طراحی سایت آزمایشگاه

طراحی سایت آزمایشگاه

طراحی سایت آزمایشگاهی در گروه طراحی سایت مراکز طبی، پاتوبیولوژی، آزمایشگاه ژنتیک، آزمایش تشخیص طبی، همولوژی و همچنین طراحی سایت آزمایشگاه برای اهداف غیر پزشکی مانند: طراحی سایت آزمایشگاهی بخش آزمایشگاه‌های صنایع غذایی، پتروشیمی و یا کارخانجات صنعتی دیگر نیز اجرا و انجام می گیرد.

ضرورت و اهمیت طراحی سایت آزمایشگاه

وب سایت های آزمایشگاهی سبب کاهش ازدحام فیزیکی در آزمایشگاه شده و از سوالات رایج تلفنی می کاهد.

طراحی سایت آزمایشگاه یکی از بهترین راه های اطلاع رسانی می باشد که می توان به سادگی خدمات و امکانات وهمچنین فعالیت های انجام یافته در آزمایشگاه را به بیماران و متخصصان مورد نظر معرفی کرد، همچنین جهت ارائه اطلاعات، ارسال مدارک و نتایج آزمایش بیماران دیگر نیازی به چاپ و ارسال نتایج آزمایش بر روی کاغذ که هزینه بر است وجود ندارد.

وب سایت ازمایشگاهآزمایشگاهی که از وب سایت اختصاصی و کارآمدی برخوردار است اعتبارش نزد کاربران بیشتر شده و نشانگر همگام بودن آن با تکنولوژی و دانش روز جهان می باشد.

لازم به ذکر است با داشتن این طراحی سایت آزمایشگاهی، مراجعان شما و پزشکان معالج می توانند سریعا به نتایج آزمایشات خود دسترسی داشته باشند بدون اینکه زمان وهزینه ای تلف گردد. مخصوصا این سهولت دسترسی برای مراجعه کننده ای که مجبور است مسافت طولانی را طی کند بسیار مفید بوده و همچنین گفتنی  است دسترسی به اینگونه وب سایت از تجمع مراجعه کنندگان بصورت حضوری در مراکز تشخیص طبی بطور چشمگیری می کاهد.

سرویس ها و امکانات وب سایت آزمایشگاه

امکانات طراحی سایت آزمایشگاه ها بر اساس نوع خدماتی که به مراجعان ارایه می دهند می تواند متفاوت و متنوع از یکدیگر باشد ولی بطور کلی سرویس های وب سایت آزمایشگاهی بشرح ذیل است:

۱ –  طراحی صفحه معرفی آزمایشگاه

تاریخچه تاسیس و سوابق و گستره ی فعالیت های آزمایشگاه، خلاصه ای از امکانات و تجهیزات موجود و نیز معرفی متخصصان و کارشناسانی  که در آزمایشگاه مشغول به فعالیت می باشند در این صفحه درج می گردد.

۲ – ایجاد بانک تست های آزمایشگاهی

ایجاد بانک اطلاعاتی و لیست تست های آزمایشگاهی به تفکیک نوع بیماری همینطور به تفکیک حروف الفبا با امکان جستجو تست بر اساس کد و یا نام آزمایش در این بخش ارایه می گردد.

۳- طراحی صفحه بخش های آزمایشگاه

فعالیت واحدهای مختلف آزمایشگاه مانند:  بیوشیمی و الکتروفورز، هماتولوژی، فلوسایتومتری، تجزیه ادرار و انگل شناسی، نمونه برداری، سرولوژی و … در این قسمت به همراه عکس دستگاه ها و تجهیزات مربوطه توضیح داده می شود.

۴ – موسسات طرف قرار داد

موسسات بیمه ای و همچنین سازمان های طرف قرارداد با آزمایشگاه در این بخش ذکر می شود.

