یکی از بزرگترین اشتباهات صنعت ما این است که در مورد کار خوب برای خودمان صحبت می کنیم. این یک دروغ خودخواهانه است که افراد با شهرت خوب به خود می گویند موفقیت خود را توضیح دهند. موفقیت به معنای چیزهای زیادی برای بسیاری از مردم است. برخی فکر می کنند که کار بر روی پروژه هایی که دوست دارند کار می کنند. دیگران معتقدند که پول زیادی را به دست آورده اند، اما دیگران معتقدند که زمان بیشتری را صرف خانواده می کند. با این حال شما تصمیم می گیرید که موفقیت را تعریف کنید، به همکاری دیگران نیاز خواهد داشت. این شامل فرود شغل مناسب، بردن کار درست و توانایی پرداخت هزینه های کافی برای خدمات شما می شود. اگر این همه با کیفیت کار شما تعریف شود عالی خواهد بود، اما این نکته نیست. عامل دیگری در بازی وجود دارد؛ شهرت شما

من شما را در یک راز می گذارم من کار شگفت انگیزی انجام نمیدهم. من اشتباه نمیکنم ، من خوبم. اما من در صنعت و یا هر چیز دیگری، ذهن منفی ندارم. من برای نشریات برجسته ای مانند مجله Smashing Magazine مقاله هایی در مورد طراحی سایت می نویسیم و در رسانه های اجتماعی پیگیری های بزرگی می کنم. همه اینها، علیرغم این واقعیت است که هزاران نفر از مردم می دانند که من چه می دانم و می دانند چه کارهایی انجام میدهم. من دوست دارم ادعا کنم این یک استعداد است.

صادقانه بگویم، انجام این کار من را ناراحت می کند. ما از صحبت کردن در مورد خودمان نفرت داریم و افرادی را که به خود اهمیت میدهند، نفرت داریم. اما از دیدگاه حرفه ای، این بهترین کاری بود که من انجام دادم. این کار به من کمک کرد تا کار را به نقطه ای برسانم که در آن می توانم کارم را انجام دهم و انتخاب کنم. این به این دلیل است که مشتریان من بیشتر به من احترام می گذارند. آنها می دانند من شهرت دارم و بنابراین به آنچه که باید گفتم گوش کنید. شهرت را به عنوان یک ارز سنجید. پولی که می توانید برای پیشرفت حرفه خود ببرید، مشتریان جدید را برنده شوید و یا اطمینان حاصل کنید که پروژه ها کمی ساده تر اجرا می شوند. این پولی است که می توانید برای دستیابی به نسخه موفقیت خود صرف کنید. البته، هیچ یک از این منصفانه نیست. مردم باید توانایی، شهرت را احیا کنند. اما اکثر مشتریان نمی دانند که چه چیزی به نظر می آید و بنابراین باید به چگونگی صحبت کردن دیگران در مورد شما بپردازد. این بدان معنی است که شهرت خیلی بیشتر از کیفیت کار شماست.

 

اعتبار شما بیشتر از کار شماست

برای شروع، تولید عالی کار شهرت خود را نمی سازد، اگر مردم از آن آگاه نیستند. مطمئنا، کلمه دهان از مشتریان راضی است مهم است، اما این تنها شما را تا به حال گرفته است. اگر از آنجا بیرون بیایید و در مورد کارتان صحبت نکنید، هیچکس در مورد آن نمی داند. به همین دلیل است که بسیاری از ما از دانکن هالدین، علیرغم داشتن جایزه نوبل در فیزیک، شنیده ایم، اما شما از استفان هاوکینگ شنیدید که نیست. سپس شما همچنین باید اطمینان حاصل کنید که مردم به شما یادآوری می کنند. اگر به طور مداوم تقویت نشود، مردم خاطرات و اعتبار کوتاه می توانند به سرعت از بین بروند. سرانجام، آنها باید مثل شما باشند. شما می توانید بهترین کار در جهان را تولید کنید، اما اگر شما ناراحت هستید، پس شما به طور کامل به اشتباه نوع شهرت برسید. بنابراین اگر کیفیت کار شما به اندازه کافی برای ایجاد اعتبار جامع نیست، پس چه چیزی است؟

 

