آموزش مبتدی CSS
زمان مطالعه: 6 دقیقه

مقاله امروز چند مرحله از آموزش مبتدی CSS برای مبتدیان که به شما برخی از ترفندهای CSS شگفت انگیز برای بهبود مهارت های طراحی خود را جمع آوری می کند آموزش می دهد. اگر می خواهید بدانید که چگونه دکمه های ۳D، دکمه های پیوند اجتماعی، دکمه های پیشرفت، منوهای ناوبری، تایپوگرافی ۳D، منوها و غیره را ایجاد می کنیم مرحله به مرحله با ما همراه باشید.

CSS فرآیند اولیه یادگیری این زبان می تواند کمی دلهره آور باشد، برای یادگیری آن بسیار دشوار است که بتوان کشف کرد .خوشبختانه مقدار زیادی از اطلاعات ارزشمند و منابع CSS وجود دارد که در وب وجود دارد که همه چیز را از اصول اولیه تا موضوعات پیشرفته پوشش می دهد.

CSS

این آموزش ها برای توسعه دهندگان مبتدی وب که میخواهند مهارتهای CSS خود را بهبود ببخشند مناسب است. شما نیاز به برخی از دانش های اساسی از CSS  برای تسریع کار خود دارید.همه ی این آموزش ها را ببینید و ببینید چه چیزهایی می توانید بعدا یاد بگیرید.

این آموزش های CSS شگفت انگیز به شما یک گام به گام نشان می دهد که چگونه با موفقیت از عناصر وب مختلف، از ابتدا ایجاد کنید. شما می توانید مهارت ها و عملکردهای خود را با یادگیری این آموزش بهبود بخشید.

شروع می کنیم :

دکمه پیشرفت تخت و سه بعدی

این یک آموزش عالی است که در آن طراح نشان می دهد که چگونه به سرعت یک دکمه پیشرفت ۳ بعدی را ایجاد کنید.

دکمه پیشرفت دایره ای

این آموزش را ببینید که می توانید آن را برای ایجاد این دکمه متحرک SVG خیره کننده استفاده کنید.

چهار سبک دکمه های مختلف

با دنبال کردن این آموزش، نحوه ایجاد این دکمه زیبا را بیاموزید. شما ۴ دکمه های مختلف دکمه که می توانید ایجاد کنید و استفاده کنید.

دکمه های پیوند اجتماعی

SOCIAL

دکمه هایی که به رسانه های اجتماعی پیوند دارند بسیار مهم هستند و با این آموزش عالی می توانید یاد بگیرید که سریع خود را ایجاد کنید.

سبد خرید متحرک CSS

در این آموزش، طراح به شما این امکان را می دهد که با استفاده از CSS  این سبد جانبی متحرک را طراحی کنید.

منوی خالی

این یک منوی تزئینی زیبا است که می‌توانید خودتان را در پروژه‌های خود ایجاد کنید . این برنامه آموزشی تمام مراحل لازم برای دستیابی به این عنصر را نشان می‌دهد .

کادرهای Google Polymer

یاد بگیرید چطور با دنبال کردن این برنامه آموزشی ، یک تیک چک باکس گوگل را ایجاد کنید . این برای مبتدیان عالی است ، تمام چیزی که نیاز دارید دانش اولیه CSS است .

متحرک تک ورودی فرم ۳D

نحوه ایجاد این ورودی تک با یک فرم۳Dو یک طراحی متحرک! این گزینه می تواند در موقعیت های مختلف در پروژه های آنلاین شما مورد استفاده قرار گیرد.

مربع پویانمایی سفارشی

به دنبال ایجاد یک چک باکس خیره‌کننده برای وب سایت خود هستید ؟ این برنامه آموزشی فقط آن را به شما نشان می‌دهد ! شما می‌توانید نحوه سفارشی کردن و انیمیشن را یاد بگیرید .

تاثیر پویانمایی مرزی

003984-Creating-a-Border-Animation-Effect-with-SVG-and-CSS

این آموزش شگفت انگیز را بررسی کنید و یاد بگیرید چگونه این انیمیشن اثر مرز ایجاد کنید و آن را به عناصر خود اضافه کنید.

تایپوگرافی ۳ بعدی CSS

 

این یک برنامه آموزشی مفید است که نشان می‌دهد چگونه با استفاده از CSS به موفقیت برسید .

اثر متنی نئون

اثر متن نئون از این برنامه آموزشی پیروی می‌کند تا یک اثر متن پررنگ در هر متن از وب سایت شما ایجاد کند .

دکمه برگر HTML

دکمه‌های منو برای وب سایت‌ها ضروری هستند و این برنامه آموزشی به شما راهنمای گام‌به‌گام در ایجاد این دکمه HTML را هدایت می‌کند .

اسلاید و فشار دادن منوها

این سبک های منو فوق العاده را با اسلاید یا افکت های فشرده بررسی کنید. با دنبال کردن این آموزش، چگونگی ایجاد آنها را بیاموزید. نگاهی بیندازید و شروع به ایجاد این عنصر وب خیره کننده کنید.