۵ – طراحی فرم نظر سنجی

فرم های نظرسنجی آنلاین جهت کسب نظرات و انتقادات بیماران، پزشکان و آزمایشگاه های همکار با قابلیت تعریف سوالات و گزینه های نامحدود.

۶ – صفحه اخبار و مقالات

اطلاع رسانی خدمات و تست های جدید، رویدادهای آزمایشگاه ، ارایه مقالات علمی و یافته های جدید در حوزه آزمایشگاهی از امکانات این صفحه می باشد.

۷ – طراحی صفحه تماس با ما

آدرس و تلفن های آزمایشگاه و همچنین فرم تماس در این صفحه جاگزاری می شود.

۸ – طراحی سیستم نوبت دهی آنلاین

بیماران می توانند با تعیین قبلی وقت و دریافت شماره از طریق این سیستم در هنگام مراجعه به پذیرش آزمایشگاه با سرعت بیشتری خدمات را دریافت کنند.

۹ – جواب دهی آنلاین گروهی

جوابدهی آنلاین آزمایشگاه های همکار، جوابدهی آنلاین طب کار، جوابدهی آنلاین پزشکان  از آیتم های این بخش می باشد.

۱۰ – اعلام آماده بودن نتیجه آزمایش

طراحی وب ازمایشگاهی و ازمایشگاهآماده بودن جواب آزمایش به بیمار از طریق پنل ارسال پیامک موجود بر روی سایت و یا از طریق ایمیل به بیمار  اطلاع داده می شود.

۱۱ – سیستم آنلاین نتایج آزمایش

بیمار و همچنین پزشک معالج یا آزمایشگاه همکار با دانستن شماره قبض یا شماره اشتراک  می توانند وارد این سیستم شوند و به نتایج آزمایشات بصورت ۲۴ ساعته با بررسی عدم کامل بودن جواب و یا تاییدیه مسئول فنی دسترسی پیدا کنند.

۱۲ – طراحی تالار گفتگو

ایجاد تالارهای گفتگو برای مکاتبات آزمایشگاه های همکار و ارتباط بیماران با آزمایشگاه و طرح سوالات پیش آمده از قابلیت های این آیتم است.

۱۳ – طراحی صفحه راهنما

این صفحه جهت راهنمای بیماران از جمله : شرایط قبل از آزمایش، زمان و ساعات مناسب برای تست های مختلف، راهنمای آزمایشات کودکان، راهنمای بررسی سلامت، راهنمایی ناشتایی جهت آزمایش و … در نظر گرفته شده است.

برتری های پیام آوا در ساخت و راه اندازی وب سایت آزمایشگاه

پیام آوا با طراحی ظاهری اختصاصی و کاربر پسند وب سایت، جذاب و مُدرن با ساختار حرفه ای بر اساس محیط فیزیکی و رنگ سازمانی آزمایشگاه و همچنین درج کامل خدمات و اطلاعات آزمایشگاه  در وب سایت و آموزش کامل پنل مدیریت، وب سایت کارآمد و حرفه ای را پیاده سازی نموده و سرعت بالای لود و بالا آمدن صفحات سایت بمنظور عدم انتظار کشیدن کاربران و یا بیماران، سهولت و راحتی در استفاده از امکانات وبسایت از جمله دریافت جواب آزمایش برای مراجعان، ایجاد پنل کاملا فارسی و با کاربرد آسان برای سهولت و راحتی مدیریت وبسایت جهت درج مطالب جدید، ویرایش ویا حذف مطالب قدیمی. همچنین طراحی سایت آزمایشگاه بصورت کاملا واکنشگرا که وب سایت در صفحات نمایشگر موبایل و تبلت بخوبی قابل مشاهده بوده و بخش های مختلف و محتوای سایت بدون تغییر در شکل و اندازه برای کاربر قابل استفاده باشد از برتری های پیام آوا در ساخت و طراحی وب سایت های آزمایشگاهی محسوب می گردد.

درخواست مشاوره طراحی سایت آزمایشگاه
CAPTCHA
لطفا صبر کنید