اسرار برای ایجاد یک اعتبار بهتر

به نظر من من هیچ گری وینچوک نیستم من یک پرفروش تایمز نیستم که امپراتوری کسب و کار را بر اساس نام تجاری شخصی خود ساخته است.  من می خواهم بگویم که موفقیت من در ارتقاء خود به برنامه ریزی دقیق منجر شده است، اما این دروغ است. درجه خوبي از موفقيت و زمانبندي بود. به عنوان مثال، زمانی که من یک پادکست طراحی وب سایت را شروع کردم هیچ چیز دیگری در مورد این موضوع وجود نداشت. یک انحصار داشتم این به شما یک سر شروع خوبی می دهد! شما می توانید استدلال کنید که موفقیت من از درک این فرصت است. اما دوباره این شانس بیشتر از قضاوت بود و هرچند این چیزی نیست که شما می توانید در وضعیت خود تکرار کنید. اما در میان تمام شانس نابینا، من چند مورد درست انجام داده ام. من می توانم در مورد نوشتن پست های بزرگ و یا به همین دلیل پادکست من موفق بوده است. اما بسیاری از موفقیت های من به دو چیز پیچیده است. اولین چیزی است که من خوابیده است.

وقتی به ساختمان شهرت می آید، مردم خیلی سریع می روند. آنها یک وبلاگ را شروع میکنند و پس از آن هیچ کس آن را نمیشناسد. آنها برای یک کنفرانس مذاکرات را ارائه می دهند اما پس از چندین رد پیشنهادات را رد می کنند. بنابراین ادامه می یابد، یک رشته از تلاش های نیمه کاره. ساختمان اعتبار طول می کشد، نه هفته ها، نه ماه ها، بلکه سال ها. سالها هیچ کس به شما توجه نکرده است. سالها قبل از آنکه شمار افرادی که به پادکست من مشترک شده بودند، سالها طول کشید تا 600 برابر شود. سالها قبل از اینکه من خواسته شد در یک کنفرانس صحبت کند یا دعوت نامه برای نوشتن یک کتاب داشته باشد. هنگامی که به ساختمان شهرت می آید، شما باید مدت ها فکر کنید. این بدان معنی است که شما نیاز به یک دلیل برای انجام آنچه شما انجام می دهید غیر از شهرت. من وبلاگ نویسی کردم چون می خواستم همه چیزهایی را که یاد گرفتم بسازم. هر هفته پادکست خود را ضبط کردم زیرا لذت بردم با مردم چت می کردم. بدون این انگیزه های اضافی، من نیز رها شده ام. اما خستگی نقش مهمی نیز ایفا می کند. از آنجایی که بخش پادکست گاه به گاه می توانست پخش شود، نتیجه گیری می کرد که کار مشتری مهم تر از ارسال یک مقاله است که هیچ کس نمی تواند بخواند. با این حال، شما نمی توانید چنین فکر کنید. اگر انجام دهید، خود ارتقاء همیشه در پایین فهرست کار شما قرار دارد و هرگز اتفاق نخواهد افتاد. تا امروز، من بدون شکست، ارسال مقاله هر سه شنبه و پادکست هر پنج شنبه. خبرنامه من روز جمعه را می گذراند، زیرا می دانم چقدر مهم است که در مقابل ذهن مردم قرار گیرم. تنها زمانی که من می گذرم، زمانی است که من در تعطیلات هستم. از آنجا که اگر من شروع به از بین بردن، مردم به سرعت به من فرار می کنند مثل این گروه پسر 80 شما که خیلی دوستش دارید. اما قرار دادن محتوای منظم کافی نیست. این باید نوع مناسب محتوا باشد.

