی فراتر از Google Maps، Gmail و YouTube  . محصولات فوق العاده زیر را بررسی کنید که ممکن است به شما کمک کند کسب و کار شما را به طور موثر تر انجام دهد.

 

  1. گجت های Google

 

 

گجت ها اشیای مینیاتوری هستند که محتوای پویا و سرگرم کننده ای را ارائه می دهند که می تواند در هر وب سایت قرار گیرد. شما ابزارهای مفید مانند لیست کارها، مبدلهای ارز، تقویمها، ماشین حسابها، پیش بینی هوا، ساعتهای جهان و هزاران نفر دیگر را پیدا خواهید کرد. ابزارها به دسته ها شامل اخبار، ابزار، ارتباطات، فناوری، سرگرمی و بازی، امور مالی، ورزش و شیوه زندگی تقسیم می شوند.

 

  1. Google Analytics

 

 

اگر شما یک وب سایت دارید، Google Analytics می تواند تمام ترافیک، ارجاع ها، تبلیغات، فروش و تبدیل شما را ببیند. این به شما می دهد که چگونه بازدید کنندگان در وب سایت خود رفتار می کنند – چه صفحه ای وارد شده اند، چه مدت طول می کشد، چه تعداد صفحاتی که آنها مشاهده می کنند، چه کلمات جستجو شده آنها برای پیدا کردن شما و خیلی بیشتر. همچنین به شما امکان می دهد تا ببینید چه میزان تلاش های رسانه های اجتماعی شما موثر است و بخش هایی از وب سایت شما به خوبی انجام می شود. برای نصب گوگل آنالیز، همه شما (یا طراجی سایت ) باید کاری کنید که کد HTML  ساده ای را در سایت خود قرار دهید و ردیابی بلافاصله شروع می شود.
گوگل آنالیتیک نه تنها به شما امکان اندازه گیری فروش و تبدیل را می دهد، بلکه به شما می دهد که چگونه بازدیدکنندگان از سایت شما استفاده می کنند، چگونه به سایت شما می رسند، و اینکه چگونه می توانید آنها را بازگردانید.

 

  1. گوگل هشدار

 

 

گوگل هشدارها به شما اجازه می دهد بروزرسانیهای ایمیل جدیدترین نتایج مربوط به Google را تنظیم کنید، بنابراین می توانید اخبار فعلی را نظارت کنید، چشم انداز خود را در مورد رقبا یا صنعت و یافتن چیزهایی که ممکن است در مورد شما یا محصولات یا خدمات خود بگویم. هشدارهای Google تنظیم آسان است.

 

  1. Google Drive

 

 

Google Drive مجموعه ای عالی از محصولات است که به شما امکان می دهد فایل ها و پوشه ها را با دیگران از جمله مشتریان و همکاران کسب و کار خود به اشتراک بگذارید. این اجازه می دهد تا چند نفر برای یک بار در همان سند کار کنند. Google Docs، مانند MS Word، Spreadsheet Google، شبیه به MS Excel و Google Slide معادل MS Powerpoint، همه بخشی از Google Drive است. بدون نیاز به ایمیل خودتان فایل ها و یا انتقال آنها از طریق یک کارت USB. به سادگی به اینترنت متصل شوید و تمام فایل های خود را از هر کامپیوتر قابل دسترسی است.

 

  1. گوگل ترجمه

 

 

گوگل ترجمه اجازه می دهد وب سایت شما را به زبان های دیگر از جمله اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، چینی و بیش از ۶۰ دیگر langauges ترجمه شده است. پلاگین ترجمه رایگان وب سایت به سرعت و به آسانی دسترسی جهانی خود را گسترش می دهد. ترجمه گوگل نیز مفید است اگر شما نیاز به عبارات / نظرات یا اسناد به زبان انگلیسی داشته باشید.

 

  1. Blogger

 

 

Blogger ابزار وبلاگنویسی گوگل است. وبلاگ ها راه را برای ارتباط با مشتریان خود فراهم می کنند و به افزایش حضور در موتورهای جستجو بزرگ کمک می کنند. اکثر افراد روزانه یا هفتگی وبلاگ خود را با اطلاعات مربوط به کسب و کار خود، اخبار صنعت و راهنمایی ها و ترفندهای مفید به روز می کنند.

 

  1. Google Calendar

 

 

تقویم گوگل به شما اجازه می دهد همکاران و کارکنان تقویم و برنامه های خود را ببینید، به شما کمک می کند به راحتی به مدیریت زمان و قرار ملاقات خود. همگام سازی دو طرفه با تقویم تلفن همراه شما این است که شما می توانید به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید حتی زمانی که از میز خود دور هستید. شما می توانید یادآوری های قابل تنظیم را تنظیم کنید و حتی افراد دیگر را به رویدادهای تقویم خود دعوت کنید. مهمان می تواند به دعوت نامه ها از طریق ایمیل یا از طریق تقویم گوگل پاسخ دهد.

 

  1. Picasa Web Album وب

 

 

عکس های محصولات خود، پروژه ها و تصاویر تازه از نمایشگاه ها و سمینارها را با شرکای تجاری و مشتریان خود به اشتراک بگذارید. شما همچنین می توانید عکس ها را ویرایش کنید، جلوه های ویژه ایجاد کنید و به راحتی آنها را سازماندهی کنید.

 

  1. تبلیغات گوگل

 google adwords

Google AdWords،تبلیغات گوگل صرف نظر از بودجه شما، یک راه آسان برای تبلیغ محصولات و خدمات شما در Google است. آگهی ها همراه با نتایج جستجو نمایش داده می شوند، معمولا در بالای صفحه یا در سمت راست. هنگامی که یک تبلیغ AdWords هدفمند با کلمات کلیدی ایجاد می کنید، شما کلیدواژه ها و عبارات کلیدی را انتخاب می کنید که تبلیغ شما ظاهر می شود و حداکثر مبلغی را که مایل به پرداخت هر کلیک می کنید تنظیم کنید.

 

  1. اخبار گوگل

 

 

با اخبار و اطلاعات مربوط به صنعت خود به روز باشید. Google News یک سایت خبری از کامپیوتر است که سرفصل های مربوط به منابع خبری سراسر جهان را نمایش می دهد، داستان های مشابه را با هم ترکیب می کند و آنها را نمایش می دهد. شما می توانید صفحه خود را تنظیم کنید تا داستان هایی را که به شما بیشتر علاقه دارند، به نمایش بگذارید نه تنها بر روی رایانه شما، بلکه همچنین تلفن همراه شما
گوگل بسیاری از ابزار و خدمات مفیدتر از جمله  iTalk ، Adsense ، Google+، جستجوی سفارشی، ابزار وب مستر و دیگرین را ارائه می دهد. خبر خوب این است که اکثر اینها رایگان و آسان برای استفاده هستند.

 

پا نوشت

طراحی سایت ،  طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ،

ثبت سفارش