منوی ثابت عمودی

یادگیری نحوه طراحی این منوی ثابت عمودی ثابت را فقط در چند مرحله ساده انجام دهید. این آموزش شامل تمام اطلاعاتی است که شما نیاز دارید تا به نتیجه نهایی برسید.

منوی مورب CSS

در این آموزش، طراح به شما یک روش گام به گام نحوه ایجاد این منوی دیجیتالی فوق العاده را نشان می دهد. شما از زبان CSS استفاده می کنید و حداقل دانش پایه ای از CSS را نیاز خواهید داشت.

بازنشانی سبک های خود با بازنشانی CSS

CSS ستون فقرات صفحات وب است. این مقاله به شما در انجام تمرینات CSS، کمک می کند از تفاوت های متقابل مرورگر جلوگیری کنید.

آموزش دهی موقعیت CSS 

این برنامه آموزشی تا ۱۰ مرحله برای تعیین موقعیت CSS به شما کمک خواهد کرد . شما ویژگی‌های چیدمان متفاوتی مثل موقعیت : استاتیک ، موقعیت : نسبی ، موقعیت : مطلق ، و غیره و نحوه استفاده از آن‌ها را پیدا خواهید کرد .

ویژگی های خاص CSS

اگر با CSS مشکل خاصی دارید، این آموزش کمک بزرگی خواهد بود. یک نگاه داشته باشید و هر مرحله را به وضوح از طریق متن و تصاویر توضیح می دهید.

ستون های مصنوعی

این یک آموزش واقعا خوب برای مبتدیان CSS است که تکنیک ستون های faux را توضیح می دهد. این مقاله به حل بسیاری از مشکلات شما کمک خواهد کرد و پروژه بعدی شما واقعا خوب خواهد شد.

لیست های مرتب شده با CSS

مرتب کردن فهرست‌ها با CSS در پروژه‌هایتان به شما کمک خواهد کرد . اگر می‌خواهید بیشتر بدانید ، در این مقاله یک مثال واقعا ً خوب پیدا خواهید کرد که قدم به قدم آن‌ها را توضیح می‌دهد . در مورد مفاهیم CSS مانند کشش عمودی ، قرار دادن ستون‌های قرار گرفته و نیز ویژگی شناور یاد بگیرید .

Divitis : چه چیزی است و چگونه از آن اجتناب کنید؟

اگر کد شما آهسته، ضعیف و دشوار باشد، ممکن است مشکل باشد. Divite به معنای استفاده بیش از حد برچسب div برای اهداف غیر از تقسیم یک صفحه به بخش است. این آموزش توضیح می دهد که چه چیزی تقسیم شده است و راه حل های متناوب در مورد چگونگی اجتناب از آن به شما می دهد.

HTML و CSS طراحی وب پاسخگو

طراحی وب سایت پاسخگو، پروژه بعدی شما را در هر دستگاه نمایش می دهد. این تکنیک همه چیز در مورد استفاده از CSS و HTML برای تغییر اندازه، بزرگنمایی یا انتقال محتوا است تا بتوان آن را کاملا بر روی هر دستگاه مشاهده کرد. خواندن این آموزش به شما کمک می کند که طراحی پاسخگو خود را ایجاد کنید.

۱۰ نمونه از زیبا سازی تایپوگرافی CSS و نحوه انجام آنها!

این آموزش منافع نویسنده را در چگونگی تایپوگرافی با استفاده از CSS تنها نشان می دهد. شما نمونه هایی بسیار خوبی از تایپوگرافی زیبا همراه با کد خود را پیدا خواهید کرد.

طراحی سایت خود را با استفاده از CSS3 به جلو ببرید

آیا شما به دنبال چیزی جدید برای شروع خلاقیت خود در طراحی سایت هستید. نگاهی به این مقاله برای دیدن جدیدترین ترفندها CSS3 که به شما ارائه می دهد، بیندازید.

نکات پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت  طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

همچنین سئو سایت برای موتورهای جست و جو و  تبلیغات گوگل از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران ،تبلیغات گوگل و سئوسایت را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد.

به این مقاله امتیاز دهید:
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

چت بات چت بات چیست؟ + مزایا و معایب و کاربردها

زمان مطالعه: 5 دقیقهاحتمالا ایده چت بات شما را وسوسه کرده است و قصد دارید درباره آن، اطلاعاتی کسب کنید. لازم است که درباره مزایا و معایب چت بات ...

بیشتر بخوانیم
هاست در ایران 10 هاست برتر ایرانی در سال 1401

زمان مطالعه: 5 دقیقهخدمات میزبانی وب یکی از موارد ضروری برای راه اندازی هر وب سایت است. گزینه های زیادی در بین شرکت های هاست ایرانی وجود دارد. شما ...

بیشتر بخوانیم
راهنمای انتخاب بهترین هاست راهنمای خرید بهترین هاست در سال 2022

زمان مطالعه: 6 دقیقهبرای خرید بهترین هاست لازم است که به یکسری موارد توجه ویژه ای شود. اگر قصد راه اندازی یک وب سایت دارید، باید بدانید که انتخاب ...

بیشتر بخوانیم

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.