 

شما تعیین کننده هدف هستید

در حالی که مزخرفه من مزیتی را به اثبات رساند، من خودم را ندیدم، به خصوص وقتی که آن را برای ساختن اعتبار به وجود آورد. اگر من راستگو باشم، انگیزه من در اوایل روز، تصدیق “بچه های سرد” جهان دنیای طراحی بود. من می خواستم یک ستاره از جامعه طراحی وب هستم، و این چیزی است که من نوشتن و پادکست انجام دادم. نه تنها این به این معنی است که من خودم را ناامید کردم زمانی که هیچ چیز رخ نداد، اما منجر به من به طور کامل به مخاطبان اشتباه نوشتن. به جای نوشتن برای افرادی که ممکن است به طور بالقوه من را استخدام کنند، وقت خود را صرف نوشتن مقالات با هدف تحت تاثیر قرار دادن طراحان وب دیگر قرار دادم. من اشتباه نکنم هیچ مشکلی با به اشتراک گذاشتن دانش خود با همتایان شما وجود ندارد. در واقع، این چیزی است که همه ما باید انجام دهیم. اما ما باید به یاد داشته باشیم که دقیقا چطور می خواهیم شهرتمان را بسازیم. در نهایت، این کار ماست که پیشرفت کنیملزذ و کار را ببریم. این بدان معنی است که ما باید زمان و زمان زیادی را صرف سرمایه گذاری در زمان خود کنیم. آیا ما در یک کنفرانس جی کوئری صحبت می کنیم که ما همیشه احترام و تحسین کرده اید، و یا در یک رویداد کسب و کار بدون درز پر از مشتریان بالقوه؟ شخصا، هر زمان که بخواهم انتخاب کنم. ما همچنین باید در مورد کسانی که هدف قرار دارند تمرکز کنیم. بزرگتر تعداد افرادی که شما در تلاش برای ایجاد شهرت با سخت تر از آن خواهید بود. تبدیل شدن به یک ستاره جهانی در طراحی وب بسیار دشوار است. اما تبدیل شدن به طراح وب در داخل یک بخش یا طاقچه بسیار ساده تر است. با منابع محدودی که در اختیار ما قرار می گیرد، تمرکز بیشتر بر روی یک منطقه خاص که در آن شهرت ما را تشکیل می دهد، بسیار محسوس تر است. اگر چه توصیه های فوق کمک می کند، این به تنهایی کافی نیست. حتی اگر شما در هر جنبه ای از ساختمان شهرت کارشناس باشید، ممکن است هنوز موفق نشوید. به همین دلیل است که نگرش ما بدترین دشمن ماست.

 

غلبه بر اشتباهات خود

من از افراد عذر خواهی می کنم که چرا هرگز نمیتوان اعتبار خود را که در این مقاله در مورد آن صحبت کرده ام، ساختم. آنها حتی قبل از اینکه به خاطر اندیشه خود شروع به شکست نکردند، شکست خورده اند. بنابراین بگذارید لحظه ای برای رسیدگی به برخی نگرش های شکستخورده که ممکن است در ذهن شما متمرکز شود، توجه کنید.

 

مردم مرا رد می کنند

شاید شما به عنوان سخنگوی رد شدید یا یک پست به Smashing Magazine ارسال کردید که رد شد. شاید بخواهید یک کتاب بنویسید اما ناشر را نمیتوانید پیدا کنید. به هر حال، آن را دریافت کنید. شما برای ساخت شهرت نیاز به هیچ یک از این موارد ندارید. اگر به عنوان یک سخنران رد شوید، شروع به ارائه وبینارها کنید. اگر شما نمی توانید یک معامله کتاب دریافت کنید، خود را منتشر کنید. اگر مردم مقالات شما را قبول نکنند، یک وبلاگ بسازید. شما برای دستیابی به یک مخاطب به یک دروازه بان نیاز ندارید. مطمئنا، شما در ابتدا به افراد کمتری دست خواهید یافت، اما به شما وقت می بخشد تا مهارت های خود را بالا ببرید. با توجه به زمان کافی، شما را به اندازه کافی خوب جذب می کند تا توجه مخاطبان را جلب کند. در نهایت، آنها درب شما را می کشند.

 

من وقت کافی ندارم

من می خواهم به شما یک حقیقت تکان دهنده بدهم ما همگی همان تعداد ساعت ها را در یک روز داریم. زندگی من همانطور که شما به عنوان مشغول است، اما من پیدا کردن زمان برای ارسال یک مقاله و پادکست قسمت هر هفته. بخشی از این است که من زمان خوبی را مدیریت می کنم. اما به طور عمده، آن است که من آن را اولویت بندی کنم. شما ممکن است احساس کنید که شما زمان را ندارید زیرا به سختی می توانید با کار کردن آخر هفته ها و شب ها کار کنید. خوب، شما مشکلات بزرگتری دارید و باید مقاله من را درباره قیمت گذاری زمان خود بخوانم.

 

من به اندازه کافی نمی دانم

بسیاری از مردم از ترس انتقاد از افکار خود به صورت آنلاین هراس دارند. آنها فکر می کنند که به اندازه کافی می دانند و نمی خواهند مثل یک ادم احمق باشند. به من اعتماد کن، من این را می گیرم، و همه با همین پروژه طراحی سایت کار می کنند. اما لطفا اجازه ندهید که شما را عقب نگه دارد. در حقیقت، همیشه کسی وجود دارد که کمتر از شما می داند. صادقانه بگویم افرادی هستند که بیشتر می دانند، اما این بدان معنا نیست که شما ارزش افزوده ای ندارید. من توصیه می کنم تجربیات شخصی خود از پروژه های طراحی سایتی که توسط شما اجرا شده است به اشتراک بگذارید. با صحبت کردن در مورد تجربه خود، شما در زمین امن است. هیچکس نمیتواند به شما بگوید شما اشتباه میکنید چون فقط به آنچه که برای شما اتفاق افتاده است به اشتراک گذاشته میشود. همچنین، هیچ کس دیگری چنین تجربه ای نداشت، و به همین ترتیب هیچ کس نمی تواند جایگاه آن را به اشتراک بگذارد. این کار را برای مدت زمان طولانی انجام دهید و اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. نکته: کتاب عالی Denise Jacobs یک نقطه شروع عالی برای ایجاد اعتماد به نفس است تا خودتان را از آن بیرون کنید.

 

من از نوشتن و سخن گفتن متنفرم

در نهایت، من می شنوم که تعداد زیادی از مردم می گویند که آنها عمیقا صحبت می کنند یا به سختی می نویسند. باور کنید یا نه، این چیزی است که در ابتدا سخت پیدا کردم. به عنوان یک کودک، من یک لکنت داشتم و در یک گروه به شدت سخت صحبت کردم. من همواره با املا و دستور زبان که سالیان سال از نوشتن من بود، تلاش می کردم. اما صحبت کردن و نوشتن درست مثل هر مهارت دیگری است. در نهایت شما در آن موفق شدید. به همین دلیل است که من از این واقعیت پشیمان نیستم که تا این حد برای مخاطبان کوچکی بودم. این زمان برای به دست آوردن اعتماد به نفس بهتر و بیشتر به من داد. در نهایت این چیزی است که شهرت را ایجاد می کند. این در مورد افزایش اعتماد به نفس و تمایل به خروج از سایه است. این آسان نیست به ویژه اگر شما یک شخصیت درونی تر از خودتان هستید، اما ارزشمند است. شما چیزی برای به اشتراک گذاشتن ارزش دارید و کسانی که به دنبال آن هستید، به شما چیزی ندارند.

سخن پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت  کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت   طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

سئو سایت برای موتورهای جست و جو و همچنین  تبلیغات گوگل  از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران و سئو را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد. بازاریابی و تبلیغات به رکن اساسی جامعه امروز ما تبدیل شده است.

به این مقاله امتیاز دهید:
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
چگونگی گسترش بازار چگونگی گسترش بازار

گسرتش بازار شاید یکی از دغدغه های اصلی تمام صاحبان کسب و کار در همه بخش های مختلف اقتصاد در تمام کشورهای دنیا باشد. امروز افزایش فروش، بازاریابی و ...

بیشتر بخوانیم
بازاریابی شفاهی بازاریابی شفاهی

بازاریابی شفاهی در یک جمله به معنی چرخیدن دهان به دهان برند یا محصولی خاص از برند شما در میان صحبت های روزمره عموم مردم است. برای مثال وقتی ...

بیشتر بخوانیم
محاسبه ارزش برند محاسبه ارزش برند

ارزش برند یکی از موضوعاتی است که شرکت های مختلف هنگام انتقال سهام خود به دیگری بر روی آن مانور می دهند و همچنین مهمترین دارایی معنوی یک شرکت ...

بیشتر بخوانیم
آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.